2

- 1 połowa

- 2 połowa

2 dogrywka 1 połowap.

• shugughuihu - mecz dość nudny. Podejrzewam, że niestety przy takiej pogodzie podobnie wyglądać będzie większość spotkań w tej kolejce.

• Mi pozostaje tylko życzyć udanego weekendu majowego.

• Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela. Zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w naszym serwisie.

• Koniec meczu. Korona zasłużenie wywozi z Bełchatowa 3 punkty, Oba trafienia w tym meczu zaliczył w I połowie Stano.

• Do II połowy doliczone zostały 3 minuty.

• I Papka doczekał się wejścia. Zmienia Grzegorza Lecha.

• Kibice Korony dopingują tym czasem bez koszulek.

• Do wejścia szykuje się Papka.

• "I jeszcze jeden, i jeszcze raz ..." czyli Korona ma w tym meczu trening wrzutek z narożnika boiska.

• I kolejny rzut rożny dla gości.

• Druga zmiana w Koronie. Za Lernartowskiego wchodzi Michalski.

• Strzał z około 30 metrów mija bramkę Sapeli.

• Słońce, soczek. Brakuje tylko grilla i koca na środku murawy. Emocji było by nie mniej niż obecnie, a człowiek by przynajmniej coś porobił ... Widać, że ewidentnie nie chcę się już żadnej z drużyn. GKS nie wierzy w zwycięstwo. Korona myśli już o powrocie do domu.

• Pierwsza zmiana w Koronie. Łuczak za Gołębiewskiego.

• Kartka dla Barana za faul. Tymczasem spiker potwierdził przed momentem informację iż Kosowski nie wróci już na boisko.

• Należy przypomnieć, że GKS wykorzystał już komplet zmian i w przypadku poważnego urazu Kosowskiego będzie musiał kończyć mecz w osłabieniu.

• Kosowski opuścił boisko i nie widać aby miał na nie szybko wrócić ...

• Kosowski pomimo grania w ostatnich latach na Cyprze nie wytrzymuje tempa spotkania w takich warunkach pogodowych i musi skorzystać z pomocy sztabu medycznego. tymczasem przed szansą na hattricka Stano, który jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

• Zbozień w dziecinny sposób traci piłkę na własnej połowie.

• Długa piłka do Maka - zbyt długa. Łapie ją Pilarz.

• Gra już wznowiona.

• Ostatnia zmiana w GKS. Boisko opuszcza Giel, a wchodzi za niego Fonfara. W tej samej chwili następuje przerwa dla piłkarzy na uzupełnienie płynów.

• Tytu - nie mam w tej kwestii dokładnych statystyk, ale jak na moje oko będzie około 55% do 45% na korzyść Korony.

• Strzał Lecha z około 12 metrów wybija przed siebie Sapela. Na szczęście dla GKS do piłki nie doszedł żaden z zawodników gości.

• Trener Ojrzyński bardzo żywiołowo reaguje na wszystko co dzieje się na murawie. Tym razem oberwało się arbitrowi technicznego za to, że piłkarze GKS wznowili grę z toczącej się piłki.

• Powinno być 0:3!!! Kuriozalna sytuacja. Nieporozumienie Sapeli z jednym z obrońców. Piłka mija ich obu i dosłownie o centymetry przetacza się obok pustej bramki GKS!

• Krótkie rozegranie, piłka wyłożona przed pole karne, strzał i... Korona ponownie od narożnika.

• I jeszcze jeden rzut rożny dla gości!

• Golański uderza dość kąśliwie, a Sapela z trudem wybija piłkę na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Korony w okolicach narożnika pola karnego GKS. Spore pretensje o tą decyzję miał do arbitra Tomasz Wróbel.

• Nie zapowiada się aby Korona zakończyła ten mecz w osłabieniu. Nie ma jeszcze żadnej żółtej kartki i gra dość czysto.

• Gruby - na stadionie około 2,5 tyś widzów w tym około 300 kibiców na młynie GKS i podobna ilość fanów na sektorze gości.

• GKS w II połowie gra o wiele żywiej, jednak nadal brakuje dokładności przy wykańczaniu akcji.

• Pierwsza groźniejsza akcja GKS w II połowie przerwana przez arbitra ponieważ Kosowski był na pozycji spalonej.

• Trzy rzuty rożne nie przyniosły gościom żadnego pozytywnego rezultatu.

• I jeszcze raz złocisto - krwiści od rogu.

• Seria rzutów rożnych dla Korony.

• Druga natomiast to Kosowski za Michała Maka.

• W przerwie dwie zamiany w GKS. Pierwsza to Wróbel za Buzałe.

• I ruszamy z kolejnymi 45' '

• Na murawę wychodzą już piłkarze GKS oraz Korony.

• Już za kilka chwil początek II połowy. Z nieba przez cały czas leje się żar także poza obejrzeniem na żywo meczu polskiej ekstraklasy można złapać trochę opalenizny :)

• Koniec I połowy. Korona prowadzi w Bełchatowie 2:0. Obie bramki zdobył Stano.

• Do I połowy doliczona 1 minuta.

• Kartka dla Mateusza Maka za faul w defensywie.

• Z ciekawostek około meczowych - dopiero teraz pojawiły się służby ochrony na małym sektorze buforowym oddzielającym gości od gospodarzy.

• Piłkarze Korony są pod każdym aspektem o jedno tempo szybsi i bardziej przewidujący.

