• To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Pary 1/4 Pucharu Króla:

Barcelona - Atletico, Villarreal - Getafe, Malaga - Athletic, Espanyol - Sevilla

Pierwsze mecze za tydzień.

• Koniec meczu! Barcelona zdemolowała Elche 4:0, w całym dwumeczu 9:0 i w ćwierćfinale Pucharu Króla zmierzy się z Atletico Madryt!

• Po dośrodkowaniu Douglasa Adriano głową dobija Elche! 4:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adriano!

• Dwie minuty doliczone do tego meczu.

• Ter Stegen!!! Niemiecki bramkarz odbił do boku uderzenie Alvaro, a następnie pewnie złapał piłkę po dobitce Adriana!

• Fatalne uderzenie z daleka Bartry poszybowało wysooooooko ponad poprzeczką.

• Pięć minut do końca tego meczu. Barcelona wykonała zadanie. Po raz drugi pokonała Elche, a w dodatku wszyscy jej podstawowi gracze dostali wolne.

• Ostatnia zmiana w Elche. Fajr za Pelegrina.

• Po indywidualnej akcji Pedro celny strzał skrzydłowego Barcy broni Herrera!

• Zablokowany strzał z dystansu Halilovicia przyniósł gościom rzut rożny.

• Mocny strzał z dystansu Munira bardzo pewnie broni Manu Herrera.

• Kapitalna interwencja klatką piersiową Ter Stegena przed własną szesnastką. Niemiec zrobił to wszystko z wielkim spokojem.

• Piękny techniczny strzał z 16 metrów Halilovicia trafił w słupek bramki Herrery!

• Zmiana w Elche. Schodzi Galvez, wchodzi Roco.

• Po kombinacyjnej akcji Barcy Sergi Roberto wywalczył rzut rożny.

• Adriano z dystansu posłał piłkę wysoko w trybuny Estadio Martinez Valero.

• Żółta kartka dla Adriano.

• W Elche Adrian wchodzi w miejsce Pasalicia.

• Z kolei Halilović wchodzi w miejsce Traore.

• Zmiany w Barcelonie. Douglas zmienia Montoyę.

• Ważna interwencja Mathieu! Herrera przedarł się lewą stroną w pole karne pod linię końcową i chciał wycofać piłkę przed bramkę, jednak jego zagranie świetnie przeczytał francuski obrońca Barcy.

• Pedro wyszedł sam na sam z Herrerą i przegrał ten pojedynek! W dodatku Hiszpan był jeszcze na spalonym.

• Odważniej grają teraz piłkarze Elche. Strzał z dystansu Fragapane poszybował wysoko nad bramką Ter Stegena.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nie trafił w piłkę tuż przed bramką Barcy Coro! Było groźnie!

• Rzut rożny dla Barcelony wywalczony przez Traore nie stworzył zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Sergi Roberto kapitalnie zagrał w pole karne do Traore, ale ten uderzył płasko minimalnie obok bramki Elche!

• Dobra akcja Barcelony kończy się minimalnie niecelnym strzałem Montoyi. W odpowiedzi Ter Stegen świetnie zatrzymał na skraju swojego pola karnego Cristiana Herrerę.

• Wznawiamy grę!

• Koniec pierwszej połowy! Barcelona prowadzi z Elche 3:0, w całym dwumeczu 8:0. Czy trzeba coś więcej dodawać?

• Wreszcie jakaś szansa dla Elche. Strzał z powietrza Herrery wyraźnie jednak mija bramkę Ter Stegena.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedro pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• Rzut karny dla Barcelony! Zdaniem sędziego dwóch obrońców Elche sfaulowało napastnika Barcy w polu karnym!

• Przepiękny strzał lewą nogą z dystansu wychowanka Barcelony wpada do siatki Elche! 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sergi Roberto!!!

• Barcelona prowadzi, Barcelona jest zdecydowanie lepszą drużyną w tym pojedynku. Elche nie potrafi się jej przeciwstawić.

• Efektowna indywidualna akcja Traore kończy się mocnym płaskim strzałem 18-latka, który potoczył się nieznacznie obok bramki Herrery!

• Traore w akcji prawą stroną wywalczył rzut rożny dla Barcy.

• Jakiejś kontuzji nabawił się teraz Lomban. Chyba potrzebna będzie zmiana.

• Żółta kartka dla Perala.

• Dobrze do akcji ofensywnej włączył się teraz Montoya, jednak jego dośrodkowanie spod linii końcowej nie trafiło do żadnego z graczy ustawionych w polu karnym.

• Po szybkiej akcji Barcelony płaska centra Pedro wpadła w ręce Herrery.

• Przepiękne uderzenie Francuza z rzutu wolnego trafia w okienko bramki Manu Herrery! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jeremy Mathieu!!!

• Żółta kartka dla Albacara, który sfaulował wychodzącego na niemalże czystą pozycję Adamę Traore.

• Szansa dla gospodarzy! Po składnej akcji piłka spada na piąty metr pod nogi Herrery, ale ten zostaje zablokowany! Rzut rożny.

• Równie nieudanie po chwili uderza z dystansu Mario Pasalić.

• Zupełnie nieudane uderzenie z dystansu Adriano. Piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

• Świetna szansa Adriano!!! Po centrze Sergiego Roberto, Montoya zgrał piłkę głową przed bramkę do Adriano, który w idealnej sytuacji fatalnie skiksował!

• Barcelona dominuje na boisku, nawet pomimo rezerwowego składu drużyny Luisa Enrique.

• Pierwsza szansa dla Barcy! Munir w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z Herrerą, jednak wcześniej sędzia niesłusznie sygnalizował spalonego!

• Zaczynamy!

• Sędzia tego spotkania jest pan Jaime Latre.

• Ławka rezerwowych Barcelony: Pique, I. Rakitić, Douglas Pereira, Jordi Masip, D. Diagne, Edgar Ie, A. Halilović

• Ławka rezerwowych Elche: E. Roco, Cisma, Aaron Níguez, Adrián, F. Fajr, Pol Freixanet, M. Traore

• Nie ma co ukrywać, w tym dwumeczu niewiele może się zdarzyć. W pierwszym meczu Barcelona rozbiła bowiem Elche aż 5:0 i trudno przypuszczać, aby ta przewaga przez zespół Luisa Enrique została roztrwoniona.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z rewanżowego meczu 1/8 finału Pucharu Hiszpanii, w którym Elche zmierzy się z Barceloną.