• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Już jutro kolejne emocje z Premier League!

• Posiadanie piłki: Liverpool 64%, Arsenal 36%
    • Strzały: Liverpool 27 (10), Arsenal 5 (2)
    • Rzut rożne: Liverpool 10, Arsenal 6
    • Faule: Liverpool 6, Arsenal 14
  • Cóż to był za kosmiczny mecz! Pełen dramaturgii, zwrotów akcji, wspaniałych goli i okazji podbramkowych. Liverpool i Arsenal dzielą się punktami i choć ich ten stan rzeczy nie satysfakcjonuje, to nas ten mecz musiał zachwycić!

• I KONIEC! REMIS W BITWIE NA ANFIELD!

• Co za kocioł pod bramką gospodarzy! Strzelali kolejno Cazorla i Monreal, dwukrotnie świetnie interweniował Jones! Jeszcze rzut rożny

• Liverpool jest teraz przy piłce, czy stać go na zadanie jeszcze jednego ciosu?

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Skrtel był zupełnie niepilnowany, wysoko wyskoczył w powietrze i potężnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi! 2:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! MARTIN SKRTEL, NIEBYWAŁE!!

• Lallana starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez Cazorlę

• Gerrard! Co za bomba z dystansu, świetnie broni Szczęsny!

• A teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał Leiva, jednak on nawet nie trafił w bramkę

• Szczęsny! Po dośrodkowaniu Sterlinga z lewej strony boiska głową uderzał Borini, a Polak popisał się refleksem!

• Coquelin był teraz faulowany na połowie rywala

• Było groźnie! Ładne podanie Lallany w pole karne, tam piłka odnalazła Coutinho, a on trafił w boczną siatkę!

• A teraz za Giroud na boisku pojawia się Coquelin

• Iworyjczyk schodzi właśnie z boiska, a w jego miejsce widzimy Rickiego Lamberta

• Lewą stroną zaatakowali teraz goście, ale zatrzymał to wszystko Kolo Toure. Tylko rzut rożny dla Arsenalu

• Danny Welbeck faulował teraz w polu karnym przeciwnika Jonesa

• Coutinho oddał strzał sprzed pola karnego, ale znów został przyblokowany i Szczęsny chwycił futbolówkę

• Ależ było blisko gola! Po podaniu od Lallany z okolic szesnastego metra uderzył Lucas i piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Fabio Borini melduje się na boisku i zmienia Lazara Markovicia

• Henderson dośrodkował z prawej strony boiska, łapie spokojnie piłkę Szczęsny

• Z byłym napastnikiem Manchesteru United już wszystko w porządku, wracamy do gry

• Danny Welbeck złapał teraz jakąś kontuzję po starciu z Sakho i leży na boisku.

• Kolejna próba Gerrarda z dystansu, znów dobrze interweniuje Polak

• Sprzed pola karnego przymierzył teraz Gerrard, łapie piłkę bramkarz gości

• Ładna kombinacja w wykonaniu Kanonierów, ale traci piłkę w polu karnym gospodarzy Gibbs

• I znów jesteśmy pod bramką Szczęsnego, strzela Sterling, ale piłka mija dość wyraźnie bramkę gości

• I teraz okazja dla Liverpoolu, ale za lekko sprzed szesnastki uderzał Coutinho!

• Giroud zagrał dwójkową akcję z Cazorlą, Francuz zagrał najpierw na lewo do Hiszpana, następnie otrzymał piłkę zwrotną i pokonał Jonesa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! A teraz już trafił Francuz, 2:1 dla gości!

• I jedziemy pod drugą bramkę! Giroud oddał strzał sprzed szesnastki, jednak nawet nie trafił w bramkę

• A teraz było groźnie pod bramką Arsenalu! Fatalny błąd popełnił Szczęsny, który wyszedł przed bramkę i przegrał pojedynek ze Sterlingiem, ale po dośrodkowaniu Anglika do bramki nie trafił Gerrard!

