Flota Świnoujście 0 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Flota Świnoujście

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Koniec meczu w Świnoujściu. Spotkanie Floty z Termalicą zakończyło się bezbramkowym remisem.

• Rafał Kujawa oddał strzał na bramkę Floty, z powodzeniem obronił go Szymon Gąsiński.

• Dusan Radolsky przeprowadza ostatnią zmianę w swoim zespole, z boiska schodzi Rybski, na boisku pojawia się Kopacz.

• Krzysztof Bodziony chciał zaskoczyć Nowaka strzałem z rzutu wolnego, trafił wprost w jego ręce.

• Sędzia doliczył aż 5 minut do podstawowego czasu gry.

• Ostatnie minuty drugiej połowy nie porywają, na boisku nie dzieje się nic, co wskazywałoby na zmianę wyniku.

• Sędzia pokazuję żółty kartonik Dariuszowi Jareckiemu.

• Kolejną zmianę przeprowadza trener gości, tym razem Tomasz Foszmańczyk za Schulmeistera.

• Kolejni zawodnicy zderzyli się głowami, tym razem padło na Marka Opałacza i ponownie Rafała Kujawę. Gracz Floty dokończy mecz z bandażem na czole.

• Na ostatnią zmianę w swoim zespole zdecydował się Bogusław Baniak. Tomasz Mokwa za Mateusza Września.

• Krzysztof Bodziony już chciał wyprowadzić szybką i sprawną akcję, ale koniec końców przewrócił się na piłce.

• Piłkarze gości dośrodkowywali z rzutu wolnego w pole karne Floty, Niewiada pewnie interweniuje.

• Maciej Mysiaka próbował swoich sił w uderzeniu z rzutu wolnego, po jego strzale piłka minęła bramkę.

• Pierwsza zmiana w zespole Termalici, za Piotrowskiego na plau gry pojawia się Sołdecki.

• Żółta kartka dla Damiana Piotrowskiego.

• Fatalny błąd Gąsińskiego! Bramkarz gospodarzy upuścił piłkę wprost na nogę Schulmeistera, a ten strzelił w poprzeczkę! To mógł być gol dla Termalici.

• Żółtym kartonikiem ukarany także Marek Opałacz .

• Mateusz Wrzesień ukarany żółtą kartką.

• Kujawa mógł poważnie zagrozić bramce Gąsińskiego, był jednak na spalonym.

• Korner w wykonaniu Rafała Kujawy, zabrakło odrobinę więcej precyzji.

• Maciej Mysiak daje w Świnoujściu prawdziwy popis strzelecki, jego pierwsze uderzenie zostało złapane przez Nowaka, zaś kolejne powędrowało nieco ponad poprzeczką.

• Niebezpieczna sytuacja na placu gry, Rafał Kujawa i Sebastian Zalepa zderzyli się głowami w polu karnym Termalici. Obaj muszą kontynuować grę ze specjalnymi opatrunkami na czołach.

• Sędzia sygnalizuje, że Charles Nwaogu był na spalonym, zatem jego celny strzał do bramki nie zostanie uznany.

• Nwaogu raptem kilka sekund przebywa na murawie a już mógł zdobyć gola. Miał wolną drogę do bramki Sebastiana Nowaka, ale zbyt wolno zabrał się z piłką i Piątek zdołał go dogonić.

• Zespół Floty opuszcza także Śpiączka, a na boisku w jego miejsce pojawia się Nwaogu.

• Nnamani zmienił Grzelaka

• Gwizdek sędziego i rozpoczynamy drugą połowę.

• Paweł Malec zakończył pierwszą połowę.

• Po główce Zalepy wracający do bramki Sebastian Nowak w ostatniej chwili uratował Termalikę przed stratą gola!

• Rzut wolny dla Floty. Jasiński wrzucał, Nowak przerzucił piłkę wzdłuż bramki, tak że wyszła na aut.

• Martins Ekwueme otrzymał żółtą kartkę.

