Miedź Legnica

1

Bytovia Bytów

0

• Koniec meczu! Miedź Legnica długo męczyła się z dobrze broniącą się Bytovią Bytów. W ostatnim kwadransie decydujący cios zadał Yannick Kakoko. Bramkarz gości, który w pierwszej połowie obronił rzut karny, tym razem nie miał nic do powiedzenia. Dziękujemy za uwagę.

• Jeszcze kartonik dla Mandrysza.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy. Na ostatnie sekundy Mateusz Zatwarnicki wchodzi za Szczepaniaka.

• Tadeusz Socha wylatuje z boiska! Nie wytrzymał obrońca Bytovii.

• Jeszcze jedna zmiana. Keon Daniel wchodzi za bohatera Miedzi - Kakoko.

• Aż cztery minuty doliczone.

• Mateusz Michalski zastąpił Wilczyńskiego.

• W posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, nie pozwalając na wiele podopiecznym Tomasza Kafarskiego.

• Bytowianie starają się powalczyć w Legnicy o punkt, ale zdecydowanie brakuje im argumentów z przodu.

• Artur Formela wprowadzony na boisko za Szewczyka. Ofensywna zmiana u gości.

• Kakoko po raz kolejny, że ma ogromny potencjał. Jak już strzela, to piękne gole! Pomocnik Miedzi kropnął z ponad 20 metrów w samo okienko.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kakoko wpisuje się na listę strzelców i Miedź prowadzi 1:0!

• Osiem żółtych kartek i obroniony rzut karny - tak wygląda bilans tego spotkania. Do ostatniego gwizdka jeszcze kwadrans. Czy zobaczymy wreszcie jakąś bramkę?

• Po drugiej stronie kartkę zobaczył właśnie Wojciech Wilczyński.

• Sędzia pokazuje żółty kartonik Yannickowi Kakoko.

• Tadas Labukas opuszcza murawę. Rozruszać legniczan ma Jorge Kadu.

• Po ostatniej nawałnicy, chwila oddechy dla defensywy Bytovii.

• Łobodziński pociągnął kilka metrów, zdecydował się na uderzenie, które jeszcze po odbiciu się od obrońcy wyszło na korner.

• Debiutant Patryk Oleksa ogląda żółtą kartkę.

• Chris Jastrzembski wchodzi za Shohei Okuno.

• Kolejna dwójkowa akcja Łobodzińskiego ze Szczepaniakiem i raz jeszcze pomylił się drugi z nich, główkując niecelnie.

• Szczepaniak wyszedł sam na sam, minął bramkarz, strzelił, ale jakimś cudem wybił piłkę wracający obrońca!

• Kolejna kartka, tym razem dla Cierpki.

• Łatwo do sytuacji strzałowej doszedł Janusz Surdykowski, ale spudłował.

• I kolejna sytuacja. Laskowski po raz kolejny staje na drodze Miedzi do objęcia prowadzenia! Nie był w stanie pokonać go Adrian Cierpka.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczka posłał piłkę Szczepaniak! Duże szczęście po stronie gości.

• Kartkę ogląda Maciej Szewczyk z Bytovii.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie. Bez zmian w obu zespołach.

• Koniec pierwszej połowy. Miedź póki co remisuje bezbramkowo z Bytovią i może pluć sobie w brodę, gdyż rzutu karnego nie wykorzystał Wojciech Łobodziński. Wracamy za kwadrans.

• Arbiter uznał, że Kryszak symulował w szesnastce Miedzi i ukarał pomocnik Bytovii żółtą kartką.

• Miedź chciała szybko się zrehabilitować. Po rajdzie Marcina Garucha kolejną udaną interwencją popisał się Laskowski, który uprzedził Mateusza Szczepaniaka.

• Nie ma gola! Bramkarz Bytovii broni rzut karny wykonany przez Łobodzińskiego!

• Tym razem była ręka gracza Bytovia i sędzia wskazał na jedenasty metr!

• Senny fragment spotkania. Przed momentem defensorzy gospodarzy poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne Kryszaka.

• Żółty kartonik ogląda Kevin Lafrance.

• Dobrym podaniem odnaleziony w polu karnym Labukas, jednak strzał zawodnika Miedzi zablokowany.

• Fala protestów u graczy Miedzi, którzy dopatrzyli się zagrania ręką jednego z zawodników Bytovii. Sędzia niewzruszony, nie użył gwizdka.

• Wojciech Łobodziński wychodził na czystą pozycję, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

• Nasiąknięta, mokra murawa ma duży wpływ na to, że nie oglądamy w Legnicy jakiegoś wielkiego widowiska. Jednak oba zespoły swoje sytuacje miały...

• Kolejne próba Kryszaka ze stojącej piłki i tym razem było bliska! Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

• Niezłe dośrodkowanie Yannicka Kakoko z rzutu wolnego, ale bezbłędnie piąstkuje futbolówkę golkiper Bytovii.

• Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Łukasz Wróbel.

• Pomylił się przed momentem Smug, ale bez poważnych konsekwencji dla gospodarzy.

• Co za akcja! Tym razem znowu bramkarz Bytovii wychodzi górą z pojedynku z Labukasem! Litwin główkował z najbliższej odległości.

• Bardzo groźnie Miedź! Sprzed pola karnego uderzał Tadas Labukas i Tomasz Laskowski wybił tę bombę z najwyższym trudem.

• Spokojna gra z obu stron. Trwa wzajemne badanie sił.

• Kolejne próba Bytovii. Szczęścia z rzutu wolnego próbował Mariusz Kryszak, ale zdecydowanie zabrakło precyzji.

• Mocny strzał jednego z graczy Bytovii, ale na posterunku Dawid Smug, który nie dał się zaskoczyć.

• Od środka rozpoczęli goście.

• Na murawie trwa przedmeczowa rozgrzewka. Na trybunach nieśmiało pojawiają się kolejni kibice.

• Rezerwowi Bytovia: Mateusz Oszmaniec, Marko Bajić, Artur Formela, Radosław Jasiński, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Artur Wojach.

• Rezerwowi Miedź: Dominik Budzyński, Jorge Kadu, Keon Daniel, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Mateusz Zatwarnicki, Kamil Zieliński.

• Witamy! Pogoda w Legnicy nas nie rozpieszcza (padający deszcz), ale liga grać musi. Za nieco ponad pół godziny początek spotkania między miejscową Miedzią, a Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację na żywo.