Jedenastka 9. kolejki 1. ligi Ekstraklasa.net!

Piotr Szymański
Bartosz Fabiniak (Olimpia Grudziądz) - przy wyniku bezbramkowym popisał się kapitalną paradą przy strzale Wojciecha Trochima. Po przerwie też miał co robić, ale ze spokojem radził sobie z uderzeniami z dalszej odległości. Jego pewność w interwencjach udzieliła się kolegom z zespołu i Olimpia wreszcie zdobyła komplet punktów. PAWEL SKRABA/POLSKA PRESS
Kapitalne widowisko obejrzeli kibice w Nowym Sączu, gdzie Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 3:3. Sporo bramek padło też w spotkaniu Miedzi Legnica z MKS-em Kluczbork (4:1 dla gospodarzy). Warto dodać, że goście w 9. kolejce nie wygrali żadnego spotkania. Kto zasłużył na nasze indywidualne wyróżnienie?