Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Chojniczanka Chojnice

0

• KONIEC SPOTKANIA! Termalica pokonała przed własną publicznością Chojniczankę Chojnice 1:0 po golu Emila Drozdowicza!

• Goście mogli zdobyć bramkę! Mikołajczak zgrał do Markowskiego, ten zaś odegrał do Gancarczyka, który dwa razy próbował wpakować futbolówkę do bramki Termaliki, ale został zatrzymany przez Nowaka!

• Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza trzy minuty,

• Goście próbują jeszcze zaatakować bramkę Termaliki, ale zupełnie nie mają pomysłu jak to zrobić.

• Rzut rożny dla gości, z narożnika boiska uderzał Pietruszka, ale piłkę wybili defensorzy "Słoników".

• Ostatnia zmiana w Termalice, za Dariusza Jareckiego wejdzie Peter Maslo.

• Zmiana w Chojniczance, Andrzej Rybski zastąpił Mrozika.

• Mocny strzał Biskupa z dystansu, futbolówka przeleciała tylko ponad poprzeczką.

• Pietruszka uderzał z rzutu wolnego z okolicy czterdziestego metra, ale piłka trafiła Emila Drozdowicza.

• Zmiana także w Chojniczance, Bartłomiej Niedziela opuści boisko, zastąpi go Łukasz Suchocki.

• Kolejna zmiana w Termalice, za Mateusza Janeczko wejdzie Dawid Kamiński.

• Dla odmiany, bardzo dobra akcja Chojniczanki. Niepilnowany Marek Gancarczyk przyjął piłkę z głębi pola, ale Nowak popisał się niezłą interwencją.

• Piłkarze Termalicy nabrali wiatru w żagle i coraz śmielej poczynają sobie pod bramką Chojniczanki.

• Jakub Biskup ograł dwóch defensorów Chojniczanki, wpadł w pole karne i uderzył na bramkę. Piłkę sparował Podleśny, ta odbiła się od nóg obrońców gości i trafiła prosto pod nogi Emila Drozdowicza. Napastnik Termaliki bez problemów skierował futbolówkę do siatki.

• GOOOL! EMIL DROZDOWICZ!!!!

• Krystian Feciuch ukarany żółtą kartką.

• Janeczko świetnie w świetny sposób wystawił piłkę Foszmańczykowi, ten znalazł się w doskonałej sytuacji do oddania strzału, ale uderzał zbyt lekko.

• Bartłomiej Niedziela ukarany żółtą kartką.

• Mikołajczak odegrał futbolówkę na lewą stronę do Gancarczyka, który koniec końców został zablokowany przez Czerwińskiego.

• Dwa rzuty rożne z rzędu dla Termalicy, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Kupczak na lewą stronę do Biskupa, który chciał oddać strzał, ale został zablokowany.

• Jarecki dośrodkowywał z lewej strony boiska, piłka znalazła się w rękach Podleśnego.

• Pietruszka uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił w sam środek bramki.

• Pierwsza zmiana w zespole Termaliki. Z boiska schodzi Dawid Plizga, zastąpi go Tomasz Foszmańczyk.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Termalica bezbramkowo remisuje z Chojniczanką.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Znów groźnie pod bramką Chojniczanki, Biskup zagrywał na głowę Kupczaka, a ten uderzył obok słupka.

• Mikołajczak oddał piłkę Gancarczykowi, ten uderzał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała obok prawego słupka bramki.

• Kupczak zagrał do Jareckiego, a ten dośrodkował prosto na głowę Drozdowicza. Napastnik Termaliki koniec końców pomylił się w chwili oddawania strzału.

• Michał Markowski znalazł się w dobrej pozycji strzeleckiej, ale w ostatecznej fazie minął się z piłką.

• Świetne uderzenia Mikołajczaka po wrzutce Niedzieli, ale Nowak broni z trudem. Będzie rzut rożny dla Chojniczanki.

• Dośrodkowanie Jareckiego na dłuższy słupek, do piłki dopada Pleva i głową uderza na bramkę na bramkę Chojniczanki. Obrońcy gości poradzili sobie w tej sytuacji bardzo dobrze.