• Żadnych zmian nie odnotowujemy, arbiter daje znak do zaczęcia drugiej połowy

• Za nami bardzo dobra pierwsza połowa. Liverpool co prawda miał przewagę i kiedy wydawało się, że po golu Coutinho muszą utrzymać prowadzenie do przerwy, do wszystkich zaskoczył Debuchy. Czekamy na więcej po przerwie!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu piłki przez Flaminiego, Debuchy wygrał pojedynek główkowy ze Skrtelem i pokonał bramkarza!

• Liverpool - ArsenalLiverpool - Arsenal

• I teraz sędzia kończy pierwszą połowę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za riposta, Debuchy i 1:1!

• Jordan Henderson przejął piłkę na około 30 metrze, podał do Coutinho, a ten najpierw podprowadził sobie nieco futbolówkę, a następnie uderzył z okolic 14 metra. Bramkarz bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Philippe Coutinho, 1:0 dla Liverpoolu!!

• Arbiter uważa inaczej, Flamini nie musi opuścić murawy

• Flamini faulował teraz na własnej połowie Lallanę, gospodarze domagają się drugiej żółtej kartki dla Francuza

• Giroud dośrodkował z lewej strony boiska, ale jedyne, co wywalczył to rzut rożny

• Marković oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Szczęsnego

• Prawą stroną zaatakował Chambers, ale wyjechał on z piłką za linię boczną. Aut dla Liverpoolu

• Zamieszanie w strefie obronnej gości i Brad Jones dobrym wyjściem uprzedził wychodzącego na dobrą pozycję Giroud

• Szczęsny! Lazar Marković po podaniu Gerrarda przedarł się w pole karne, wyszedł sam na sam z Polakiem i przegrał ten pojedynek!

• Giroud oddał strzał głową po dośrodkowaniu Sancheza z prawej strony boiska, ale spokojnie łapie piłkę Jones

• Sporo chaosu mamy teraz na boisku. Arsenal zaczął w końcu skuteczniej odbierać piłkę, jednak równie szybko, co ją zdobywał, to i tracił. Teraz Kanonierzy mają aut

• Adam Lallana oddał strzał z okolic szesnastego metra, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

• Cały czas wymieniają podania gospodarze, Arsenal nie potrafi odebrać im piłki. Trzeba jednak powiedzieć, że Kanonierzy dość dobrze bronią dostępu do własnej bramki

• Długo są przy piłce gospodarze, ale wymieniają podania głównie w środkowej strefie boiska

• Gerrard dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłka po drodze minęła linię końcową i grę od bramki wznowi Szczęsny

• Flaimini dostał żółtą kartkę za zbyt ostry faul na Coutinho

• Lallana! Dobry strzał z okolic czternastego metra, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Długie podanie od Lucasa do Hendersona, jednak niedokładne. Piłka wyszła na aut

• Sterling dośrodkował z lewej strony boiska, ale z własnej szesnastki piłkę spokojnie wybił Mertesacker

• Cazorla dośrodkował z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał Brad Jones

• Lucas na własnej połowie faulował Gibbsa

• Indywidualnie zaatakował środkiem Coutinho, ale szybko piłkę odebrał mu Santi Cazorla

• Spokojnie, długo piłkę rozgrywają teraz The Reds. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Gerrard! Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie mija bramkę!

• Per Mertesacker faulował tuż przed własną szesnastką Coutinho, to będzie świetna okazja dla gospodarzy!

• Michael Oliver daje znak, STARTUJEMY!

• Obie drużyny już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!

• Kanonierzy podchodzą do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, po pokonaniu Newcastle 4:1. Czy dzisiaj znów dadzą radę zwyciężyć? W bramce Arsenalu wychodzi oczywiście Wojtek Szczęsny.

• Widzimy doskonale, że Brendan Rodgers wciąż forsuje ustawienie bez nominalnego napastnika. Taką taktyką Liverpool wyszedł też na mecz z Manchesterem United (porażka 0:3) i Bournemouth (wygrana 3:1). W bramce The Reds pozostaje również Brad Jones, który na dobre posadził na ławce Simona Mignolet

• Ławka Liverpoolu: Mignolet, Enrique, Lambert, Moreno, Manquillo, Can, Borini

• Ławka Arsenalu: Martinez, Monreal, Coquelin, Maitland-Niles, Campbell, Walcott, Podolski

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania Liverpool - Arsenal, które rozpocznie się już za około kwadrans!