2

Flota Świnoujście

3

• Za uwagę podczas tej relacji LIVE dziękuję już Państwu bardzo serdecznie Bartosz Głąb. Miłej niedzieli!

• Dzięki takiemu wynikowi GKS Tychy utrzymuje się w strefie spadkowej, a dla Floty te punkty mogą się okazać kluczowe w walce o utrzymanie.

• Ostatni gwizdek sędziego!! Flota Świnoujście po bardzo ciekawym spotkaniu wygrywa w Jaworznie z GKS-em Tychy 3:2!

• Ostatnia zmiana w zespole Floty, raczej tylko na zyskanie czasu. Na placu gry pojawia się Łukasz Sołowiej w miejsce Macieja Mysiaka.

• Próba świetnego technicznego strzału zawodnika Floty. Krzysztof Bodziony jednak minimalnie spudłował i nadal mamy 2:3.

• Żółtą kartką za opóźnianie gry ukarany zostaje bramkarz Floty - Darko Brljak.

• Flota broni się całym zespołem we własnym polu karnym, robi się coraz goręcej.

• Sędzia Marcin Szrek do drugiej połowy spotkania w Jaworznie dolicza co najmniej cztery minuty.

• Damian Szczęsny popędził w pole karne Floty i gdy się wydawało, że sędzia podyktuje rzut karny dla gospodarzy, arbiter odgwizdał przewinienie zawodnika GKS-u.

• Próba świetnego prostopadłego podania do Damiana Szczęsnego, zawodnik GKS-u jednak na spalonym.

• Druga zmiana także w zespole Floty Świnoujście. Kontuzjowanego Sebastiana Olszara zmienia Robert Kolendowicz.

• Trzecia i zarazem ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Pawła Smłókę na boisku melduje się Łukasz Małkowski.

• Mogła paść bramka wyrównująca! Po dośrodkowaniu w pole karne Floty jeden z zawodników gospodarzy strzałem głową niewiele się pomylił i piłka nieznacznie minęła słupek bramki Floty.

• Druga zmiana w zespole GKS-u Tychy. Daniel Mąka pojawia się w miejsce Marcina Wodeckiego..

• Uderzenie z dystansu Sebastiana Olszara, z którym nie był w stanie poradzić sobie Piotr Misztal i mamy wynik 3:2 dla Floty!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Sebastian Olszar zdobywa drugą bramkę w tym meczu i Flota ponownie prowadzi! Fantastyczny mecz!

• Pierwsza zmiana w zespole Floty. Na boisku pojawia się Sebastian Kamiński w miejsce Bartosza Śpiączki.

• Teraz szczęścia strzałem z dalszej odległości spróbował Denis Popović, jednak Brljak zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Mogła teraz paść bramka po rzucie rożnym dla Floty. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry strzału głową spróbował Bartosz Śpiączka, ale przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Misztala.

• Ależ błąd bramkarza Floty!!! Przy wybijaniu trafił piłką w Marcina Wodeckiego, ten jednak nie potrafił oddać strzału w stronę bramki i cała sytuacja skończyła się jedynie na strachu.

• Paweł Smółka przyjął piłkę na klatkę piersiową w polu karnym Floty i próbował strzału "przewrotką". Piłka jednak w dalekiej odległości minęła bramkę gości.

• Marcin Wodecki dopadł do wybitej piłki z pola karnego Floty i uderzył w stronę bramki, ale piłka przeszła wysoko nad bramką Floty.

• Akcja gospodarzy prawą stroną boiska, dośrodkowanie Damiana Szczęsnego wylądowało jednak na obrońcy rywali.

• Za faul w środkowej strefie boiska żółtą kartką ukarany Bartosz Śpiączka.

• Kolejarz Stróże prowadzi z Arką Gdynia 2:1, co powoduje, że przy równoczesnym remisie GKS-u z Flotą, to tyszanie pozostają w strefie spadkowej.

• Bartosz Śpiączka popędził prawą stroną boiska, zagrał futbolówkę w pole karne tyszan, a tan znalazł się Sebastian Olszar i popularnym "szczupakiem" wpakował piłkę do siatki gospodarzy wyrównując stan meczu w Jaworznie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Po fantastycznej kontrze goście doprowadzają do wyrównania!!! Autorem wyrównującego trafienia Sebastian Olszar.

