Pogoń Siedlce

4

Arka Gdynia

4

• Koniec świetnego meczu!!!! Pogoń - Arka 4;4, kapitalne zawody, obydwu drużyn, za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak! Miłego wieczoru!

• Akcja,z a akcję z jednej strony Nalepa, a z drugiej demianiuk byli bliscy trafienia bramki!

• Dzięgielewski ukarany kartonikiem

• Arbiter doliczył 5 minut.

• Nalepa z kilku metrów uderzeniem głową trafia wprost w Kozaczyńskiego!

• Świetny doping w Siedlcach i dużo walki na bosiku!!

• Dzięgielewski strzela wysoko, wysoko nad bramka Arki.

• Co za mecz, co za emocje!!!!

• Gooll !!!! 4:4!!! Demianiuk z bliskiej odległości pokonuje Muszczuka!!!!

• Kosiorowski duerzył and bramka, a po d rugiej stronie o centymetry minęła bramkę!!!

• Grzesik powalił rywala, kartka dla defensora Pogoni.

• Olek Jagiełło za Wojowskiego.

• Piłkarze Arki protestują, arbiter karze zółtą kartką Łukasiewicza.

• Goooll!!! Dzięgielewski trafia z kilku metrów 3:4!!!

• Dzięgielewski za Djousse.

• Gałecki za Ławę.

• Chirri uderzył z kilku metrów, skuteczny w bramce jednak Miszczuk.

• Da Silva na 2:4!!!!

• Wojowski poślizgnął się w polu karnym, arbiter wskazuje na jedneasty metr....

• Chirri za Wójcika.

• Kontra gości, Kosirowski łokciem potraktował Da Silvę, żółta kartka dla zawodnika Pogoni.

• Arka długo rozgrywa piłke, gdynianie przejęli kontrolę nad spotkaniem.

• Kosiorowski za Paczkowskiego, pogon musi odpowiedzieć.

• Grzesik zagrał na 11. metr , tam nabiegał paczkowski,ale nieczysto trafił w piłkę, która ląduje w rękawicach Miszczuka.

• Na trybunach kibice krzyczą: Zmieńcie bramkarza!

• Brazylijczyk strzela w krótki róg bramki, 2:3!!!!

• Gooollll!!!! 2:3!!!!! da Silva!!!!

• Piłka zagrywana z rzutu rożnego trafiła do Warcholaka, który subtelnym uderzeniem skeirował piłkę do siatki.

• Goolll 2:2!!!! Warcholak!!!

• Michał Szubert za Lomskiego, pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

• Siedlczanie pod presją wymieniali podania, pressing Arki spowodwał, że piłka opuściła boisko, aut dla gości.

• Nalepa zagrywana na 10. metr do Da Silvy, ten strzela na siedlecką bramkę, świetnie broni Kozaczyński!

• Paczkowski skiksował, będzie korner dla Arki Gdynia.

• Piłak zagrywana z autu do Wojowskiego, Rodak z Dybcem an spółkę wyjaśniają sytaucję.

• Dzisiejsze zawody ogląda 1512 widzów.

• Piłka zagrywana w pole karne Pogoni, ale na spalonym złapany Wojowski.

• Demianiuk z łatwoscią minął Glaubera, ale z Sobierajem już sobie nie poradził.

• Oba zespoły do drugiej odsony przystąpiły bez zmian.

• Siedlczanie z animuszem rozpoczęli drugą odsonę, gospodarze są podbudowaniwynikiem.

• Antoni Łukasiewicz w brzydki sposó faulował Paczkowskiego.

• Zaczyna Pogoń Siedlce, gramy!

• Arka na pewno ruszy na siedlczan, zapowiada się ciekawa druga połówka.

• Wojciech Krztoń kończy pierwszą odsłonę, do przerwy Pogoń - Arka 2:1.

• Swoją obecnośc dopingiem na stadionie zaznaczyli kibice Arki.

• Siedlczanie grają z polotem, Arka ma problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

• Arka wychodziła pięcioma graczami do kontry, ale Nalepa faulował jednego z pogonistów.

• Djousse wymienił piłke z Demianiukiem, a wychowanka Pogoni faulował Lomski.

• Adrian Dziubiński przerwał akcję gości faulem, arbiter karze zawodnika Pogoni żółtą kartką.

• Arka oszołomiona, trener Niciński musi w przerwie wstrząsnąć swoim zespołem.

• Pewny strzał byłego zawodnika Arki, Pogoń na prowadzeniu!

• Golllll 2:1!!!! Calderon!!!!

• Djousse powalony w polu karnym!!!! JEDENASTKA!!!

• Głośny doping na trybunach w Siedlcach, a kibice gości powoli wchodzą na sektor gości.

• Wójcik tym razem uderzył koło prawego słupka bramki Miszczuka.

• Glauber stracił piłkę na rzecz Demianiuka przy linii bocznej, wychowanek Pogoni pognał w kierunku bramki, a tuż przed polem karnym powalony został przez defensora gości, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu!

