6

5 1 połowa

Getafe CF

0

• Koniec meczu! Barcelona brutalnie zabawiła się dziś z Getafe i dała sygnał światu, że jest w wielkiej formie. Bayern powinien się bać? Z naszej strony to już wszystko, zapraszamy na kolejne relacje na żywo na naszym portalu.

• Dwa stałe fragmenty gry dla Los Azulones nie sprawiły problemu defensywie Blaugrany.

• Dwie minuty do końca meczu. Barcelona ewidentnie oszczędziła Getafe po strzeleniu szóstego gola. Gdyby Katalończycy nie mieli w głowach już kolejnych arcyważnych spotkań, to mogło się zakończyć nawet dwucyfrówką.

• Po rzucie rożnym główkuje Marc Bartra, ale wprost w ręce Guaity!

• Messi! Dobry strzał Argentyńczyka z rzutu wolnego świetnie broni Guaita!

• Dobre zagranie w pole karne do Ivana Lopeza, ale ten świetnie został uprzedzony przez Mathieu!

• W dobrej akcji Barcelony zdaniem sędziego Neymar był na spalonym. Gra przerwana.

• Na ostatni kwadrans w ekipie gości Escudero zmienia Pedro Leona.

• Kombinację Messiego z Suarezem twardym wejściem zastopował Velazquez.

• Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Messiego Lago wybił piłkę na rzut rożny.

• Messi! Odpowiedź Barcelony, ale Messi nie potrafił zwieść w polu karnym stopera Getafe, a jego płaski strzał z trudnej pozycji odbił Guaita!

• Słupek! Nieporozumienie między Bravo a Bartrą miał okazję wykorzystać Hinestroza, ale piłka po rękach bramkarza Barcy poturlała się na słupek!

• Plasowany strzał zza pola karnego Luisa Suareza pewnie łapie Vicente Guaita.

• Messi był teraz w rajdzie indywidualnym faulowany tuż przed polem karnym. Sędzia jednak nie wiedzieć czemu zastosował bezsensowny przywilej korzyści.

• Montoya zmienia Alvesa. Trzecia zmiana w Barcelonie.

• Kolejna próba ofensywna Barcelony. Najpierw Neymar, a następnie Messi nie potrafili jednak się wedrzeć w pole karne.

• Suarez! Neymar dostał piłkę w pole karne, jego uderzenie zostało zablokowane, ale piłka jeszcze spadła na nogę Suareza, który z woleja uderzył nad poprzeczką!

• Kolejna zmiana w Getafe. Schodzi Juan Rodriguez, wchodzi Alex Felip.

• Pedro zmienia Xaviego w ekipie gospodarzy.

• Dwa kornery dla Getafe nie stworzyły żadnego zagrożenia pod bramką Bravo. Po kilkunastu sekundach piłka spada w pole karne, gdzie zupełnie nieudanie uderza Ivan Lopez.

• Goście zdołali teraz wywalczyć rzut rożny po interwencji Daniego Alvesa.

• Zmiana wśród gości. Schodzi Baba, wchodzi Ivan Lopez

• Messi dostał piłkę na prawej stronie pola karnego i przy bierności obrońcy technicznym uderzeniem wycelował pod poprzeczkę bramki Guaity! 6:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi!

• Wznawiamy grę!

• Wracamy na Camp Nou. Jedna zmiana w Barcelonie. Sergi Roberto za Busquetsa.

• Nieprawdopodobnie w tej pierwszej połowie Barcelona zabawiła się z Getafe. 5:0 do przerwy, dwa gole Suareza i trafienia Xaviego, Messiego oraz Neymara sprawiają, że Getafe długo tej podróży do Katalonii nie zapomni. A przecież jeszcze przed nami druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy.

• Baba miał możliwość wyjścia sam na sam z bramkarzem, ale w słabym stylu przegrał pojedynek biegowy z Adriano.

• Adriano! Messi teraz idealnie zagrał w pole karne do wbiegającego Adriano, ale Brazylijczyk płaskim uderzeniem posłał ją obok słupka!