• Złe przyjęcie piłki Michała Stasiaka, przejął ją Paweł Smółka i moment później został powalony przez Stasiaka. Arbiter postanowił ukarać zawodnika Floty żółtą kartką.

• Flota zamknęła rywala w ich polu karnym i spokojnie rozgrywała piłkę. Próba zagrania w pole karne skończyła się wyłapaniem piłki przez Misztala.

• Ależ okazja tyszan! Marcin Wodecki uderzył z prawej strony boiska, ale bramkarz Floty popisał się świetną interwencją! Dobitka Chomiuka trafiła w obrońcę rywali.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu za faul w środku pola ukarany Marek Opałacz.

• Początek drugiej połowy spotkania w Jaworznie! Pierwsze kopnięcie piłki przez zawodników Floty.

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy już przed przerwą. Marcel Gąsior wchodzi na boisko w miejsce Mateusza Bukowca

• Na drugą połowę spotkania zapraszamy już za chwilę.

• Do momentu zdobycia wyrównującej bramki przez GKS Tychy to goście mieli znaczą przewagę, dopiero bramka Pawła Smółki zmieniła przebieg rozgrywanych zawodów i od tego momentu to tyszanie atakowali, co przyniosło fantastyczny efekt w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

• Zaraz po tej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. GKS Tychy prowadzi z Flotą 2:1!

• Po dośrodkowaniu piłki z lewego narożnika boiska żaden z obrońców Floty nie zdołał wybić futbolówki i Tomasz Balul wpakował ją do siatki dając prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ końcówka w wykonaniu tyszan! Tomasz Balul daje prowadzenie swojemu zespołowi!

• Sędzia Marcin Szrek do pierwszej części meczu dolicza co najmniej dwie minuty.

• Kolejne podłączenie się do akcji ofensywne Adriana Chomiuka. Tym razem jego płaskie dośrodkowanie wybił Rafał Grzelak.

• Zakotłowało się teraz w polu karnym Floty! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka utknęła między nogami zawodników obu drużyn i żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał kopnąć jej w stronę bramki.

• Teraz mógł się wykazać Piotr Misztal, bramkarz tyszan ładnie interweniował po strzale z dystansu jednego z zawodników Floty.

• Piłka przenosi się spod jednego, pod drugie pole karne. Teraz Adrian Chomiuk miał szansę na bramkę, ale zadryblował się w polu karnym rywala i stracił piłkę.

• Mogła paść kolejna bramka w tym spotkania. Kolejny raz zawodnik Floty wyszedł sam na sam z Misztalem, tym razem jednak bramkarz tyszan złapał piłkę.

• Oskrzydlająca akcja gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony boiska Sebastiana Grzybka i Paweł Smółka strzałem głową pokonał Darko Brljaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Ależ szybka odpowiedź tyszan!!! Paweł Smółka trafia na 1:1!!!

• GKS Tychy stracił piłkę na połowie rywala, przez co poszła fantastyczna kontra gości. Sebastian Olszar zagrał piłkę do Śpiączki sam na sam z bramkarzem, ten minął golkipera rywala i wpakował futbolówkę już do pustej bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Po fantastycznej kontrze Flota Świnoujście obejmuje prowadzenie!!! Autorem bramki Bartosz Śpiączka!!

• Teraz Mateusz Grzybek próbował sam załatwić sprawę, popędził na pole karne rywala, ale po minięciu jednego przeciwnika stracił piłkę.

• Ofensywne wejście Balula, najpierw próbował dośrodkować z lewej strony boiska, potem strzelał, obie próby zablokowane.

• Mateusz Bukowiec popędził środkiem boiska i został powalony przed jednego z rywali. Na szczęście nie groźnie.

• GKS Tychy w ostatnich minutach przejął inicjatywę, ale na razie nie idą za tym sytuacje bramkowe.

• Kontuzja okazała się niegroźna, Balul wrócił do gry.

• Faul na graczu gospodarzy. Na boisku leży Tomasz Balul,na razie nie podnosi się z murawy.

• Dobrze wykonany stały fragment gry, ale przeszkodzili sobie dwaj zawodnicy Floty przy próbie oddania strzału.

