Celta Vigo

2

Sevilla FC

2

• Gdyby mecz na Balaidos odbył się jako pierwszy, to w rewanżu mielibyśmy walkę o każdy centymetr boiska. W tym wypadku czterobramkowa zaliczka z Pizjuan pozwoliła Sevilli na lekkie rozluźnienie i sowobdną grę. Wykorzystali to piłkarze Celty zdobywając dwie bramki. Kiedy wydawało się, że gospodarze mogą powalczyć o cudowy awans, Banega odpowiedział golem i rozstrzygnął tę kwestię

• Koniec meczu!!! Celta remisuje z Sevilla 2-2!

• Vitolo zabrał piłkę oborńcom Celty. Wbiegł w pole karne bez problemu mijając kilku rywali. Wykłada piłkę na piąty metr gdzie czekał Konoplyanka. Ukainiec nie mógł nie trafić w takiej sytuacji!

• GOOOLLL KONOPLYANKA!!!

• Żółta kartka dla Gameiro za ściągnięcie koszulki

• Aż przykro patrzeć na to jak w tej chwili wygląda to spotkanie. Ulewny deszcz ostro daje się we znaki piłkarzom obu ekip. Piłka staje w kałużach i nie ciężko jest dokładnie podać czy uderzyć

• Orellana sprytnym techinczym strzałem próbował zaskoczyć Rico. Bramkarz Sevilli był jednak na posterunku i znakomicie broni strzał pomocnika Celty!

• Pablo Henrandez ogląda żółtą kartkę

• Zmaniany dokonuje również Emery. Banegę zmieni Konoplyanka

• Sene wejdzie na boisko. Murawę musi opuścić Guidetti

• Uderzenie Orellany z dystasu!!! Minimanie obok bramki Rico!

• Estadio Balaidos przypomina stadion Narodowy w Warszawie, kiedy zapomniano zamknąć dach

• Zmiana również w obozie Celty. Wassa zmieni Jonny

• Boisko opuszcza Carrico, a w jego miejsce pojawi się Cristoforo

• Nie ma gola! Guidetti trafia w słupek!!!

• Bramkarz Sevilli otrzymuje żółtą kartkę

• Rico fauluje Guidettiego w polu karnym! Będziemy mieli 11!

• Błyskawicza odpowiedź Sevilli! Banega balansem ciała oszukał obrońców i strzałem po długim słupku pokonał Blanco!

• GOOOLLL BANEGA!!!

• Guidetti uderza z ostrego kąta! Rico wybija piłkę przed siebie gdzie czekał Aspas. Napastnik Celty bez problemu umieszcza piłkę w bramce! Mamy 2-0!

• GOOOOLLL!!! DUBLET ASPASA!!!

• Pierwsza zmiana w drużynie Sevilli: Iborrę zmieni N'Zonzi

• Nie ma bramki! Tragiczy błąd Rico! Portero Sevilli minął się z piłką! Aspas jednak nie potrafił skierować piłki do bramki!

• Guidetti zgrywa głową błąd Rico! Nie ma gola! Piłka odbiła się od nogi bramkarza Sevilli i wyszła na rzut rożny

• Zaczynamy drugą połowę!

• Za kilka chwil wracamy na Balaidos

• Pierwsza odsłona tego spotkania przyniosała nam jedną bramkę. Jej autorem Iago Aspas, który na początku pierwszej połowy miał lekkie problemy z przyczepnością na zalnej wodą murawie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie ją złapie i będziemy mieli więcej emocji.

• Koniec pierwszej połowy!

• Mogło być 1-1! Dośrodkowanie w pole karne Krohn-Dehliego źle obliczył Blanco. Bramkarza Celty uprzedził Kołodziejczak jednak piłka po jego strzale głową nie trafiła do bramki.

• Piłkarze Sevilli po golu Aspasa, są w lekki szoku. Może w tym meczu się jeszcze wiele wydarzyć

• Mocy strzał Guidettiego z rzutu wolnego. Piłka przelatuje obok bramki Sevilli

• Znakomita kontra w wykonaniu piłkarzy Celty. Długa piłka na prawą flankę do Orellany. Ten zagrywa płasko w pole karne. Z piłką mija się Guidetti, błąd popełna Rico i Aspas pakuje piłkę do pustej bramki.

• GOOOLLL ASPAS!!!

• Znakomite podania do Aspasa. Napatnik Celty uderza po długim słupku, ale przez deszcz lekko się pośliznął i piłka nie nabrała odpowiedniej siły, co ułatwiło pracę Rico.

• Banega również ukarany żółtą kartką. Za dyskusję

• Sergio Rico wygrywa pojedynek oko w oko z Guidettim! Napastnik Celty znakomicie urwał się obrońcom Sevilli i stanął przed szansą na zdobycie gola. Bramkarz Sevilli znakomicie skrócił kąt dzięki czemu wyszedł obronną ręką z tego pojedynku

• Sevilla ruszyła z kontrą. Banega prowadził piłkę przez pół boiska. Źle zagrywał do Kevina Gameiro czym zaprzepaścił całą akcję.

• Aspas stanął przed szansą oddania groźnego strzału, lecz pogubił się w swoim dryblingu i od bramki zacznie Rico

• Planias ukarany żółtą kartką

• Tym razem Coke próbował zaskoczyć Blanco strzałem zza pola karnego. Piłka jednak poszybowała wysoko podna bramką Celty

• Oprócz spalonego Guidettiego, to żadna ze stron nie miała klarownej sytuacji na zdobycie bramki. Po stronie Sevilli należy wyróżnić Krohn-Dehliego, który jest najbardziej zaangażownym w gre zawodnikiem.

• Guidetti stanął przed szansą zdobycia gola. Sędzia liniowy jednak podniósł chorągiewkę

• Piłkarze Celty starają się budować akcję, ale nie mogą wymierzyć siły podań. Raz za lekko raz za mocno

• Krohn-Dehli mocno uderza z narożnika pola karnego. Piłka uderza w boczną siatkę

• Ever Banega odważnie ruszył do ataku. Odegrał do Krohn-Dehilego na skraj pola karnego. Duńczyk próbował dryblingiem minąć piklu obrońców Celty, ale było za gęsto i stracił piłkę

• Zaczynamy!

• Już w pierwszym spotkaniu na Ramon Sanchez Pizjuan mieliśmy rostrzygnięcie. Sevilla rozbiła Celtę 4-0 i tylko cud może dać awans dzisiejszym gospodarzom

• Już za parę chwil rozpocznie się rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Króla.