• Messi zagrał piłkę przed pole karne, gdzie Xavi ją tylko musnął w szesnastkę do niepilnowanego Suareza, a ten bardzo ładnym technicznym uderzeniem z kilkunastu metrów pokonał Guaitę! 5:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

• Długa piłka w kierunku rozpędzonego Leo Messiego pada łupem Vicente Guaity, który dobrze wyszedł z bramki na skraj swojej szesnastki.

• Na spalonym złapany teraz Hinestroza.

• Piękne techniczne uderzenie z dystansu doświadczonego pomocnika Barcelony poszybowało w okienko bramki Guaity! 4:0 w pół godziny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Xavi!!!

• Rafinha przejął piłkę pod polem karnym rywala, Suarez zagrał w pole karne do Neymara, a ten po ośmieszeniu obrońcy płaskim strzałem pokonał Guaitę! 3:0! Messi, Neymar i Suarez mają już łącznie 100 goli w tym sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

• I już odpowiedź Getafe! Z ostrego kąta uderzył z powietrza Buendia, ale Bravo odbił piłkę na rzut rożny!

• Doskonała długa piłka Leo Messiego w pole karne i jeszcze piękniejsze uderzenie z powietrza Luisa Suareza! Guaita ponownie bezradny i już 2:0 dla Barcy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

• Pedro Leon zdołał dośrodkować na głowę Velazqueza, ale ten z ostrego kąta nie zdołał oddać celnego strzału!

• W dobrej sytuacji w kontrataku gości Hinestroza miał okazję dograć w pole karne do niepilnowanego kolegi, ale został zablokowany. Tylko rzut rożny.

• Słabą techniczną próbę Luisa Suareza zza pola karnego bardzo pewnie łapie Vicente Guaita.

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego Xaviego, w sam raz na głowę wbiegającego Bartry, ale ten uderzył jednak bardzo niedokładnie!

• Messi! Po akcji i podaniu Alvesa Argentyńczyk dostał piłkę na linii pola karnego, ale płaskim strzałem posłał piłkę obok bramki!

• Kolejna szansa dla Getafe! Baba w dobrej sytuacji strzelał zdecydowanie zbyt lekko by zaskoczyć Bravo!

• Co za sytuacja! Barcelona o krok od stary gola! Claudio Bravo za daleko wyszedł z własnej bramki, ale zdołał w ostatniej sekundzie wybić piłkę z linii bramkowej po strzale jednego z piłkarzy Getafe!

• Rzut rożny dla Barcelony, piłkę dośrodkowywał Xavi, doskoczył do niej Rafinha, ale nie stworzył zagrożenia pod bramką Getafe.

• Lionel Messi próbował odegrać piłkę do lepiej ustawionych kolegów, ale został zablokowany.

• Dominacja Barcelony. Katalończycy utrzymują się przy piłce, wymieniają w środkowej strefie boiska dużą ilość podań i powoli konstruują kolejną akcję strzelecką.

• Argentyńczyk nie myli się w takich sytuacjach! Napastnik Barcelony pięknie, podcinką wykonał karnego i dał Barcelonie prowadzenie.

• GOOOL! LIONEL MESSI!!

• Luis Suarez faulowany w polu karnym, rzut karny dla Barcelony!

• Dośrodkowanie Adriano w kierunku Messiego, Argentyńczyk przyjął piłkę i odegrał ją do Daniego Alvesa, który z kolei pokusił się po raz kolejny w tym spotkaniu strzelać na bramkę Getafe. Tym razem futbolówka po strzale Brazylijczyka minęła słupek.

• Pierwsza ofensywna akcja Getafe, Roberto Lago dośrodkowywał na pole karne Blaugrany, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dopaść do piłki.

• Długa piłka do Daniego Alvesa, który zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Getafe. Futbolówkę pewnie wyłapał jednak Vicente Guaita.

• Jeremy Mathieu dograł piłkę w pole karne, Alexis Ruano oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Gospodarze spotkania grają dziś w swoich tradycyjnych, granatowo-bordowych strojach, goście zaś na żółto.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn minutą ciszy uczcili pamięć ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu.

• Rezerwowi Getafe: Lopez – Naldo, Ivi Lopez, Escudero, Vigaray, Astray, Alex Felip.

• Rezerwowi Barcelony: ter Stegen – Rakitić, Mascherano, Montoya, Iniesta, Pedro, Sergi Roberto.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu FC Barcelona - Getafe!