Bytovia Bytów

1

• Wojciech Krztoń kończy spotkanie, w którym Bytovia pokonuje jednym golem Sandecję Nowy Sącz. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Jakóbowski otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

• Po raz kolejny Sandecja marnuje dogodną okazję! Kolejne dośrodkowanie Bębenka i strzał Słabego głową, który minimalnie mija bramkę!

• 5 minut doliczone do czasu gry przez Wojciecha Krztonia.

• Sandecja ma niesamowitego pecha! Słaby otrzymuje piłkę od Fałowskiego, jednak piłkę z linii bramkowej wybija defensor gości.

• Ostatnia zmiana u gości, za Kryszaka wchodzi Chris Jastrzembski.

• Mariusz Kryszak leży w polu karnym po urazie, jakiego doznał w trakcie gry.

• Gospodarze idą za ciosem, teraz Bębenek nie zdołał przejąć świetnie podanej piłki!

• Żółty kartonik dla Tomasza Laskowskiego za opóźnianie gry.

• Kolejna świetna okazja Sandecji! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Bębenka, oddający strzał Kamil Słaby skierował piłkę głową minimalnie nad poprzeczką!

• Okazja gospodarzy! Strzał z dystansu oddaje Mateusz Bartków, jednak pewnie interweniuje Laskowski

• Bytovia spróbowała strzału na bramkę, po rajdzie lewym skrzydłem na bramkę uderza Formela, jednak piłka po rykoszecie ląduje w rękach Radlińskiego.

• Ostatnia zmiana w zespole Sandecji, za Bartosza Sobotkę wchodzi Rudolf Urban.

• Kolejne dośrodkowanie Bębenka z prawej strony, do piłki dosięga Dudzic, którego strzał nawet nie skończył się w świetle bramki.

• ... a za Daniela Mąkę wchodzi Artur Formela

• Podwójna zmiana w zespole gości, za Marko Bajicia wchodzi Michał Pietroń...

• Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę dośrodkowuje Sobotka, do piłki dopada Bartków, jednak niewiele zabrakło, by futbolówka wylądowała w siatce!

• Po rajdzie po lewym skrzydle Bębenka piłkę dostaje Szczepański, jednak jego strzał w okolicy pola karnego został zablokowany ofiarnym wślizgiem przez defensora z Bytowa.

• Troszkę wolnego miejsca do oddania strzału znalazł Sebastian Szczepański, jednak to uderzenie spowodowało, że piłka poleciała bardzo wysoko ponad bramkę Laskowskiego.

• Z moich wyliczeń .wynika, iż na trybunach pojawiło się ok. 1000 widzów.

• Kolejna okazja gospodarzy! Z prawego skrzydła dośrodkowywał Bębenek, jednak piłka nie znalazła adresata w postaci będących w polu karnym graczy "Biało - Czarnych", i Laskowski pewnie wyłapał futbolówkę!

• Druga zmiana w zespole Sandecji, na boisko wchodzi Kamil Słaby za Kamila Hempela.

• Bębenek marnuje rzut karny! Uderzył płasko w lewy róg, jednak jego zamiary wyczuł Laskowski, następnie strzelający "jedenastkę" próbował dobić, ale golkiper po raz kolejny nie dał się pokonać!

• Rzut karny dla Sandecji! Dudzic faulowany przez Bąka, i Wojciech Krztoń wskazał na 11. metr!

• Sandecja już od pierwszego gwizdka w drugiej połowie ruszyła do ataku, po rzucie rożnym do piłki dopada Szarek, który głową kieruje futbolówkę ponad bramkę gości!

• Gracze są już na placu gry, od środka drugą połowę rozpoczyna Bytovia, czas kontynuować naszą podróż, wciskamy mocniej pedał gazu!

• Wojciech Krztoń kończy pierwszą połowę, do przerwy Bytovia Bytów prowadzi jedną bramką z ekipą Sandecji Nowy Sącz. Do zobaczenia po przerwie!

• Pod koniec pierwszej części gry, kolejną okazję do wyrównania ma Sandecja, Szczepański oddaje strzał sprzed pola karnego ale pewnie interweniuje Laskowski!

