• Podwójna zmiana w ekipie Astany: na boisko wchodzą Dzholchiyew

• Twumasi jeszcze raz na prawym skrzydle, tym razem centrował, ale za mocno

• Twumasi po szybkim dryblingu zszedł z prawej strony do środka, ale jego strzał wyraźnie nidokręcony

• Dośrodkowanie Sneijdera z rzutu wolnego, defensywa gości po raz wtóry bez zarzutu

• Najpierw Inan odegrał piętką do Podolskiego, Niemiec zagrał do Yilmaza, piłkę spod nóg napastnika Galaty wybili stoperzy gości, ta trafiła do Inana, który z pierwszej piłki doprowadził do wyrównania

• Galatasaray w natarciu! Oztekin zgrywa do Yilmaza, który wychodzi sam na sam, uderza obok interweniującego Ericia, piłka trafia jednak w słupek

• Grożna kontra Galaty! Oztekin popędził z piłką, czekał na partnerów, koledzy inteligentnie zabrali obrońców i Oztekin spróbował uderzyć z dystansu, piłka przełamuje rękawice Ericia, ale ląduje poza bramką

• Zamieszanie w polu karnym Turków po rzucie rożnym, Anicić ostatecznie uderza głową z kilku metrów z miejsca i niecelnie

• Sarioglou dośrodkowuje w szesnastkę gości, piłka przechodzi całą linię obrony, trafia do Yilmaza, który źle przyjmuje, do piłki dopada jeszcze Oztekin i z 3 metrów kungfu strzałem przenosi piłkę nad poprzeczkę

• Sarioglou ładnie podłączył sie do akcji ofensywnej, dostał podanie w tempo od Podolskiego, jednak Shomko wyblokowuje jego podanie po ziemii w pole karne

• krótkie rozegranie rzutu rożnego, Sneijder mocno wstrzeliwuje piłkę w pole karne, jest o włos od pokonania Ericia

• ładna próba Podolskiego z dystansu, piłka obcierając sie jeszcze o ktorąś z interweniujących błękitnych kończyn wychodzi na rzut rożny

• Piękny kilkudiesięciometrowy przerzut do Twumasiego, skrzydłowy przyjął, zszedł do środka i huknął potężnie lewą nogą, piłka ląduje na słupku bramki Muslery!

• Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Dla fanów tureckiego zespołu świetne informacje - po przymusowej pauzie spowodowanej nadmierna ilością żółtych kartek do składu powracają Selcuk Inan oraz Burak Yilmaz

• Stawką tego meczu jest gra w 1/16 finału Ligi Europy, więc nazwijmy ten mecz umownie 1/32 finału Ligi Europy

• Galatasaray: Cenk Gönen, Koray Günter, Tarık Çamdal, Bilal Kısa, José Rodríguez, Umut Bulut, Sinan Gümüş.

• Astana: Loginovski, Akhmetov, Beysebekov, Zhukov, Dedechko, Nuserbayev, Dzholchiyev.

• Po lewej wyjściowe jedenastki, a ławki obu zespołów prezentują się nastepująco:

• Zapraszamy na relacje z ostatniego meczu grupy C - Galatasaray Stambuł vs. FK Astana!

• Galatasaray Stambuł - FK Astana LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Batalia o Ligę Europy

W ostatniej kolejce spotkań grupowych będziemy świadkami dwóch "finałów" w grupie C. O pierwsze miejsce Benfica zagra z Atletico, a o trzecie i udział w Lidze Europy, Galatasaray z FK Astaną.