• NIE MA GOLA!!!! Szymon Gąsiński wyczuł Rybskiego i obronił jego strzał!

• Do wykonania jedenastki podchodził Andrzej Rybski.

• Rzut karny dla Termalici po faulu na Jacku Kiełbie!

• Kontra gospodarzy wyprowadzona zbyt małą ilością zawodników. Bartosz Śpiączka z braku wyboru zagrywał do Września, co przewidzieli defensorzy Termalici i przerwali akcję Floty.

• Ekwueme próbował skierować futbolówkę w kierunku Śpiączki, ale Dalibor Pleva przeciął to podanie.

• Centra Kiełba z prawej strony boiska, główką niecelnie uderza Andrzej Rybski.

• Bodziony i Wrzesień przeprowadzili groźną, dwójkowa akcję, którą w ostatniej chwili skutecznie powstrzymał Czerwiński.

• Próba ataku Floty, zapowiadało się ładnie podanie do Września, ale piłkarz Wyspiarzy źle wyszedł do zagrania.

• Spotkanie się wyrównało, walka w środku boiska, więcej fauli niż składnej gry.

• Andrzej Rybski ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe wejście w nogi Jasińskiego.

• Śpiączka próbował przedostać się w pole karne Termalici, dalekie wyjście Sebastiana Nowaka uniemożliwiło akcję napastnika Floty.

• Piłkarze powrócili do gry, obyło się bez poważnych urazów. Tymczasem Marek Opałacz pędził lewym skrzydłem, ograł zawodników rywali, ostatecznie jego podanie do lepiej ustawionego kolegi zakończyło się niepowodzeniem, ponieważ posłał piłkę na aut.

• Przerwa w grze, na murawie leżą kontuzjowani Wrzesień i Jarecki, którzy niefortunnie zderzyli się ze sobą.

• Szymon Gąsiński wybił piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Piotrowskiego.

• Na chwilę obecną przeważa Flota, miała więcej rzutów rożnych i sytuacji podbramkowych. Oddała już też trzy strzały na bramkę. Termalica przyczajona, sprawia wrażenie, jakby czekała na kontrę.

• Ależ okazja Floty! Po rzucie rożnym i uderzeniu Zalepy piłka zmierzała do bramki Termaliki, ale z linii wybił ją Kiełb! Najlepsza okazja w spotkaniu!

• Marek Opałacz strzelał z okolic narożnika pola karnego, futbolówka powędrowała prosto w ręce Sebastiana Nowaka.

• Maciej Mysiak uderza głową, piłkę bez problemów łapie Sebastian Nowak.

• Spokojny początek meczu w Świnoujściu. Jak na razie sporo walki w środku pola i próby szarpanych ataków z obu stron.

• Jakub Kiełb zdecydował się na oddanie strzału po wrzutce Piątka lecz minimalnie spudłował.

• Schulmeister próbował zaskoczyć strzałem Szymona Gąsińskiego, jednak golkiper Floty popisuję się pierwszą udaną interwencją w tym spotkaniu.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy spotkanie w Świnoujściu!

• Rezerwowi Floty: Forenc – Mokwa, Siedlarz, Kolendowicz, Nnamani, Arifović, Nwaogu

• Rezerwowi Termalici: Pochroń – Sołdecki, Kopacz, Moskal, Foszmańczyk, Horvath, Biskup

• Natomiast Niecieczanie będą musieli poradzić sobie bez narzekających na urazy Piotra Piekarskiego, Sebastiana Olszara, Grzegorza Kasprzika i Damiana Skołorzyńskiego.

• W dzisiejszym spotkaniu w drużynie Floty na pewno zabraknie Michała Stasiaka oraz Mateusza Szałka, którzy są kontuzjowani. Z kolei za kartki będzie pauzował dziś Piotr Kieruzel.

• Serdecznie witamy w relacji live z meczu 11. kolejki 1. ligi Flota Świnoujście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza!