FC Barcelona

3

3 1 połowa

• To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Barcelona pewnie wygrywa w dwumeczu z Atletico i melduje się w półfinale Pucharu Króla! Szalony mecz w pierwszej połowie, w drugiej głównie pokaz bezsilności i frustracji wypunktowanych gospodarzy. Blaugrana staje się głównym faworytem do zdobycia Pucharu Króla. W półfinale tych rozgrywek Katalończycy zmierzą się z Villarreal lub Getafe.

• Koniec meczu!!!

• Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

• Mocny strzał z dystansu Andresa Iniesty bardzo pewnie broni Jan Oblak.

• Dani Alves z narożnika pola karnego uderza wysoko w trybuny Vicente Calderon.

• Jest i żółta kartka dla Caniego.

• Leo Messi z rzutu wolnego strzela prosto w ręce Jana Oblaka.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mario Suareza za brzydki faul na Messim! Atletico w dziewiątkę!

• Żółta kartka dla Gimeneza.

• Mogło być 2:4! Po kapitalnym podaniu Messiego Iniesta przegrał pojedynek z Oblakiem, który także obronił płaski strzał Pedro!

• Pedro zmienia Neymara, który jest chyba głównym bohaterem tego meczu.

• Żółta kartka dla Siqueiry.

• Dani Alves ogląda żółtą kartkę.

• Po ładnej indywidualnej akcji i podaniu Neymara, Leo Messi uderzył z kilkunastu metrów zbyt lekko, aby zaskoczyć Oblaka.

• Wreszcie jakaś akcja Atletico!!! Ter Stegen świetnie broni strzał z powietrza Caniego!

• Rafinha zmienia Ivana Rakiticia.

• Żółta kartka dla Mario Suareza za faul na Busquetsie.

• Leo Messi z rzutu wolnego chciał wstrzelić piłkę w światło bramki rywala, ale zdołał ją wybić głową Mario Suarez.

• Niewiele dzieje się na murawie. Barcelona jest pewna awansu, z kolei Atletico już w dziesiątkę nie wierzy w możliwość zagrożenia jeszcze rywalom z Katalonii.

• W Atletico z kolei mamy na boisku Caniego, który zmienił Ardę Turana.

• Mathieu zmienia Mascherano.

• Jesus Gamez zmienia Juanfrana.

• Suarez starał się zaskakującym strzałem pokonać Oblaka, ale z kilku metrów uderzył nad poprzeczką bramki rywala.

• Szansa dla Barcelony! Messi wyłożył piłkę na 15. metr do Neymara, ale ten został zablokowany.

• Wygląda na to, że ten dwumecz jest już rozstrzygnięty. Barcelona w przewadze zdecydowanie kontroluje boiskowe poczynania.

• Żółta kartka dla Ardy Turana za... ostentacyjne rzucenie butem za linię boczną.

• Sędzia w przerwie w tunelu pokazał czerwoną kartkę Gabiemu! Na pewno nie zobaczymy, za co, ale Atletico w dziesiątkę.

• Saul w przerwie zmienił Griezmanna.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Szalony mecz! Fantastyczne ofensywne widowisko z obu stron, szkoda tylko, że notorycznie psute przez arbitra, który podjął na pewno dwie błędne decyzje w polu karnym Barcelony, a być może nie uznał także prawidłowego gola dla Barcy. Mimo to Barcelona raczej zasłużenie jest bardzo blisko awansu, bowiem teraz gospodarze potrzebują do tego aż trzech goli.

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółta kartka dla Leo Messiego.

• Po akcji Atletico błyskawiczna kontra Barcelony! Messi zagrał w pole karne do rozpędzonego Alby, ten zgrał ją idealnie przed bramkę do Neymara, który bez trudu wpakował ją do siatki!!!

• Żółta kartka dla Gabiego za protesty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!! Neymar!!!

• Świetna szansa dla Atletico! Po szarży Griezmanna Torres trafia z kilku metrów w obrońcę Barcy!

• Po dośrodkowaniu Rakiticia i zgraniu piłki głową przez Busquetsa, Miranda tak niefortunnie wybijał piłkę, że zapakował ją do własnej bramki! 2:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samobój Mirandy!