• 2 minuty doliczone do czasu I połowy meczu.

• Okazja Bytovii! Jakóbowski oddaje strzał z pola karnego, który zablokował jeden z defensorów gospodarzy, później do futbolówki dopada Surdykowski, jednak był dobrze kryty przez Bartkowa i nie mógł oddać czystego uderzenia na pustą bramkę!

• Ależ wspaniała okazja gospodarzy! Sebastian Szczepański dośrodkowuje z prawego skrzydła, do piłki wyskakuje w polu karnym Bębenek, jednak z ogromnym trudem na rzut rożny Brazukę wybija Laskowski!

• Bytowianie próbują podwyższyć prowadzenie! Po dłuższej wymianie piłki pod polem karnym gospodarzy, strzał po ziemi z 20 metrów oddał Kryszak!

• Bardzo brutalny atak Wilczyńskiego wślizgiem na nogi Mateja Nathera, za co obejrzał żółty kartonik!

• Ella - Ken już na ławce rezerwowych, a Fabian Fałowski wchodzi na plac gry.

• Fabian Fałowski powoli się rozgrzewa, a to oznacza, że w tym meczu nie zagra już Ella - Ken, którego kolano nie wytrzymało trudów meczu.

• W ferworze walki, w polu karnym Bytovii ucierpiał Armand Ella - Ken.

• Kolejna okazja gospodarzy! Po podaniu od Sebastiana Szczepańskiego, futbolówkę na prawej stronie przejął Dudzic, jednak jego strzał wybił obrońca gości!

• Sandecja naciska, Sandecja oddaje strzały, tym razem Maciej Bębenek spróbował strzału wolejem z dystansu z 20 metrów, jednak futbolówka odbija się od jednego z obrońców Bytowian, i mamy rzut rożny.

• "Sączersi" próbują dalej wyrównać, świetne zagranie na dobieg Dudzica do Elli - Kena, jednak Kameruńczyk znalazł się na pozycji spalonej!

• Z jednego z rzutów rożnych wynikła okazja, w której to Dawid Szufryn głową próbował pokonać Tomasza Laskowskiego, jednak golkiper ekipy z Pomorza wykazał się ofiarną interwencją, po której lekko ucierpiał.

• Gospodarze próbują odrobić straty, mają serię trzech kornerów z rzędu!

• Po podaniu z prawego skrzydła Wojciecha Wilczyńskiego, do piłki dopada Mąka, który uderzeniem po ziemi skierował futbolówkę w lewy dolny róg i dał prowadzenie zespołowi Drutexu - Bytovii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Mąka, i mamy prowadzenia Bytowian!

• Pierwsza okazja gości! Surdykowski uderza w polu karnym na krótki słupek z prawej strony, jednak Szufryn ofiarnym wślizgiem wybił futbolówkę na rzut rożny.

• "Przy obronie gramy agresywniej!", zawołał w kierunku swoich zawodników Dariusz Wójtowicz.

• Jak do tej pory oba zespoły badają się nawzajem, mimo, że piłka pojawia się pod obydwoma polami karnymi, to okazji jak nie było, tak nie ma.

• Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, Wojciech Krztoń gwiżdże i zaczynamy!

• Gracze w asyście arbitrów tego spotkania, z Wojciechem Krztoniem na czele wchodzą na płytę boiska. Teraz proszę wygodnie się rozsiąść w fotelach, ponieważ za moment rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

• Już za kilka minut rozpoczynamy ten arcyciekawie zapowiadający się pojedynek!

• Rezerwowi Sandecja:Marek Kozioł, Kamil Słaby, Cheikh Tidiane Niane, Dawid Janczarzyk, Rudolf Urban, Adrian Danek, Fabian Fałowski

Drutex - Bytovia:Wojciech Pawłowski, Paweł Buzała, Artur Formela, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Shohei Okuno, Michał Pietroń

• W piękne, słoneczne i ciepłe popołudnie, ze stadionu przy ul. Kilińskiego wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na jeden z najważniejszych pojedynków rundy wiosennej, w którym Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z bytowskim Drutexem - Bytovią. Stawką tego meczu są bardzo ważne punkty dla obu zespołów.