• Marek Opałacz próbował zaskoczyć Misztala strzałem z dystansu, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Oskrzydlająca akcja gości, piłka chodziła jak po sznurku. Przeciął to wszystko dopiero we własnym polu karnym Ivica Żunić.

• Maciej Mysiak ładnie minął rywala w środku pola, ale podanie "podcinką" okazało się niedokładne.

• Tomasz Kafarski po raz pierwszy podniósł się z ławki rezerwowych i instruuje Krzysztofa Bodzionego, aby ten nie zagrywał wszystkich piłek do tyłu. Jan Żurek natomiast od pierwszej minuty nerwowo drepcze przy bocznej linii boiska.

• Ciekawie rozegrany rzut rożny, piłka trafia do ustawionego przed polem karnym Bodzionego, ten strzałem z woleja przenosi piłkę wysoko nad bramką tyszan.

• Teraz Flota próbowała przeprowadzić ciekawą akcję prawą stroną boiska, ale Krzysztof Bodziony fatalnie dośrodkował, piłka ostatecznie wylądowała na rzucie rożnym.

• Damian Szczęsny tym razem znalazł się z prawej strony boiska, jego próba zagrania w pole karne gości kończy się rzutem rożnym.

• Teraz brzydki faul zawodnika Floty na połowie rywala, sędzia na razie upomina zawodnika tylko słownie.

• Po stałym fragmencie gry mogło być groźnie, ale tyszanie wybili piłkę na rzut rożny.

• Pierwszy faul na połowie GKS-u Tomasz Balul nie trafia w piłkę i rzut wolny dla Floty.

• Pierwsza okazja gospodarzy. Lewą stroną boiska popędził Damian Szczęsny, dograł w pole karne, ale tam Paweł Smółka nie zdołał opanować futbolówki i wylądowała ona w rękach bramkarza.

• Pierwsza minuta spotkania, przy piłce Flota, ale tracą piłkę przy pierwszej próbie przedostania się na połowę rywala.

• Rozpoczynamy pojedynek w Jaworznie!!! Decydująca walka o utrzymanie rozpoczęta na dobre!

• Piłkarze oby zespołów wychodzą już na murawę stadionu w Jaworznie. Flota zagra dzisiaj w biało-niebieskich strojach, natomiast tyszanie standardowo w zielono-czarno-czerwonych kostiumach!

• Ławka rezerwowych Floty Świnoujście: Szymon Gąsiński (Br.), Łukasz Sołowiej, Petr Hosek, Sebastian Kamiński, Jakub Pułka, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek (Br.), Marcel Gąsior, Łukasz Małkowski, Robert Dymkowski, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Łukasz Kopczyk

• Dzisiaj jest rozgrywane jeszcze jedno spotkanie 1. ligi. Kolejarz Stróże o 12:30 na własnym stadionie podejmie Arkę Gdynia.

• Na ławce trenerskiej Floty Świnoujście zasiada dzisiaj Tomasz Kafarski. Szkoleniowiec znany między innymi z bardzo dobrych wyników w Lechii Gdańsk. Na stanowisko trenera Floty wrócił przed tygodniem.

• W poprzednim meczu pomiędzy obiema drużynami na jesień GKS Tychy wygrał w Świnoujściu z Flotą 1:0 po bramce Pawła Smółki w 54. minucie meczu.

• Oba zespoły w nie najlepszych nastrojach przystępują do dzisiejszego spotkania. GKS Tychy przed tygodniem zremisował na wyjeździe z Wisłą Płock 1:1 tracąc bramkę w doliczonym czasie meczu, natomiast Flota bezbramkowo zremisowała u siebie ze Stomilem Olsztyn.

• Ładna pogoda w Jaworznie, zza chmur prześwituje słońce, temperatura około piętnastu stopni, niedziela, 12:15, to chyba dobra pora na granie w piłkę!

• Już za dwadzieścia minut na Stadionie Miejskim w Jaworznie rozpocznie się przedostatnie spotkanie 29. kolejki 1. ligi polskiej. W szaleńczej walce o utrzymanie grający w roli gospodarza GKS Tychy podejmie Flotę Świnoujście. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Jaworznie, w którym GKS Tychy zmierzy się z Flotą Świnoujście. Oba zespoły walczą o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy, a w tabeli dzieli je zaledwie jeden punkt.