• Glauber zagrywał w pole karne, tam piłke zgrał Lomski, a o krok od oddania strzału był Da Silva, szybszy tym razem Rodak!

• Żółto-niebiescy od kilku minut nie mogą się otrząsnąć po stracie bramki.

• Wójcik bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka mija o metr prawy słupek bramki Miszczuka.

• Wójcik ostro potraktowany, będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne.

• Od około 10 minut pod stadionem jest grupa kibiców Arki, zobaczymy czy goście zostaną wpuszczeni an trybuny.

• Wójcik zagrywał w pole karne, a tam główką uderzał Piotr Krawczyk, fenomenalnie w bramce spisuje się Miszczuk, któy odbija piłkę!

• Dosyć przypadkowa akcja, Wójcikz agrywał na piaty metr do Demianiuka, ten nie zdołał w pierwszej fazie przejąć piłki, jednak walczył do końca i odebrał ją jednemu z defensorów i wpakował do siatki, remis!

• Goollll!!!! 1:1!!!! Demianiuk show!!!!!

• Pogoń bardzo szybko traci piłkę, Arka jest dziś bardzo dobrze dysponowana.

• Krystian Wójcik uderzył zza poal karengo, ale bardzo niedokładnie.

• Dwa rzuty rożne dla biało-niebieskich, jednak Miszczuk dalej bezrobotny w bramce.

• Fatalny błąd Przemysława Rodaka, który stracił piłkę tuż przed polem karnym, a tam jedne z gości wakował z kilku metrów piłkę do siedleckiej bramki!

• Goool! Arka prowadzi po golu Marcusa!

• Pierwsza próba wyjścia z kontrą gospodarzy, jednak Glauber uprzedza Calderona wybijając piłke na aut.

• Lomski wywalczył drugi już korner dla gości.

• Da silva głowką przedłużał piłkę do Patryka Lomskiego, ten złapany na spalonym.

• Arka od pierwszych minut wykazuje większą kulturę gry, gdynianie długo utrzymują się przy piłce.

• Kozaczynski łapie piłkę, szybko uruchamia kolegów, ale Pogoń traci piłkę.

• Paweł Wojowski łądnie przebił się lewą stroną boiska, a z dośrodkowaniem zawodnika gości bardzo słabo poradził sobie Jacek Kozaczyński, będzie korner.

• Bartosz Ława uderzył ze stałego fragmentu gry nad bramką Pogoni.

• Długa piłka od Michała Nalepy w kierunku Marcusa Da Silvy, Brazylijczyk faulowany, rzut wolny z 25. metra dla gości.

• Od środka zaczynają podopieczni Grzegorza Nicińskiego, gramy!

• Ogromna mobilizacja na boisku i trybunach, za chwilę zaczynamy!

• Arka wystąpi dziś na biało, Pogoń natomiast w niebieskich trykotach.

• Obie drużyny wychodzą na murawę siedleckiego obiektu!

• Za 3 minuty godz. 17,a na murawie uruchomił się zraszacz, czyżby za sucho?

• Oba zespoły czekają w tunelu prowadzącym na boisko.

• Sporo ludzi na trybunach, mimo słabej kondycji Pogoni, kibice przyszli zobaczyć mecz.

• Na trybunach aż ośmioosobowa delegacja Sokołów S.A., a w bramce gości Jakub Miszczuk. Popularny "Misza" urodził się i wychował w oddalonym o 30 km Sokołowie Podlaskim.

• OBSADA SĘDZIOWSKA:

• Wojciech Krztoń - Olsztyn
    • Dariusz Ignatowski - Bydgoszcz
    • Paweł Ratuszny - Olsztyn
    • Patryk Kępka - Olsztyn
  • W Siedlcach 12 stopni, dosyć spory wiaterek, niezłe warunki na gre w piłkę.

• Dawid Dzięgielewski
  • Trener Tarachulski zaserwował dzis kilka zmian w wyjściowej jedenastce gospodarzy, dwóch obcokrajowców tylko w zestawieniu Pogoni.

• Witamy serdecznie z zachmurzonych Siedlec, za niecałe 30 minut rozpocznie sie ostatni mecz 30. kolejki 1. ligi: Pogoń Siedlce - Arka Gdynia.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - ARKA GDYNIA

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 1:0

W ostatnim meczu 30. kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Piłkarze z Siedlec niedawno byli niemal pogodzeni spadkiem do niższej ligi, bowiem do bezpiecznego miejsca w tabeli tracili dwanaście punktów. Teraz, po wycofaniu się z rozgrywek Floty Świnoujście do barażowego miejsca siedlczanie tracą tylko siedem punktów.

Rywalem Pogoni będzie Arka Gdynia, która plasuje się obecnie na dziewiątej pozycji. Piłkarze Grzegorza Nicińskiego w ostatnim czasie zawodzą i od czterech kolejek nie zaznali smaku zwycięstwa. Dwa ostatnie mecze w wykonaniu gdynian to porażki w beniaminkami - Wigrami Suwałki i Bytovią Bytów.

• RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści pogark na numer 72355 (koszt 2,46 zł).