• Dobre podanie w pole karne do Rakiticia, Chorwat obrócił się z piłką i uderzył strzał, który wylądowałby w bramce, gdyby kapitalną interwencją nie popisał się Gimenez! Tylko korner!

• Alves w walce z Siqueirą zdobywa jeszcze jeden rzut rożny dla Barcy.

• Atletico jest o bramkę od awansu, ale trzeba uczciwie przyznać, że dwie decyzje sędziego Gila Manzano bardzo w tym pomogły mistrzom Hiszpanii.

• Rakitić wywalcza rzut rożny dla Barcy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Raul Garcia z 11 metrów pokonuje Ter Stegena!

• Żółta kartka dla Mascherano.

• Rzut karny dla Atletico!!! Zdaniem sędziego Mascherano faulował w polu Juanfrana, choć to chyba błąd arbitra!

• Szansa! Kontra Atletico, Griezmann swoją centrą z lewego skrzydła znalazł w polu karnym Torresa, ale uderzenie z powietrza Hiszpana padło łupem Ter Stegena!

• Dośrodkowanie Griezmanna trafia w boczną siatkę bramki Ter Stegena. Bardzo kiepskie zagranie Francuza.

• W kontrataku gospodarzy Griezmann po wślizgu Mascherano wywalczył tylko rzut rożny.

• Rzut wolny dla Atletico po faulu Iniesty. Dośrodkowanie Gabiego zostaje jednak wybite przez gości poza pole karne.

• Zabawna sytuacja na murawie. Alba został dość mocno uderzony... chorągiewką arbitra liniowego. Przerwana gra, ale tylko na chwilę.

• Kontrowersja! Neymar po długiej piłce od Ter Stegena wyszedł sam na sam z Moyą i po raz drugi umieścił futbolówkę w siatce, ale sędzia odgwizdał dość kontrowersyjnego spalonego!

• Griezmann w walce z Pique wywalczył korner, po którym piłkę głową uderzył Miranda, ale obok bramki.

• Brutalne wejście Raula Garcii na nogi Jordiego Alby i zasłużona żółta kartka.

• Kolejny brzydki faul gospodarzy na Messim. Tym razem faulował Mario Suarez, ale nadal nie ma kartki.

• Gol Neymara na 1:1

• Po stałym fragmencie gry dla Atletico, gospodarze domagali się karnego po domniemanym faulu na Garcii (którego nie było), a po chwili Griezmann z 16 metrów uderzył bardzo niecelnie!

• Gol Torresa na 1:0

• Błyskawiczna kontra Barcelony! Suarez wypuszcza na czystą pozycję Neymara, ten rozpędzony wpadł w pole karne i płaskim strzałem w długi róg pokonał Oblaka!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

• Dośrodkowanie Ardy w pole karne, piłkę zgrywa Torres i ta trafia w ręce Ter Stegena.

• Szansa po drugiej stronie boiska! Ostre dośrodkowanie Rakiticia z rzutu wolnego szybowało w światło bramki Oblaka i ten musiał odbić piłkę na korner!

• 40 sekunda gry i straty wyrównane! Po minięciu Mascherano Fernando Torres popisał się bardzo ładnym uderzeniem z 18 metrów i piłka od słupka wpadła do siatki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fernando Torres!

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Vicente Calderon! Sędzią tego spotkania będzie Jesus Gil Manzano.

• W Barcelonie nie ma dziś żadnych zawodników, poza Thomasem Vermaelenem, którzy nie mogliby dzisiaj wystąpić. W Atletico z kolei brakuje kontuzjowanych Koke, Tiago, Ansaldiego i zawieszonego Godina.

• Rezerwowi Atletico: Miguel Moya, Jesus Gamez, Lucas Hernandez, Saul Niguez, Raul Jimenez, Mario Mandzukić, Cani.

• Rezerwowi Barcelony: Jordi Masip, Marc Bartra, Adriano, Jeremy Mathieu, Xavi Hernandez, Rafinha, Pedro Rodriguez.

• Obok prezentujemy już składy wyjściowe obu drużyn!

• W pierwszym meczu pomiędzy oboma zespołami rozegranym na Camp Nou Barcelona pokonała skromnie Atletico 1:0 po bramce w samej końcówce Leo Messiego. Argentyńczyk dobił własny strzał z rzutu karnego.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Pucharu Króla, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Barceloną.