Bayern Monachium 5 - 1 FC Kaiserslautern

Bayern Monachium

5

FC Kaiserslautern

1

• KONIEC!! Bayern Monachium rozbił na Alianz Areni drugoligowe Kaiserslautern 5:1 i awansował do finału Pucharu Niemiec w którym zmierzy się z Borussią Dortmund!

• Goetze i Ribery ośmieszyli defensywę Kaiserslautern! Francuz popisał się kapitalnym podaniem, a Niemiec bez problemu wpakował piłkę do bramki.

• Gooool! Goetze!!!!!

• Alexander Ring próbował zaskoczyc gospodarzy z rzutu rożnego, ale w tym spotkaniu nic sie już raczej nie zmieni.

• Bayern

• Rafinha ładnie włączył się do akcji ofensywnej, ale jak to mówią z dużej chmury mały deszcz, zero zagrożenia pod bramką Tobiasa Sippela.

• Idrissou uderzał i przez przypadek trafił w twarz Lahma. Bardzo mocno ucierpiał kapitan gospodarzy.

• I jeszcze przed szansą stanęli Bawarczycy, Götze świetnie zagrał do Mandzukicia, ale Chorwat nie potrafił wykorzystać świetnego podania i nie zdobył kolejnej bramki.

• Ostatnie dziecięc minut meczu przed nami, a w powietrzu wisi kolejna bramka dla Bayernu.

• Boisko opuścił też strzelec gola dla przyjezdnych, Zoller, którego zmienił Lakić.

• Kolejna zmiana w Bayernie. Rafinha pojawia się za Davida Alabe.

• Mario Goetze dograł piłkę w kierunku Maro Mandzuikca, a Chorwat znalazł się we właściwym miejscu i czasie, kierując piłkę na długi róg, prosto do siatki.

• Goooool! Mario Mandzukic!!!!!!! To jest już koniec!!!!

• Zmiana także w zespole Kaiserslautern, Idrissou zastąpi Jessena.

• Strzelec bramki, Bastian Schweinsteiger opuszcza murawę, zastąpi go Javi Martinez.

• Na brawa zasługują gracze Kaiserslautern, po ich grze wciąż widac, że starają się zapracowac sobie na zdobycie drugiej bramki.

• Tempo spotkania trochę przygasło, gra toczy się teraz w środku pola, przy piłce utrzymuje się Bayern.

• Rzut wolny dla Kaiserslautern, piłkę zagrywał Kostas Fortounis, ale Boateng zrehabilitował się za fatalną postawę przy stracie gola i pewnie wybił pikę.

• Do końca spotkania pozostało dwadzieścia minut. Czy Kaiserslautern jest w stanie zdobyc jeszcze dwie bramki aby doprowadzic do wyrównania? Chyba nie...

• Chris Löwe nie jest w stanie kontynuowac gry. Zastąpi go Kostat Fortunis.

• Mamy rzut rożny dla gospodarzy, ale wcześnie skurcz złapał Chrisa Löwe.

• Strata bramki nieco zbiła z tropu Bawarczyków, którzy myśleli z pewnością, że ten mecz jest już wygrany. Piłkarze Kaiserslautern udowodnili, że będą walczyli o jak najbardziej korzystny dla siebie rezultat do ostatniego gwiazdka sędziego.

• To siódmy mecz z rzędu, kiedy Bayern Monachium stracił gola.

• Pierwszej zamiany dokonał Pep Guardiola. Za Arjena Robbena pojawia się Mario Goetze.

• Simon Zoller pracował starannie na tę bramkę od dłuższego czasu. Dostał dobre dośrodkwoanie od Dicka, wygrał pojedynek główkowy ze spóźnionym Boatengiem i pokonał pewnym strzałem Lukasa Readera.

• Goooool! Simon Zoller!!!!!! Bramka dla Kaiserslautern!!

• Bayern

• Florian Dick ukarany żółtą kartką za faul na Franku Riberym.

• Jeśli Bayern awansuje, a tak się właśnie stanie, w wielkim finale Pucharu Niemiec zagra z Borussią Dortmund, która wczoraj poradziła sobie z Wolfsburgiem.

• Arjen Robben dobrze dziś asystuje, ale gorzej mu idzie jeśli chodzi o strzelanie goli. Przed chwilą popisał się niecelną próbą uderzenia.

• Zoller stanął przed szansą zdobycia gola dla swojej drużyny, ale w dobrej sytuacji nie trafił nawet w piłkę.

