1

• KONIEC SPOTKANIA! Miedź wygrywa z Chrobrym 2:1!

• Dośrodkowanie Hirsykiego, futbolówkę pewnie wyłapuje Wróbel.

• Strzelec brami, Robert Szczot ukarany żółtą kartką.

• Cieśliński zagrał do Kaczmarka, ten zaś podał do Elsnera, który uderzył obok bramki strzeżonej przez Janickiego.

• Robert Pisarczuk ukarany żółtą kartką.

• Końcówka meczu bez emocji, żadna ze stron nie stwarza zagrożenia, a gra toczy się głównie w środku pola.

• Świetne podanie Szczota w pole karne do Popovica, ten jednak w decydującym momencie przestrzela!

• Ostatnia zmiana w Chrobrym, Kościelniaka zastąpi Pisarczuk.

• Zmiana w Chrobrym, Bogusławskiego zastąpi Bednarski.

• Potężny strzał Piotrowskiego z dystansu, ale ponownie kapitalną interwencją popisał się Wróbel!

• Ostatnia zmiana w Olimpii, w miejsce Smolińskiego pojawił się Kłus.

• Zakotłowało się w polu karnym Chrobrego, Banasiak dośrodkowywał na pole karne, futbolówkę wybili obrońcy drużyny gości, ale ta niefortunnie wpadła pod nogi Szczota, który pewnym i mocnym strzałem zapewnił Olimpii prowadzenie.

• Gooooool! Robert Szczot!!!!

• Bogusławski leży na boisku i potrzebuje interwencji sztabu medycznego.

• Wołodymyr Hudyma ukarany żółtą kartką.

• Szczot mocno uderzył piłkę, ale dobrze zainterweniował Janicki, który wybił ją na róg.

• Futbolówka wylądowała w bramce Wróbla, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Żółtą kartką ukarany także Michał Łabędzki.

• Marcin Kaczmarek ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Piotrowskiego, ale Banasiak w odpowiednim momencie oddala zagrożenie od własnej bramki.

• Kapitalna interwencja Michała Wróbla! Hudyma dośrodkował piłkę wprost na pole karne, dopadł do niej Piotrowski, który oddał bardzo niebezpieczny strzał, ale Wróbel wzniósł się na wyżyny swoich bramkarskich umiejętności i uchronił swoją drużynę przed stratą gola!

• Hudyma ograł Jarocha, wrzucił piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów do niej nie dopadł.

• Zmiana w Chrobrym, za Gąsiora wszedł Hirskyi.

• Hałambiec strzelał z dystansu, ale nie doleciała ona nawet do bramki strzeżonej przez Wróbla.

• Szczot uderzył piłkę w taki sposób, że ta leciała dosłownie przy linii bramkowej. Cieśliński mógł do niej dopaść i dobić głową, ale nie sięgnął jej.

• Tym razem przy piłce goście, Piotrowski podał do Hudymy, ten zaś strzelał, ale daleko od bramki Olimpii.

• Mocna wrzutka Kaczmarka, między słupkami lepszy okazał się Janicki.

• Znów groźną akcję inicjuje Popovic, który zagrał piłkę do Szczota, ten zaś oddał strzał, jednak mocno niecelny.

• Rezerwowy Kaczmarek już zaznaczył swoją obecność na boisku, wrzucił piłkę w pole karne, ale ta nie znalazła adresata.

• Trener Olimpii dokonuje także drugiej zmiany, w miejsce Rogalskiego pojawił się Kaczmarek.

• Pierwsza zmiana w Olimpii, za Skóreckiego wejdzie Szczot.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Wrzutka Rogalskiego w pole karne, ale goście z łatwością wybijają piłkę.

• Popovic uderzał z rzutu rożnego, futbolówka trafiła do Jarocha, a ten z dość bliskiej odległości pokonał golkipera Chrobrego.

• Gooooool!! Bartosz Jaroch!!!!

• Bardzo aktywny w tym spotkaniu jest Popovic. Po uderzeniu tego piłkarza z rzutu wolnego, piłka wpadła pod nogi Banasiaka, ten oddał z kolei strzał, który ostatecznie został zablokowany.

• Wrzutka Popovica w pole karne Chrobrego, ale na róg wybijają obrońcy głogowskiego klubu.

• Groźnie wyglądający strzał Marcela Gąsiora, piłkę z trudem broni Wróbel.

• Jaroch oddał futbolówkę do Popovica, ten z kolei próbował zagrać piętą do Smolińskiego, ale powstrzymali ich ostatecznie defensorzy Chrobrego.

• Popovic zagrywał z rzutu wolnego, głową strzelał Jaroch, ale zrobił to niecelnie.

• Marcel Gąsior został ukarany żółtą kartką.

