FC Barcelona

4

AC Milan

0

• Niemożliwe stało się możliwe! Po znakomitym meczu Barcelona pokonała Milan, 4:0 i to zawodnicy Dumy Katalonii zagrają w 1/4 LM. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Adriano za Pedro

• Krkić płasko wrzucił piłę w pole karne i tylko ofiarna interwencja Alby uratowała Barcelonę przed utratą bramki!

• Barcelona zaczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa tego spotkania, w której Barcelona całkowicie zdominowała Milan i odrobiła straty z pierwszego meczu. Jeśli Milan myśli o przywróceniu korzystnego dla siebie rezultatu to po przerwie musi zagrać zdecydowanie odważniej. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• GOOOOOL!! 2:0!! Leo Messi

• Błąd popełnił Mascherano. Piłkę przechwycił Niang, który wyszedł sam na sam z Valdesem, ale trafił w słupek!

• Z rzutu wolnego uderzał Xavi, ale trafił prosto w mur

• Xavi uderzył z dystansu i znów genialna interwencja Abbiati'ego uratowała Milan!

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał "Il Faraon", ale obrońcy Barcelony pewnie wyjaśnili tę sytuację

• Pedro wpadł w pole karne gości, ale jego rajd został zatrzymany przez Abate

• FC Barcelona - AC Milan

• Po wybiciu piłki przez obrońców Milanu, przed polem karnym przejął ją Iniesta. Hiszpan uderzył jak z armaty i tylko genialna interwencja Abbiati'ego uratowała Mediolańczyków przed utratą drugiej bramki!

• W polu karnym Milanu padał Pedro, ale węgierski sędzia dobrze zinterpretował tę sytuacje i nie użył gwizdka

• Boateng zagrał w pole karne, tam El Shaarawy dopadł do piłki, ale oddał za lekki strzał, by pokonać Valdesa

• Messi na linii pola karnego przyjął sobie piłkę i mimo asysty czterech rywali oddał piękny, precyzyjny strzał, który wpadł idealnie pod poprzeczkę bramki Milanu

• GOOOOOL!! 1:0!! Leo Messi

• Busquets prostopadle zagrał do Messiego, ale Argentyńczyk został zatrzymany przez obrońcę Milanu

• Milan rozpoczyna mecz!!

• Obie jedenastki są już na murawie Camp Nou, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

• Ławka rezerwowych Milanu: Amelia, De Sciglio, Bonera, Muntari, Nocerino, Robinho, Krkić

• Ławka rezerwowych Barcelony: Pinto, Puyol, Adriano, Fabregas, Sanchez, Song, Tello

• Czy tak będzie wyglądała dzisiejsza taktyka Milanu?

• Milan także wygrał ostatnie spotkanie na krajowym podwórku. Zespołem, który przegrał z podopiecznymi trenera Allegri'ego okazała się Genoa. Dzięki temu zwycięstwu klub z Mediolanu zmniejszył stratę do drugiego w tabeli Napoli i teraz wynosi ona zaledwie dwa punkty.

• W ostatnim meczu ligowym Barcelona bez problemów pokonała czerwoną latarnię ligi hiszpańskiej Deportivo La Coruna, 2:0. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym trenera Vilanovy utrzymać bezpieczną przewagę nad drugim w tabeli Realem i znacząco przybliżyło ich do wywalczenia mistrzowskiej korony.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Barcelona odrobi straty z Mediolanu? Czy też Milan jeszcze bardziej pogrąży Dumę Katalonii? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/8 Ligi Mistrzów, w której to FC Barcelona na własnym stadionie podejmować będzie AC Milan. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