Zagłębie Lubin

2

GKS Tychy

0

• Koniec spotkania! Zagłębie ostatecznie pokonuje 2-0 GKS Tychy i nadal będzie przewodzić w tabeli. Bramki dla lubinian zdobywali Arkadiusz Woźniak oraz Michal Papadopulos. Za uwagę dziękuje Piotr Ziemiański. Zapraszam na kolejne relacje ze spotkań Zagłębia Lubin oraz 1. ligi na portalu Ekstraklasa.net !

• Dwa tygodnie temu Czech również ustalił wynik spotkania z Dolcanem.

• Zagłębie prowadzi 2-0. Bramkę zdobył Papadopulos, który dostał dokładne podanie od Przybeckiego i z najbliższej odległości pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

• GOOOOOL!!!!

• Arbiter główny doliczył conajmniej trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Chyba już ostatnia próba Kowalczyka. Napastnik gości zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów ale piłka poleciała wysoko w trybuny.

• Łukasz Grzeszczyk padł w polu karnym i z wysokości trybun wyglądało, że był faulowany ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

• Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 3516 kibiców.

• Szczęsny sfaulował teraz Woźniaka ale Pan Wajda oszczędził zawodnika gości nie pokazując mu drugiej żółtej kartki a miał ku temu podstawy.

• Bardzo aktywny dzisiaj Woźniak dograł do Boneckiego ale ten z bliskiej odległości nie trafił w bramkę.

• Zmiana w drużynie GKS-u . Jakub Bąk opuśił murawę a na boisku pojawił się Mateusz Wrana.

• Pierwszy strzał Przybeckiego ale piłka po rykoszecie pada łupem Przyrowskiego.

• Łukasz Janoszka opuszcza boisko a pojawia się na nim Sebastian Bonecki.

• Zagłębie nie kwapi się do ataków, spokojnie rozgrywając piłkę w środku pola.

• Wejście Przybeckiego, czerwona kartka Gieragi może skutkować zwiększeniem częstotliwości akcji Zagłębia.

• Robert Dymowski został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Sytuacja tyszan jest nieciekawa. Gieraga w głupi sposób osłabił swoją drużynę.

• Gieraga wylatuje z boiska! druga zółta kartka w ciągu kilku sekund .

• Artur Gieraga został ukarany żółtą kartką za faul na Janoszcze.

• Tempo meczu siadło ale znakomicie prezentują się kibice GKS-u którzy cały czas głośno dopingują swoich ulubieńców.

• Wejście Przybeckiego to gwarancja szybkości ze strony pomocnika Zagłębia.

• Druga zmiana w Zagłębiu. Boisko opuszcza Adrian Błąd a w jego miesjce wchodzi Miłosz Przybecki.

• Szczęsny dobrze dośrodkował w pole karne Zagłębia i Todorovski musiał wybić piłkę na rzut rożny.

• Jest to czwarty kartonik Błąda i będzie musiał pauzować w następnym meczu Zagłębia w Gdynii z Arką.

• Adrian Błąd brutalnie sfaulował Damiana Szczęsnego i otrzymał za to przewinienie żółtą kartkę.

• Indywidualną akcję próbował przeprowadzić Kowalczyk ale nadział się na Todorovskiego i odbił się od niego jak od ściany. Od bramki Forenc.

• Druga połowa dotychczas zaskakuje. Oba zespoły skupiły się na walce w środku pola i nie atakują tak śmiało jak wcześniej. Oby tempo gry się rozkręcało z każdą minutą.

• Na boiskowe wydarzenia reaguje również Hajto. Na boisko wchodzi Robert Dymowski a murawę opuścił Damian Nieśmiałowski.

• Pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia. Boisko opuszcza Krzysztof Piątek a w jego miejsce pojawia się Michal Papadopulos.

• Adrian Błąd posłał dokładne kiludziesięciometrowe podanie do Woźniaka ale strzał pomocnika Zagłębia był niecelny.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został zawodnik drużyny gości - Damian Szczęsny.

• Tyszanie mają dużo więcej z gry w drugiej części meczu. Co chwilę konstruują akcje ale nie potrafią oddać groźnego strzału na bramkę Forenca.

• Kibice Zagłębia odnieśli się to informacji dotyczących klubu przez miasto. Wywiesili transparent o treści : MIASTO PRZEJMIE KLUB = WOJNA TOTALNA.

• Druga połowa spotkania jak narazie spokojna, oba zespoły nie atakują tak szybko jak w pierwszej części.

• Oba zespoły wyszły tymi samymi jedenastkami.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania !

• Oba zespoły powróciły już na murawę stadionu w Lubinie.

• Zagłębie tychy kibice

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Zagłebie prowadzi 1-0 bo bramce Arka Woźniaka. Lubinianie są zespołem lepszym ale nie potrafili potwierdzić tej przewagi do 41 minuty. Na trybunach fantastyczna atmosfera i dobre spotkanie na boisku. Oby w drugiej połowie również nie brakło emocji.

• Teraz sam na sam z Przyrowskim wyszedł Krzysztof Piątek ale oddał zbyt lekki strzał i bramkarz tyszan pewnie złapał piłkę.

• Indywidualna akcja Woźniaka, który skręcił trzech obrońców w polu karnym i zdołał oddać strzał na bramkę Przyrowskiego. Piłka po ręce bramkarza GKS-u wpadła do bramki.

• Arkadiusz Woźniak wyprowadza Zagłębie na prowadzenie w tym spotkaniu.

