Flota Świnoujście 0 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Flota Świnoujście

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu. Termalica wygrała w Świnoujściu i cały czas liczy się w walce o awans do Ekstraklasy. Zobacz TABELĘ 1. LIGI.

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Reca.

• Zmiana w ekipie gości - Fryc za Chomiuka.

• Żółta kartka dla Opałacza.

• Dośrodkowanie Opałacza w pole karne gości w stronę Bujoka, ale ostatecznie defensywa Termaliki sobie poradziła

• Flota coś nie jest w stanie zagrozić gościom. Czy ten mecz skończy się takim wynikiem?

• ...a we Flocie Niewiada za Lisowskiego.

• Dwie zmiany. W Termalice Janeczko za Kamińskiego...

• Jakiś uraz Pawła Lisowskiego. Czekamy aż gracz Floty wróci do gry.

• Prowadząc 2:0 piłkarze Piotra Mandrysza zwolnili nieco tempo gry i zamierzają pilnować korzystnego rezultatu.

• 2:0 dla gości! Plizga!

• Świetna akcja Plizgi, który minął Opałacza i w sytuacji sam na sam pokonał Sapelę. Dwa gole przewagi gości. Czy Flota jeszcze odpowie?

• Z szybkim atakiem ruszyła Flota, ale... spalony.

• Rzut wolny dla Floty z 20 metrów. Kort... W głowę dostał jeden ze stojących w murze zawodników.

• Stasiak ostro zaatakował Kamińskiego. Piłkarz gości potrzebował chwili, żeby dojść do siebie.

• Dobra akcja Lisowskiego zakończona strzałem Korta zza pola karnego - dodajmy, że niecelnym. Ale tylko minimalnie...

• Goście nie pozostają jednak dłużni rywalom. Niewiele brakowało, żeby do dobrego dośrodkowania doszedł Jarecki. Gdyby zdążył, najprawdopodobniej byłoby 2:0 dla "Słoników".

• Reca zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale nie zagroził w istotny sposób bramce gości.

• W pierwszych fragmentach drugiej odsłony przeważa Termalica. Gospodarze muszą się sprężyć, żeby zmienić niekorzystny dla siebie wynik.

• Wracamy do gry w drugiej połowie.

• Kopacz, który ma na koncie żółtą kartkę, opuszcza boisko. Za niego Kaczmarczyk.

• Koniec pierwszej połowy. Goście prowadzą 1:0.

• Po dośrodkowaniu z kornera w "szesnastce" Floty najlepiej znalazł się Paluchowski, który strzałem z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce Sapeli.

• Gol dla Termaliki! Paluchowski po rzucie rożnym!

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Na linii pola karnego gości doszło do upadku Recy w wyniku starcia z rywalem. Sędzia zdecydował jednak, że faulu nie było.

• Kilka minut do końca pierwszej połowy. Jeden i drugi zespół miał okazję do zdobycia bramki, ale póki co goli nie oglądaliśmy.

• Opałacz dośrodkował w pole karne, ale Jarecki skutecznie wybił piłkę.

• Dobra akcja Nwaogu, który odważnie dryblował na połowie rywali i w końcu uderzył - Nowak był jednak na posterunku!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego... i Sebastian Nowak uprzedza Michała Stasiaka.

• Teraz oberwał piłkarz Floty Nwaogu. Żółta kartka dla Kopacza.

• Uuuuaaa! Paluchowski ostro potraktowany przez Kocota. Żółta kartka.

• Połowa pierwszej połowy, więc czas na... uspokojenie gry. Piłka krąży w środku boiska.

• Znowu okazję do zdobycia bramki miał Paluchowski. W sytuacji sam na sam z Łukaszem Sapelą próbował mijać bramkarza, ale golkiper rywali był czujny. Ostatecznie Paluchowski trafił właśnie w niego.

• Dobrze zachował się teraz we własnym polu karnym Keon, który wybił piłkę z "szesnastki" po wrzutce jednego z rywali.

• Odpowiedź Floty w wykonaniu Lisowskiego, który ograł rywala i z 17 metrów uderzył na bramkę Nowaka. Strzał był jednak minimalnie niecelny

• Dynamicznie ruszył teraz do przodu Dariusz Jarecki! Będąc już w "szesnastce" podał do Dawida Kamińskiego, ale ten nie trafił w bramkę.

• Po kolejnym ataku Floty zrobiło się głośno na trybunach. "Wyspiarze" świetnie grają na własnym obiekcie - są trzecią najlepszą drużyną w meczach domowych w tym sezonie.

• Teraz przycisnęła Flota. Strzelał Arkadiusz Reca. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko, a po rzucie rożnym skutecznie interweniował Sebastian Nowak.

• Dawid Kort próbował uruchomić po drugiej stronie boiska Recę, ale podanie było za mocne.

• Długa piłka do Biskupa została przejęta przez Kopacza. Flota wychodzi z akcją.

• Już pierwsza akcja mogła zakończyć się golem! Jakub Biskup dośrodkował z rzutu wolnego, a do strzału doszedł Adrian Paluchowski. Łukasz Sapela interweniował jednak skutecznie.

• Z lekkim opóźnieniem, ale zaczynamy!

• Piłkarze już są na murawie. Za moment początek spotkania.

• Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Foszmańczyk, Fryc, Wróbel, Włodyka, Kaczmarczyk, Janeczko.

• Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Margol, Niewiada, Kwiatkowski, Nowak.

• Na świetnie przygotowanej murawie pojawili się również piłkarze Floty. Płyta boiska w Świnoujściu może spokojnie kandydować do jednej z najlepszych w 1. lidze.

• Niebo lekko zachmurzone, ale jest ciepło. Bramkarze gości zaczęli rozgrzewkę. Po chwili dołączyli do nich gracze z pola.

• Witamy ze stadionu w Świnoujściu, gdzie już za godzinę Flota zmierzy się z Termaliką w meczu 28. kolejki 1. ligi.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica po dramatycznym meczu przegrała z Flota Świnoujściem. Zobacz galerię zdjęć ze spotkania!

W pierwszym sobotnim meczu 28. kolejki 1. ligi Flota Świnoujście zagra z Termalicą. Rozegranie tego spotkania stoi pod dużym znakiem zapytania, z uwagi na obecną sytuację zajmującej dziesiątą pozycję w tabeli Floty.

Sytuacja wydaje się dość napięta. Jerzy Woźniak, który jesienią ubiegłego roku inwestował we Flotę i jego spółka chciała przejąć całkowitą władzę w klubie od stowarzyszenia. Kością niezgody okazały się jednak zaległości, które sięgają kilku milionów złotych. W czwartek miało dojść do podpisania końcowego aktu notarialnego i przekazania sekcji piłki nożnej spółce Woźniaka. Do tego jednak nie doszło, gdyż biznesmen nie zgodził się zabezpieczyć 1 mln złotych dla klubu. Niewykluczone zatem, że PZPN zdecyduje się na zawieszenie obecnej licencji, a Flota nie dokończy rozgrywek w 1. lidze.