Torino FC

2

Juventus Turyn

1

• KONIEC! TORINO WYGRYWA NA WŁASNYM STADIONIE!!! Pierwsze od 20 lat derby wygrane przez Granatę!

• Fani Torino świętują na trybunach, piłkarze na boisku starają się zatrzymać grę na wszelkie sposoby.

• Pirlo próbował strzału z pierwszej piłki, ale skiksował.

• Pięć minut - tyle doliczył arbiter do podstawowego czasu gry.

• Gospodarze przedłużają wznowienie gry tak długo, jak mogą. Bardzo brzydki mecz w ostatnich minutach, dużo fauli, mało gry piłką.

• Strzał Bonucciego mija bramkę.

• Żółta kartka dla Vivesa, okazja do dośrodkowania z bocznej strefy boiska.

• Zmiana ofensywna: Llorente w miejsce Padoina.

• Gospodarze nie zwalniają tempa, to oni wymieniają podania kontrolując przebieg gry.

• Przerwa w grze, na boisku leży Moretti.

• Molinaro zmienia Darmiana.

• PADELLI! Zakotłowało się w polu karnym Torino, najpierw Byki uratował słupek, a chwilę później pewny chwyt Padellego.

• QUAGRIARELLA! Włoch pięknym strzałem skierował piłkę do bramki, ale był na spalonym!

• Mocny strzał Vidala zza pola karnego, wysoko ponad bramką Torino.

• Buffon wybił piłkę na aut pod naciskiem zawodnika Granaty.

• Faul Bonucciego nagrodzony żółtą kartką przez arbitra.

• Sturaro! Minimalnie niecelny strzał pomocnika Juventusu po dośrodkowaniu w pole karne.

• Strzał Quagriarelli, jednak tym razem Włoch wywalczył tylko rzut rożny.

• Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie, ale wysoki pressing zmusza ich do dalekiego podania do przodu.

• Rzut wolny dla Granaty, dośrodkowanie na dalszy słupek - bez zagrożenia. Piłkę wybili obrońcy Juve.

• Lichtsteiner faulowany pod własną bramką.

• Vives zmienia utykającego Benassiego.

• Torino próbuje odgryźć się rywalowi, ale Stara Dama nie wypuszcza ich poza własną połowę.

• Świetne zgranie pokazują teraz goście, którzy ładną "tiki-taką" przesuwają się do przodu.

• El Kaddouri zatrzymany na skrzydle przez dwójkę rywali.

• Efektowna próba strzału przewrotką Quagriarelli, ale niecelna.

• Tevez w miejsce Moraty.

• Coraz mocniej naciska Juventus, ale Torino udowadnia, że potrafi świetnie ustawić się w obronie.

• W pojedynku główkowym lepszy okazał się obrońca Torino, który wybił piłkę, ale sędzia nakazuje wznowić grę od bramki.

• Maxiego Lopeza zmienia Josef Martinez.

• Pirlo zagrał miękką piłkę w pole karne, ale pewnie złapał ją Padelli.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany Gazzi.

• Świetna akcja Torino! El Kaddouri zagrał do wbiegającego w pole karne Darmiana, ten płasko podał wzdłuż linii piątego metra gdzie dobrze ustawiony Quagriarella dopełnił formalności!

• GOOOOOOOOOOOL!!! QUAGRIARELLA!!!

• Torino w drugiej połowie gra bardziej defensywnie, ale stara się przeprowadzać groźne kontrataki.

• Darmian pada w polu karnym Juventusu, ale nie ma mowy o faulu Lichtsteinera.

• Torino przemieszcza się do przodu konstruując atak pozycyjny.

• Kolejny faul gospodarzy, tym razem zawinił El Kaddouri.

• SŁUPEK! Padelli odprowadził piłkę wzrokiem, ale pomocnik Juventusu minimalnie się pomylił!

• Ostry faul Gazziego na Pirlo. "Profesore" znów będzie mógł spróbować zdobyć bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. 25 metrów do bramki Padellego.

• Pierwszy korner dla Starej Damy.

• Płaskie podanie w pole karne wybite przez obrońcę Torino. Chwilę później po zagraniu Pirlo ręką pomagał sobie Matri.

• Do rozgrzewki ruszył Carlos Tevez.

• Nieco słabszy początek drugiej części gry, Juventus utrzymuje się pod bramką rywala, ale nie potrafi zagrozić Padellemu.

• Gospodarze stracili piłkę pod własną bramką, ale Morata faulował rywala. Rzut wolny.

• Gospodarze rozpoczęli drugą połowę spotkania.

• Wracamy na Stadion Olimpijski, za chwilę początek drugiej części meczu.

Spalone: 2 - 0

• Koniec pierwszej części spotkania, remis na Stadionie Olimpijskim w Turynie.

• Ależ piękna akcja Torino! Quagriarella zakręcił Bonuccim, dograł piłkę na drugi koniec pola karnego do Darmiana, który źle przyjął futbolówkę, ale nie przeszkodziło mu to w wykończeniu akcji strzałem z powietrza. Buffon był bez szans!

• A JEDNAK!!! DAAAARMIAAAAN!!!