• GOOOOOOOOL!!!!!

• Konrad Forenc został sfaulowany przez Bąka przy próbie wibicia piłki ale Pan Wajda odgwizdał tylko rzut wolny dla Zagłębia.

• Ale zwrot akcji!! GKS Tychy powinien prowadzić w Lubinie. Tyszanie wyszli z kontrą dwóch na jednego i sam na sam z Forencem stanął Grzeszczyk ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Kubicki.

• Arkadiusz Woźniak był sam w polu karnym tyszan i oddał celny strzał na bramkę Przyrowskiego, który wybił zmierzającą do bramki piłkę chyba dużym palcem prawej nogi!

• W końcu akcja GKS-u . Prawą stroną udanie przedarł się Mateusz Grzybek ale jego dośrodkowanie przeleciało całe pole karne i piłka wyszła na out.

• Zagłębie ciągle w natarciu. W ciągu kilkunastu sekund Miedziowi oddali trzy celne strzały na bramkę Przyrowskiego.

• Tyszanie cofnęli się do obrony swoje szanse upatrują tylko w kontratakach.

• Składna ackja Zagłębia. Łukasz Janoszka zagrał w uliczkę do Woźniaka ale pomocnik Zagłębia oddał zbyt lekki strzał.

• Kolejna szasna dla Zagłębia. Adrian Błąd wyłożył na 14 metr piłkę Tosikowi ale strzał pomocnika lubinian wybił Przyrowski.

• Marcin Radzewicz starł się słownie z Adrianem Błądem ale Tomasz Wajda szybko utemperował zapędy obu zawodników.

• Jak na razie to Zagłębie jest stroną przeważającą w tym spotkaniu ale tyszanie ambitnie próbują sklejać swoje akcje.

• Kolejna akcja Zagłębia. Tym razem to Arkadiusz Woźniak szukał sobie miejsca na strzał ale będąc już w polu karnym chciał dryblować i akcję zakończyli obrońcy GKS-u.

• Tomasz Hajto od początku spotkania energicznie kieruje swoimi zawodnikami.

• Marcin Kowalczyk próbował wbiec w pole karne ze skrzydła ale został sfaulowany przez Tosika. Rzut wolny dla tyszan.

• Na trybunach panuje fantastyczna atmosfera. Obie ekipy głośno wspierają swoje drużyny.

• Każda piłka grana do przodu przez obrońców GKS-u jak na razie dochodzi do Marcina Kowalczyka, który cały czas przestawia sobie Jarosława Kubickiego.

• Doskonała okazja dla Zagłębia na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu. Adrian Bład przymierzył zza szesnastego metra ale piłka minimalnie przeleciała obok słupka .

• Tyszanie mimo odległej pozycji w tabeli mogą dzisiaj zagrozić Zagłębiu i od pierwszej minuty wyszli bardzo wysokim presingiem.

• Rozpoczynamy 30. kolejkę 1. ligi!

• Zagłębie wyszło w symbolicznych koszulkach z napisem " Wy walczycie dla nas, My walczymy dla Was! "

• Pan Tomasz Wajda wyprowadza już na murawę oba zespoły! Za chwilę początek spotkania

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 10 minut. Oba zespoły udały się już do szatni

• Na sektorze gości zameldowali się już kibice GKS-u . Powoli zapełniają swoją trybunę.

• Pogoda powinna dzisiaj sprzyjać piłkarzom a także zachęcić kibiców do przybycia na stadion, jednak fanów jest jak na tą chwilę bardzo mało.

• Dzisiaj przeciwko swojemu byłemu klubowi może wystąpić Michał Stasiak - były kapitan Zagłębia a obecnie zawodnik GKS-u Tychy.

• Zagłębie jest niepokonane w tym roku w lidze i pewnie kroczy do Ekstraklasy. Zupełnie na przeciwnym biegunie jest drużyna z Tych, która do ostatniej kolejki będzie się bić o utrzymanie w 1. lidze.

• Rezerwowi Zagłębie: Hładun, Andrzejczak, Bonecki, Żyra, Rakowski, Przybecki, Papadopulos.

• Rezerwowi GKS Tychy: Florek, Błanik, Wrana, Porębski, Dymowski, Biskup.

• Witam serdecznie z Lubina! Dzisiaj Zagłębie podejmować będzie na własnym stadionie drużynę GKS-u Tychy. Serdecznie zapraszam na relację LIVE z tego spotkania.

zagłębie

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE LUBIN - GKS TYCHY

GKS Tychy - Zagłębie Lubin 0:1 (GALERIA)

30. kolejkę 1. ligi zainauguruje starcie lidera rozgrywek, Zagłębia Lubin z GKS-em Tychy. Gospodarze spotkania w trwającym sezonie, a szczególnie rundzie wiosennej, w której nie przegrali jeszcze ani jednego meczu, nie mają sobie równych."Miedziowi" zajmują w tabeli pierwsze miejsce i nad drugą Wisłą Płock mają trzy punkty przewagi.

Lubinianie zagrają z GKS-em Tychy, który walczy o utrzymanie. Do "Trójkolorowych" powoli zaczyna się uśmiechać szczęście. Nie dość, że wygrali cztery z pięciu ostatnich meczów, to na dodatek z rozgrywek wycofała się Flota Świnoujście. To oznacza, że zespół Tomasza Hajty znajduje się obecnie na 15. miejscu, a do bezpiecznej strefy gwarantującej utrzymanie traci pięć punktów.