7

3 1 połowa

Valencia CF

0

• Barcelona upokorzyła Valencię i pokonała ją aż 7-0 po czterech gola Luisa Suareza i hat-tricku Leo Messiego! Barca melduje się w finale Pucharu Króla. Dziękujemy za wspólny wieczór, zapraszamy na kolejne relacje.

• 7-0! Suarez z czwartym golem!

• Arda Turan z kartką za faul na rywalu.

• Adriano wrzuca z lewej obrony, Suarez nabiega na długi słupek i głową strzela.

• Hat-trick Suareza! 6-0!

• Denis Czeryszew z kartką.

• Celny, aczkolwiek bardzo słaby strzał Busquetsa.

• Źle przyjął piłkę Dani Parejo, futbolówkę przejął Messi, który uderzył z tzw. "krótkiej nogi i trafił do siatki.

• Hat-trick Messiego. 5-0!

• Jordi Alba opuszcza murawę, w jego miejsce wchodzi Adriano.

• Piłka ląduje w siatce Ter Stegena, ale chorągiewka poszła w górę, spalony.

• Wolej Mathieu i Ryan wybija piłkę na róg.

• Feghouli z kartką za popchnięcie Neymara.

• Barcelona niesamowicie "ciśnie" ekipę Gary'ego Neville'a. Nie dają jej absolutnie żadnych szans.

• Marc Bartra zmienia Gerarda Pique.

• Luis Suarez asystuje piętą, Messi ogrywa Gayę, schodzi na lewą nogę i strzela gola.

• Leo Messi na 4-0!

• Z boiska schodzi Joao Cancelo, a przy ogromnym aplauzie kibiców wchodzi Czeryszew.

• Dwójkowa akcja Suareza z Busquetsem, Sergio wycofuje do Messiego, strzał Argentyńczyka zablokowany.

• Wrzutka z rzutu rożnego, Pique strzela głową, piłka ląduje na górnej siatce.

• Mocny strzał Ardy Turana wprost w Mathewa Rayana.

• Na trybunach Camp Nou zasiadło nieco ponad 60 tysięcy widzów.

• Barcelona bawi się pod bramką rywala, ale Busquets podaje niecelnie, Valencia wychodzi z kontrą i przed polem karnym Barcy faulowany jest Feghouli. Rzut wolny dla ekipy z Mestalla.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Zmiana w przerwie również w Barcy. Za Iniestę na murawie zameldował się Sergi Roberto.

• Zmiana w przerwie meczu. Vezo zmienia Siqueirę.

• Koniec I połowy. Barca gra koncertowo, rozbija Valencię 3-0, a w ostatniej minucie tej części gry Neymar trafił w słupek z rzutu karnego. Wracamy za kwadrans.

• Neymar nie trafia karnego!

• Karny dla Barcy, Mustafi wykosił Messiego, czerwona kartka dla stopera Valencii.

• Kontra Barcy, Messi trafia w poprzeczkę.

• Przerwa w grze, Busquets leży na murawie.

• Wrzutka na krótki słupek do Daniego Parejo, który posyła piłkę ponad poprzeczką.

• Valencia w końcu w okolicach pola karnego Barcy, korner dla Nietoperzy.

• Barcelona klepie rywali, jakby to byli trampkarze Olimpii Zambrów. Różnica kilkunastu klas.

• Danilo Barbosa opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Feghouli.

• Poezja. Iniesta zagrywa w pole karne, Arda przepuszcza piłkę między nogami do Messiego, ten staje oko w oko z bramkarzem i trafia do siatki.

• Messi na 3-0!

• W ciągu pierwszych dwudziestu pięciu minut piłkarze Valencii otrzymali sześć "kanałów", "tuneli" czy jak kto nazywa przepuszczenie piłki między nogami rywala.

• Pique znalazł się w polu karnym Valencii, wszedł wyprostowanymi nogami i otrzymał żółty kartonik.

• Na trybunach kibice śpiewają "Wprowadź Czeryszewa, hej Neville, wprowadź Czeryszewa!". To oczywiście odnośnie zamieszania, kiedy to w meczu Realu zagrał Rosjanin, za co Królewscy zostali wykluczeni z pucharu.

• Barca bawi się w najlepsze, Neymar zakłada "siatki", Valencia praktycznie nie dotyka piłki.

• Danilo Barbosa próbował wejść w drybling, ale Mathieu z faulem, którego nie widział sędzia.

• Pierwszy pozycyjny atak Valencii przerwany gwizdkiem sędziego, spalony.

• Iniesta zagrywa piłkę ręką, za co otrzymał żółtą kartkę.

• Busquets daje otwierające podanie na prawą stronę do Vidala, ten podaje do Suareza, a napastnik pakuje piłkę w okienko bramki.

• Dublet Suareza!!! Już 2-0 dla Barcelony!

• Kolejna kontra Barcy, świetne podanie Suareza do Neymara, ten oddaje do niego w pole karne, ale Luisito zachował się zbyt altruistycznie, podał do Messiego, którego strzał został zablokowany.

• Strata Gomesa, piłkę przejął Neymar, który asystował przy trafieniu Urugwajczyka.

• Luis Suarez na 1-0!!!

• Strata na lewej stroni Gayi, ale Barca nie wykorzystała tego błędu. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

• Neymar wyleciał poza kamerę, na "asfalt", wypchnięty przez Barragana. Barca zacznie z rzutu wolnego.

• Rozpoczynamy to spotkanie!

• Piłkarze obu ekip przy dźwiękach hymnu Barcelony wyszli na murawę.

• Ofensywny tercet Barcy wychodził na rozgrzewkę w świetnych nastrojach.

• Valencia w ćwierćfinale okazała się lepsza od UD Las Palmas, zaś Barca wyeliminowała Athletic Club.

• Ławka Valencii:Vezo, Negredo, Feghouli, Mina, Domenech, Czeryszew, Zahibo.

• Ławka rezerwowych Barcelony:Masip, Rakitić, Bartra, Munir, Roberto, Adriano, Vermaelen.

• Rozpoczynamy relację z pierwszego meczu półfinału Pucharu Króla. Na Camp Nou FC Barcelona podejmie Valencię. Adam Wielgosiński, zapraszam!