Szczęście było tak blisko... Siedem meczów, w których Polacy tracili korzystny wynik w ostatnich minutach (GALERIA)

Jakub Seweryn
Polska - Szwajcaria 2:2 (mecz towarzyski, listopad 2014)- Fantastyczną jesień 2014 roku w wykonaniu kadry Adama Nawałki kończył towarzyski pojedynek we Wrocławiu z uczestnikiem mistrzostw świata w Brazylii, Szwajcarią. Mecz z dwunastą drużyną rankingu FIFA był bardzo dobrym widowiskiem z obu stron. Szwajcarzy prowadzili 1:0 po szybkiej bramce Josipa Drmicia, ale po godzinie gry było już 2:1 dla Polski dzięki trafieniom Artura Jędrzejczyka i Arkadiusza Milika. W końcówce jednak grający w osłabieniu (po czerwonej kartce Michała Żyry) biało-czerwoni nie dali rady utrzymać jednobramkowej przewagi. Bardzo ładny płaski strzał zza pola karnego Fabiana Freia zaskoczył w 87. minucie spotkania Łukasza Fabiańskiego i mecz zakończył się remisem 2:2. Angelika Wiatr
Niedzielny remis z Irlandią 1:1 to nie jedyny przypadek w ostatnich latach, kiedy reprezentacja Polski w samej końcówce dała sobie odebrać korzystny wynik. Oto siedem spotkań, w których biało-czerwoni bliscy byli zwycięstwa, ale...