Fulham pewnie wygrało z Aston Villą

Bartłomiej Szura
Fulham - Aston Villa 2:0
Fulham - Aston Villa 2:0 fulhamfc.com
Piłkarze Fulham bez większych problemów pokonali Aston Villę 2:0. Nie był to porywający mecz, ponieważ goście nie potrafili przeciwstawić się miejscowym.

Pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy mogła się podobać. Zawodnicy z Londynu grali pomysłowo, dokładnie i co najważniejsze niezwykle skutecznie. Efektem tego były dwie bramki - najpierw Sidwell wykorzystał błąd defensywy gości i z ostrego kąta przelobował golkipera gości, a kilka minut później Berbatov wykorzystał pewnie rzut karny podyktowany za faul na Kacanikliciu.

Aston Villa była dziś zespołem zdecydowanie słabszym i zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie ani raz nie zaskoczyła rywala. Fulham w pierwszej połowie miało jeszcze kilka okazji, ale nie zostały one wykorzystane.

Druga połowa nie była porywającym widowiskiem. Zadowoleni z wyniku gospodarze nie forsowali tempa, a zawodnicy gości nie byli w stanie zagrozić bramce rywali. Najlepszą okazję dla Fulham miał Dejagah, ale uderzył wprost w bramkarza.