Sparing: Nadwiślan Góra - GKS Tychy 1:0 (GALERIA)

Łukasz Łabędzki
Sparing: Nadwiślan Góra - GKS Tychy 1:0
Sparing: Nadwiślan Góra - GKS Tychy 1:0 Łukasz Łabędzki
W meczu sparingowym drugoligowców Nadwiślan Góra pokonał na własnym stadionie GKS Tychy 1:0 (1:0). Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Robert Ziętarski w 44. minucie meczu. Natomiast w 18. minucie Mateusz Bukowiec (GKS Tychy) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił). Nadwiślan Góra: (I połowa) Tomasz Kasprzik - Marcin Tomaszewski, Maciej Portasiński, Mateusz Wrana, Mateusz Wójcik - Mateusz Skrobol, Damian Tront, Sergio, Robert Ziętarski, Sławomir Musiolik - Mateusz Majsner. (II połowa) Sebastian Madejski - Paweł Łoś, Paweł Woniakowski, Michał Bedronka, Mateusz Wójcik (65 Mateusz Skrobol) - Patryk Duda, Patryk Widuch, Tomasz Rybak (85., Maciej Portasiński), Mateusz Mazurek, Przemysław Piwowarczyk - Łukasz Bawoł Trener: Piotr Hauder GKS Tychy: Paweł Florek (46., Łukasz Krzczuk) - Mateusz Grzybek (46., Marcel Wawrzynkiewicz), Tomasz Boczek (46., Łukasz Krzycki), Daniel Tanżyna (46., Paweł Kohut), Mateusz Mączyński (46., Wojciech Szumilas, 86., Marcin Grzybek) - Dawid Błanik (46., Damian Szczęsny), Michał Glanowski (46., Michał Biskup, 86., Michał Łęszczak), Mateusz Bukowiec (46., Łukasz Grzeszczyk), Robert Dymowski (64., Michał Glanowski), Marcin Radzewicz (46., Marcin Wodecki) - Damian Nieśmiałowski (30., Daniel Sobas, 46., Mariusz Bojarski, 77., Michał Majewski) Trener: Kamil Kiereś żółte kartki: Widuch - Krzycki sędziował: Michał Zając (Sosnowiec)