• Dzięki zdobytej bramce Thomas Mueller po raz siódmy wpisał się na listę strzelców w tegorocznej edycji Pucharu Niemiec i tym samym wysunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek.

• Napastnik Bayernu Monachium pewnie egzekwuje jedenastkę i zamienia ja na gola. To jest nokaut drużyny Kaiserslautern.

• Gooool! Thomas Mueller!

• Chris Löwe faulował w polu karnym Arjena Robbena.

• Robben przewraca się w polu karnym, mamy jedenastkę dla Bayernu!

• Świetne dośrodkowanie w pole karne gości, do piłki doszedł Dante, ale Sippel niepewnie zdołał ją wybic.

• Początek drugiej połowy dla Bayernu, dobra wrzutka Boatenga nie przyniosła jednak poważnego zagrożenia pod bramką Sippela.

• Po przerwie wracamy do Monachium i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bayern Monachium prowadzi z Kaiserslautern 2:0.

• Źle wygląda dziś Bayern w defensywie, przed chwilą dobrą szanse mieli goście, w polu karnym Bawarczyków było dwóch niepilnowanych piłkarzy Kaiserslautern , w tym Karim Matmour, ale ostatecznie piłkę zdołał przechwycic Dante.

• Mogli jeszcze poszukac przed przerwą trzeciej bramki piłkarze Bayernu, ale piłkę zbyt łatwo stracił Bastian Schweinsteiger.

• Bayern - Kaiserslautern

• Kolejny rzut rożny dla gości, piłkę dośrodkowywał Karim Matmour, ale Mario Mandzukic znakomicie spisał się w defensywie.

• Bayern Monachium wymienił do tej pory 314 podań, a Kaiserslautern 96.

• Rzut rożny dla gości, do piłki podszedł Chris Löwe, ale nie udało mi się to zagranie.

• Od kilku minut oglądamy na placu gry dominację Bayernu. Wątpliwym jest, że przedstawiciele 2. Bundesligi zdołają odwrócic losy tego spotkania.

• Świetne zagranie Kroosa do Ribery'ego, ale w całej tej sytuacji gdzieś ofiarnie zainterweniował jeden z defensorów Kaiserslautern.

• Dobre wyjście Tobiasa Sippela ratuje przyjezdnych przed utratą gola.

• Kontra Kaiserslautern, ale tak szybko jak goście ją wyprowadzili, tak szybko Bayern powstrzymał ją i rozpoczął konstruowanie własnego ataku.

• To jest Bayern! Świetna akcja gospodarzy, znów podawał Arjen Robben, a wewnętrznym podbiciem, tuż przy słupku uderzył Toni Kroos. Tobias Sippel by bez szans na obronę tego strzału.

• Goooool! Kroos!!!!!!

• Fantastyczna atmosfera panuje dziś na trybunach stadionu Alianz Arena. Mecz ogląda aż 71 000 tys. widzów.

• Chorwat utyka, ale po chwili wraca do gry. Piłkarze Bayernu domagali się żółtej kartki dla piłkarza Kaiserslautern.

• Brzydki faul na Mario Mandzukicu, zaowdnik tym razem nie podnosi się z murawy.

• Mario Mandzukic zszedł z prawej strony do środka i oddał niecelny strzał na bramkę Sippela, Chorwat przewrócił się jeszcze w polu karnym, ale nie zdołał ugrac niczego dla swojego zespołu.

• Pracowali na tego gola gospodarze przynajmniej od dobrego kwadransa. Czy bramka Schweinsteiger otworzy nam worek z bramkami w dzisiejszym spotkaniu?

• Bayern zdobywa gola po stałym fragmencie gry! Do narożnika ustawił się Arjen Robben, który zagrał piłkę w okolice jedenastego metra, a tam do bramki wpakował ją Bastian Schweinsteiger!

• Goool! Bastian Schweinsteiger!!!

• Próbował swoich sił Robben, ale nie udało mu się osiągnąc sukcesu pod bramką rywali i wyalczył tylko rzut wolny.

• Realizator transmisji wypatrzył na trybunach kontuzjowanego Manuela Neuera. Golkiper Bayernu nie wróci jeszcze na ligowe starcie z Brunszwikiem, ale ma byc do dyspozycji trenera na pierwszy mecz półfinałowy LM z Realem Madryt.

• Dwudziesta minuta meczu za nami, a na Alianz Arenie wciąż bez goli.