• Do końca pierwszej połowy meczu już chyba nic się nie zmieni. Stara Dama kontroluje grę.

• Brzydko faulowany Peres. Rzut wolny dla Granaty w środku pola.

• Gospodarze próbują dośrodkowaniami stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, ale póki co im się to nie udaje.

• Torino po stracie bramki gra dużo słabiej niż dotychczas, nie wygląda to dobrze.

• Peres ratując piłkę fauluje... Allegriego. Trener Juventusu nie ucierpiał jednak w tym starciu.

• Tuż po zdobyciu bramki przez Juventus do ataku rzucili się gospodarze, ale Quagriarella był na spalonym.

• Bramka Pirlo.

• Piękne uderzenie Andrei Pirlo, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki! Nie sposób opisać to słowami.

• PIRLOOOOO!!! GOLAZZO!!!

• Okazja dla Pirlo na strzał z rzutu wolnego. 20 metrów do bramki Padelliego.

• Podanie w pole karne w kierunku Pereyry, piłkę wybija jednak obrońca.

• Groźna akcja Juventusu, który powoli odzyskuje przewagę na boisku.

• Dośrodkowanie w pole karne Toro zakończyło się strzałem na bramkę, który pewnie broni Padelli.

• Ponownie Gazzi, tym razem skutecznie powstrzymuje Moratę.

• Świetny odbiór Gazziego pod własną bramką, ale chwilę później pomocnik stracił piłkę na rzecz rywala.

• Wysoki pressing Torino przynosi skutek. Gospodarze zamknęli rywala na własnej połowie.

• Maxi Lopez złapany na spalonym.

• Tym razem próba Quagriarelli, również niecelna.

• Mocny strzał z dystansu Darmiana mija słupek w niewielkiej odległości.

• Szybkie ataki z obu stron, bardzo ciekawe spotkanie w Turynie. Póki co przewaga jest po stronie Granaty.

• Po nieudanym podaniu Peresa grę wznowi golkiper Juve.

• Znów zakotłowało się w polu karnym Buffona, znów jednak szczęście sprzyjało gościom.

• Juventus nie może przedostać się przez zwarte szyki obronne Granaty.

• Pirlo faulowany we własnym polu karnym. Torino bardzo agresywnie atakuje rywali w szesnastce, często w przewadze liczebnej.

• Niezła akcja Granaty, Darmian podał do środka, ale tam gospodarze szybko stracili piłkę w starciu z defensywą Starej Damy.

• GLIK! Świetna interwencja Polaka ratuje Torino! Po błędzie Gazziego goście wychodzą z groźnym kontratakiem, podanie Pereyry do wbiegającego w pole karne kolegi z zespołu w ostatniej chwili wślizgiem wybija reprezentant Polski!

• Dośrodkowanie w pole karne Juventusu, zamieszanie w polu karnym ale radzą sobie obrońcy Starej Damy.

• Niecelne podanie w kierunku Peresa, piłkę odzyskują goście.

• Faul Bianconerich pod bramką rywala.

• Gra przeniosła się do środka pola, brakuje ciekawych ofensywnych akcji w ostatnich minutach.

• MATRI! Kapitalna akcja Juventusu, Pirlo genialnym, wysokim podaniem obsłużył napastnika, ten przyjął piłkę na klatkę piersiową ale z bliska huknął ponad poprzeczką!

• Morata i Glik.

• W ramach ciekawostki można dodać, że Buffon rozgrywa dziś mecz numer 550 w Serie A. Wow.

• Morata faulował Glika.

• Goście nie potrafią przedostać się w okolice pola karnego rywala, Juventus szuka szansy w ataku pozycyjnym.

• Daleki wykop Buffona, piłkę odzyskują gospodarze i szybko ruszają do ataku. Ten kończy się strzałem Quagriarelly i pewną interwencją Gigiego.

• Torino próbuje swoich sił w kontrataku, który kończy się zablokowanym strzałem Benassiego.

• Juventus utrzymuje się przy piłce, na trybunach wzmagają się gwizdy.

• Ostra gra, faul gospodarzy w akcji ofensywnej.

• Trwa walka w środku pola, tymczasem boisko zostało mocno zadymione przez fanów Granaty.

• Rzut rożny dla Torino, strzał Glika zablokowany przez obrońcę.

• Pierwszy strzał w tym spotkaniu - niecelne uderzenie Moraty.

• Rozpoczęli! Ze środka Stara Dama.

• Kibice Torino przygotowali oprawę na to spotkanie, piękny obrazek.

• Fantastyczna atmosfera na trybunach, piłkarze wychodzą już na boisko!

• Już za chwilę początek spotkania. Jaki wynik typujecie? Zapraszamy do dzielenia się typami w komentarzach!

• Ławka rezerwowych Torino:

Silva, Molinaro, Martinez, Basha, Castellazzi, Farnerud, Ichazo, Vives, Jansson, Amauri, Gonzalez, Bovo.

• Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi tego spotkania - KLIK!

• Stara Dama w mocno okrojonym składzie, w którym znalazło się miejsce dla eks-zawodnika Granaty: Angelo Ogbonny. Czekamy na informacje o składzie gospodarzy tego spotkania.