Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 0 Stomil Olsztyn

• KONIEC! Termalica pewnie pokonuje Stomil Olsztyn 3:0!

• Łukasz Jamróz ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Ostatnia zmiana w Termalice, Kamiński wejdzie za Mateusza Janeczko.

• Koval został zmieniony przez Mroczkowskiego.

• Paluchowski niczym w masło wszedł w pole karne Stomilu, oddał bardzo mocny strzał, ale piłka powędrowała tuż obok bramki Mieczkowskiego.

• Do końca spotkania został raptem kilka minut, ale na boisku niewiele się dzieje.

• Kolejna zmiana w Termalice, Emil Drozdowicz został zmieniony przez Paluchowskiego.

• Dośrodkowanie na głowę Wełny, który w ten sposób chciał skierować piłkę do siatki rywali. W ostatniej chwili został jednak zablokowany przez Czerwińskiego.

• Volodymyr Koval oddał strzał, ale po raz kolejny w tym spotkaniu trafił prosto w mur.

• Emil Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Termalice, Kaczmarczyk zastąpi Biskupa.

• Strzał z dystansu Dalibora Plevy, bez zagrożenia pod bramką Stomilu.

• Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki doszedł Bucholc, ale nie trafił w światło bramki.

• Rzut wolny dla Stomilu, ale Koval trafił prosto w mur.

• Groźnie pod bramką Stomilu! Świetnie zgranie piłki Jareckiego do Kupczaka, który w dogodnej sytuacji skierował piłkę nad poprzeczkę.

• Arkadiusz Czarnecki ukarany żółtą kartką.

• Plizga zagrał do Drozdowicza, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Mieczkowskim i pewnym strzałem w prawy róg pokonał golkipera Stomilu.

• Goooool!! Emil Drozdowicz!!

• Dalibor Pleva ukarany żółtą kartką.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Akcja Plizgi i Drozdowicza. Drozdowicz dośrodkował na pole karne, Plizga przyjął piłkę, ale oddał słaby strzał, który nie zaskoczył Mieczkowskiego.

• Biskup zgrał piłkę do Janeczki, ten zaś strzelił w prawy dolny róg bramki Stomilu. Ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

• Łukasz Jamróz zmienił Igora Skobę.

• Zmiana, za Karola Żwira wszedł Dawid Szymonowicz.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką.

• Ależ zamieszanie! Najpierw groźny strzał oddał Kupczak, ale piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej Biskup i za drugim razem skierował do siatki rywali!

• Gooooooool!! Jakub Biskup!!

• Rzut wolny dla gości spotkania, Koval uderza, ale futbolówka mija bramkę Nowaka.

• Janeczko wpadł pole karne Stomilu, piłkę przyjął Drozdowicz i chciał strzelać, ale piłka w końcu trafiła do Plevy, który skierował ją nad poprzeczkę.

• Groźny strzał Dalibora Plevy z dystansu, ale czujny na posterunku Dawid Mieczkowski broni.

• Jarecki biegł lewą flanką, ale koniec końców w ostatniej chwili został zatrzymany przez Karola Żwira.

• Drozdowicz wbiegł z piłką w pole karne, ale źle podał w kierunku Plizgi.

• Kupaczakowi oddał strzał, który zablokowali defensorzy Stomilu.

• Nie ma czasu na wyjaśnianie, szybko wznowił Stomil, ale odebrał Janeczko i pomknął na bramkę Mieczkowskiego. Przebiegł chyba z 60 metrów, minął m.in. fatalnie interweniującego Żwirka, ale jego strzał był fatalny!

• GOOOOL! 1-0! MATEUSZ KUPCZAK!

• Akcja Janeczki, zszedł z prawego skrzydła na lewą nogę i uderzył, jednak wprost w Mieczkowskiego.

• Termalica raz po raz atakuje lewą stroną. Wiatrak z obrońców robią Jarecki i Biskup, ale ich dośrodkowania nie zawsze dochodzą celu.

• Termalica bliska gola po rykoszecie w polu karnym! Świetny refleks bramkarza Stomilu!

• Kontra Termaliki, ale zepsuta przez Janeczkę. Szybko odebrał jednak Chomiuk, dorzucił w pole karne, obrońcy nerwowo wybili piłkę. Do niej dopadł Kupczak i strzelił wprost w Mieczkowskiego.

• Czerwiński zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

• Dośrodkowanie Biskupa na głowę Plevy, ale pomocnik Termaliki uderzył niecelnie.

• Znowu Jarecki groźnie dogrywał z lewej strony, ale nikt nie zdołał przeciąć jego podania!

• Janeczko z prawej strony niedokładnie dośrodkował.

• Od początku mocno atakuje Termalica. Najpierw próbował przedrzeć się Jarecki, potem Plizga. Mieczkowski jednak jeszcze bez interwencji.