• Hałambiec próbował uderzać na bramkę Olimpii, ale Wróbel popisał się dobrą interwencją i w porę go uprzedził.

• Cieśliński próbował odegrać piłkę do wychodzącego na dobrą pozycję Popovica, ale jego intencje rozszyfrował Michalec, który przerwał tę kontrę.

• Olimpia odpowiada, Smoliński dostał piłkę w okolicach trzydziestego metra, uderzył, ale ta powędrowała obok słupka.

• Chociaż to Olimpia przeważała na placu gry, prowadzenie objęli goście z Głogowa! Wołodymyr Hudyma uderzył piłkę z dystansu, a to wpadła do bramki Olimpii tuż przy słupku, pozostawiając Wróbla bez szans.

• Goooooooool!! Wołodymyr Hudyma!!!!

• Rogalski wpadł w pole karne Chrobrego, ale pilnowany przez kilku rywali nie miał dobrej pozycji do oddania strzału. Ostatecznie jednak nie odegrał piłki do lepiej ustawionych kolegów, tylko uderzył na bramkę, co nie przysporzyło zagrożenia Janickiemu.

• Dośrodkowanie Popovica z rzutu rożnego, piłka trafiła na głowę Jarocha, który nieznacznie się pomylił i minimalnie przestrzelił!

• Wrzutka Popovica, przyjął ją Smoliński i uderzał głową na bramkę Chrobrego. Grudziądzanie wywalczyli rzut rożny.

• Rogalskiego zgrał piłkę w stronę Cieślińskiego, ale Ziemniak odczytał jego intencję i przerwał tę akcję.

• Piotrowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale po jego uderzeniu piłka powędrowała obok bramki.

• Rozpędzony Banasiak biegł lewą flanką, ale w porę zatrzymał go Ziemniak .

• I znów akcja gospodarzy, Smoliński zagrał do Banasiaka, ten wrzucił futbolówkę w pole karne Chrobrego, ale ostatecznie sytuację tę rozwiązał Janicki i wybił ją spod własnej bramki.

• Piotrowski ładnie minął Łabędzkiego, popędziła na bramkę Olimpii i oddał strzał, ale czujny na posterunku Wróbel bez problemów obronił.

• Groźna sytuacja! Jaroch z prawej strony posłał futbolówkę w pole karne, gdzie pojawił się Rogalski, który gdyby tylko sięgnął do niej głową, mógłby strzelić gola.

• Smoliński zagrał w kierunku Cieślińskiego, ale w sytuacji tej pojawił się Byrtek i przeciął to podanie.

• Ziemniak zgrał piłkę w pole karne do Bogusławskiego, jednak koniec końców uprzedził go Łabędzki.

• To mogła być dobra akcja, ale Popović niedokładnie zagrał piłkę w kierunku Skóreckiego. Gospodarze wznowią grę z autu.

• Odważniej rozpoczęli goście, Piotrowski przedostał się pod bramkę grudziądzan i wrzucił piłkę w pole karne, tam jednak czujni obrońcy w porę ją wybili.

• Olimpia gra dziś na biało-zielono, a goście spotkania na pomarańczowo-czarno.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chrobrego: Hirskyj, Rzepecki, Bednarski, Pisarczuk, Kiełb, Szopa.

• Rezerwowi Olimpii: Bielawski, Fabiniak, Kurowski, Kłus, Szczot, Kaczmarek, Szymański.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo w meczu Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - CHROBRY GŁOGÓW

Marcin Woźniak

W sobotnie popołudnie Olimpia Grudziądz podejmie drużynę Chrobrego Głogów. Mecz pomimo różnicy miejsc dzielących w tabeli obie drużyny zapowiada się interesująco. Jedni jak i drudzy potrafią na boisku wykazać się walecznością i ambicją, która zapewne w tym dniu przyda się niezmiernie.

Olimpia Grudziądz to zespół, który "na papierze" wygląda nie gorzej od lidera rozgrywek Zagłębia Lubin, jednak ligowa tabela pokazuje co innego. Gospodarze sobotniego pojedynku zajmują obecnie piąte miejsce tracąc do lubinian aż 16 punktów. Podopieczni Dariusza Kubickiego pomimo znikomych szans na awans, chcą dalej walczyć o jak najwyższe miejsce.

Chrobry Głogów to z kolei drużyna, dla której liczy się utrzymanie gdyż znajduje się tuż nad strefą spadkową mając tylko dwa punkty przewagi nad Bytovią, której grozi mecz barażowy o utrzymanie. Goście sobotniego spotkania nie przegrali od czterech kolejek, grając w tym czasie między innymi z Zagłębiem i Stomilem Olsztyn. Czytaj całą zapowiedź >>>