UEFA wybrała 5 najbardziej szokujących momentów eliminacji Euro 2016. Jest Polska! (GALERIA)

mgs
4. Porażka Hiszpanii ze Słowacją 1:2 - obrońcy mistrzowskiego tytułu przegrywali ze Słowacją już od 17. minuty. Gola po rzucie wolnym zdobył Juraj Kucka. W 82. minucie spotkania do siatki trafił Paco Alcacer i wówczas wydawało się, że Hiszpanie uratują chociaż punkt. Jednak pięć minut później pięnym strzałem głową popisał się Miroslav Stoch, który zapewnił Słowakom wygraną. Grzegorz Wajda
UEFA wybrała pięć najbardziej szokujących dotychczas momentów eliminacji Euro 2016. Wśród "nominowanych" znalazła się wygrana Polaków z Niemcami na Stadionie Narodowym w Warszawie!