• Ależ okazja Termaliki! Pleva zgrał futbolówkę prosto pod nogi Kupczaka, którzy uderzał bardzo mocno. Futbolówka minimalnie minęła lewy słupek bramki!

• Siemaszko wychodził na dobrą pozycję strzelecką, ale otrzymał za mocne podanie od Pietruszki.

• Wojciech Lisowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale zabrakło w tym wykonaniu wiele precyzji.

• Michał Markowski został ukarany żółtą kartką.

• Dwójkowa akcja Biskupa i Plizgi, który oddał strzał na bramkę Damiana Podleśnego. Golkiper Chojniczanki był czujny na posterunku i wyłapał pewnie piłkę.

• Czerwiński sfaulował Siemaszko. Rzut wolny dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką niecieczan.

• Gancarczyk dośrodkowywał z lewej strony, ale zrobił to bardzo, bardzo niecelnie.

• Spokojniejszy moment meczu. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, żadne ze stron nie stwarza zagrożenia.

• Nad stadionem w Niecieczy zaczął padać deszcz. To z pewnością nie ułatwi gry piłkarzom obu drużyn.

• Mrozik centrował w pole karne "Słoników", ale Sebastian Nowak wyłapał futbolówkę.

• Tomasz Mikołajczak uderzał piłkę głową, ale ta powędrowała tylko obok bramki.

• Jakub Czerwiński został ukarany żółtą kartką.

• Mikołajczak pędził lewą stroną, zgrał futbolówkę do Gancarczyka, który w ostatniej chwili został zablokowany.

• NIEUZNANA BRAMKA TERMALICY! Czerwiński mocno dośrodkowywał w pole karne, Podleśny sparował ją jednak przed siebie i w efekcie futbolówka ponownie trafiła pod nogi Czerwińskiego, który za drugim razem pomagał sobie ręką, po czym wpakował piłkę do siatki. Sędzia nie uznał tego gola.

• Chyła popisał się dwoma nieudanymi zagraniami, najpierw niecelnie dośrodkowywał, a kilka chwil później niecelnie zagrywał do jednego ze swoich kolegów.

• Pierwsza akcja Chojniczanki, goście wywalczyli rzut rożny, ale defensorzy Termalicy bez problemów poradzili sobie w tej sytuacji.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chojniczanki: Dumieński, Laskowski, Czerwiński, Gałązka, Suchocki, Rybski.

• Rezerwowi Termalicy: Olszewski, Masło, Kamiński, Foszmańczyk, Kaczmarczyk.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo w ostatniego meczu 29. kolejki 1. ligi. Dziś Termalica zmierzy się z Chojniczanką Chojnice!

• ZAPOWIEDŹ MECZU TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Termalica

Termalica Bruk-Bet Nieciecza od początku sezonu walczy o awans do Ekstraklasy. Jeśli "Słoniki" nie chcą powtórzyć po raz trzeci przykrego scenariusza i odpaść z wyścigu na finiszu, to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z Chojniczanką. Termalica po zadyszce w trzech ostatnich meczach zgarnęła dziewięć punktów i trzyma się Wisły Płock i Zagłębia Lubin. Z Chojniczanką podopieczni Piotra Mandrysza muszą wygrać, ale łatwo nie będzie.

Piłkarze z Chojnic w tym sezonie grają w kratkę, ale to na pewno zespół, który może skutecznie przeszkodzić "Słonikom" w realizacji celu. Chojniczanka zajmuje siódme miejsce, ale w ostatnim czasie drużyna Mariusza Pawlaka nie gra najlepiej. W pięciu ostatnich meczach wygrała dwa mecze, dwa zremisowała i raz przegrała. Poza tym na wyjazdach Chojniczanka gra słabo, wygrała tylko dwa mecze z 14. Termalica u siebie natomiast to najlepszy zespół z całej lidze. Tylko jedna porażka, cztery remisy i aż 9 zwycięstw.