• Zawodnicy Kaiserslautern nie postawili przysłowiowego "autobusu" we własnym polu karny, wręcz przeciwnie, w miarę swoich możliwości starają się zagrozic bramce Bayernu.

• Faulowany Mario Mandzukic, ale gracz Bayernu na szczęście szybko podniósł się z murawy.

• Pierwszy kwadrans gry bez straty gola przez Kaiserslautern.

• Teraz rajd Ribery'ego , Francuz biegł z piłką, przełożył ją sobie na prawą nogę i zagrywał do Robbena, ale Holender na spalonym.

• Szybka odpowiedź Kaiserslautern! Simon Zoller znów szalał przed polem karnym Bayernu, ale w porę powstrzymali go czujni, monachijscy defensorzy.

• I znów Bayern atakuje skrzydłem, akcję znów zainicjował Arjen Robben, dobra wrzutka w kierunku Mandzukica, ale Chorwat trafił w piłkę nieczysto i nie zdołał wpakowac jej do siatki.

• Po okresie dobrej gry piłkarzy Kaiserslautern tak jak przewidywano do głosu dochodzą monachijczycy. Coraz częściej wyprowadzają groźne ataki w okolice pola karnego rywali i częściej utrzymują się przy piłce.

• To mógł byc gol! Robben ładnie rozegrał piłkę prawym skrzydłem, wypatrzył wbiegającego w pole karne Thomasa Muellera, a ten główką skierował piłkę w poprzeczkę!

• Długie zagranie w kierunku Simona Zollera, ale bez zagrożenia pod bramką Lukasa Readera.

• Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska i jak na razie radzą sobie całkiem nieźle.

• Pierwsza szansa Bayernu, niegroźny strzał oddał Thomas Muller, najlepszy strzelec tegorocznej edycji Pucharu Niemiec, który w tych rozgrywkach zdobył już 6 goli.

• O dziwno odważnie mecze rozpoczęli goście. Piłkarze Kaiserslautern zdołali nawet zamknac Bawarczyków na własnej połowie i nie dali im się zdominowac.

• Philipp Lahm dopuścił się faulu na jednym z piłkarzy drużyny gości, ale sędzia tylko słownie upomniał kapitana Bayernu.

• W tradycyjnych czerwonych trykotach występują dziś Bawarczycy, zaś piłkarze Kaiserslautern graja w białych strojach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz półfinałowy Bayern Monachium - FC Kaiserslautern!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na placu gry.

• Rezerwowi piłkarze Kaiserslautern: Muller, Dorow, Karl, Fortounis, Mockenhaupt, Lakic, Idrissou.

• Rezerwowi piłkarze Bayernu: Husic, Van Buyten, Hojbjerg, Rafinha, Martinez, Götze, Pizarro.

• Monachium jest już gotowe na dzisiejszy mecz. A Wy? :)

• Co ciekawe po drodze do półfinału DFB Pokal "Czerwone Diabły" pokonały przedstawicieli Bundesligi - Bayer Leverkusen i Herthę Berlin.

• Kaiserslautern występuje obecnie w 2. Bundeslidze, ale w ostatnich meczach prezentuje wysoką formę. Podopieczni Kosty Runjaicia nie przegrali siedmiu ostatnich spotkań ligowych, co na chwilę obecną daje im czwarte miejsce w tabeli rozgrywek.

• Puchar Niemiec

• W Pucharze Niemiec Bayern triumfował już 16-krotni razy. W tym roku ma szansę powtórzyć wyczyn z sezonu 06/07, kiedy udało mu się obronić trofeum.

• Po tym, jak drużyna Pepa Guradioli zapewniła sobie tytuł nieco spuściła z tonu. W ostatnich pięciu spotkaniach Bawarczycy zwyciężyli zaledwie raz, w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem United 3:1. W lidze radzą sobie z kolei przeciętnie, bowiem najpierw zremisowali z Hoffenheim, a później przegrali kolejno z Augsburgiem (0:1) i Borussią Dortmund (0:3).

• Piłkarze Bayernu w trwającym obecnie sezonie zdołali zapewnić już sobie jeden tytuł. Po 27 kolejkach Bundesligi osiągnęli tak dużą przewagę na pozostałymi rywalami, że już wtedy mogli świętować obronę krajowego mistrzostwa.

• Przed meczem zachęcamy Was do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

• Serdecznie witamy i zapraszamy LIVE z półfinałowego meczu Pucharu Niemiec w którym Bayern Monachium zagra z Kaiserslautern.