• Pojawienie się dopingu ze strony gości najlepiej wpłynęło na ... doping kibiców GKS. Obie gruby w podobnych ilościowo grupach mogą dobrze rywalizować na ilość decybeli.

• Strzał z rzutu wolnego trafił by do bramki ... ale od rugby.

• Stano kopnięty w klatkę piersiową przez Popka w okolicach narożnika pola karnego GKS> Obyło się bez kartki ale będzie rzut wolny.

• GKS z fatalnym wykończeniem przy stwarzanych, nielicznych akcjach. Tym razem ładna klepka Buzały z jednym z partnerów. Niestety Buzi ostatecznie posyła piłkę daleko od bramki Pilarza.

• Niestety nic z tego. Piłka szybko wybita i GKS od nowa musi budować akcję.

• I mamy kolejny rożny dla GKS. Czy tym razem piłkarze Kamila Kieresia zagrożą bramce gości?

• Kibice Korony ożywili się z dopingiem.

• Wracając do meczu - w porównaniu z poprzednimi spotkaniami GKS prezentuje się fatalnie. Być może jest to efekt upalnej pogody lub mocno przemeblowanego składu.

Korona natomiast gra na swoim stałym poziomie i jak na tą chwilę wywozi z Bełchatowa 3 dość łatwe punkty.

• Drugi rzut rożny i mamy 0:2 w Bełchatowie. Po raz drugi strzelcem Stano!

• Jęk zawodnu na ławce Korony. Piłka bita z rzutu rożnego przelatuje wzdłuż bramki Sapeli nieruszana przez żadnego z gości, a jedynie muśnięta przez piłkarza GKS i będzie drugi rzut rożny.

• Próba ciekawej akcji ze strony GKS. Niestety ostatnie zagranie do Michała Maka zbyt mocne i piłka opuściła boisko.

• Gra już wznowiona. Flaga nadal wisi ;)

• Tymczasem arbiter przerwał grę aby piłkarze uzupełnili płyny. W tej samej chwili mamy kolejny popis delegata PPZN, który nakazuje kibicom gości ściągnąć jedną z ich flag.

• Sektor gości coraz bardziej zapełnia się kibicami. Na tę chwilę będzie ich około 300 z jak dobrze widzę 7 flagami.

• Strzał Jovanovicia bardzo niecelny.

• Kolejna akcja Korony. Spore zamieszanie pod bramką Sapeli i sędzia ostatecznie nakazuje zacząć grę od bramki. W tym momencie w małą dyskusję z sędzią liniowym wdał się jeden z ... zawodników rezerwowych gości rozgrzewających się z boku boiska.

• Baran faulował w okolicach środka boiska Stano.

• Na chwilę obecną najlepszym piłkarzem GKS są ... kibice. Wszyscy zawodnicy prezentują dość wyrównany i raczej słaby poziom w dotychczasowych 20 minutach.

• Próba wyjścia GKS z kontrą. Niestety Mak potknął się i akcja straciła na tempie. Chwilę później na murawie zwijał się Gołębiewski i gra została przerwana.

• Aut dla Korony z samego narożnika boiska.

• Kibice Korony dopiero teraz rozwieszają pierwsze flagi.

• Bramkę na 2:0 mógł teraz zdobyć Gołębiewski jednak przy próbie strzału rozminął się z piłką, którą złapał ostatecznie Sapela.

• Rożny dla GKS. Piłka odchodząca którą z pierwszej piłki uderza Sawala. Pilarz wyciągnięty jak struna łapie futbolówkę.

• crown - w rezerwie GKS: Budziłek, Fonfara, Lacić, Szmatiuk, Wilusz, Wróbel, Kosowski. W rezerwie Korony: Małkowski, Jamróz, Kaczmarek, Kiercz, Michalski, Łuczak, Papka.

• Modelski walczył o piłkę na prawym skrzydle. Niestety będzie tylko aut dla gości na wysokości pola karnego Korony.

• Na stadionie słychać tylko kibiców GKS. Goście, którzy cały czas wchodzą na swój sektor nie prowadzą dotychczas dopingu.

• GKS ma poważne problemy z wyjściem z własnej połowy.

• Strzał Lisowskiego z rzutu wolnego wysoko ponad bramką Sapeli.

• Przed polem karnym GKS faulowany Stano. Będzie okazja dla Korony na podwyższenie wyniku.

• Przez moment mieliśmy dwie piłki na murawie. Gra już wznowiona.

• Akcja Korony nie miała wybitnie wysokiego tempa jednak nie dziwi to w obecnych warunkach pogodowych, jak również wystarczyło na defensywę GKS.

• Korona otwiera wynik meczu już w 5. minucie. Piłka prowadzona z lewej strony, zagrana w pole karne go Stano, który bez żadnych problemów z około 6 metra pokonuje Sapelę!

• Tymczasem groźnie pod bramką Korony. Do sytuacji sam na sam wyszedł jeden z zawodników GKS, jednak górą okazał się Pilarz. Chwilę później GKS wznawiał grę z rogu i ponownie Pilarz łapie piłkę "na raty".

• Na stadionie około 1,5 tyś widzów. Młyn GKS jak za czasów starej jeszcze I ligi. Na sektorze gości natomiast kilkanaście osób.

• Próba kombinacyjnej akcji ze strony GKS. Zatrzymana jednak niewiele za linią środkową.

• I od razu pierwszy kontakt z piłką Sapeli. Było jednak niegroźne zagranie w pole karne gospodarzy.

• Rozpoczynają goście.

• Z góry proszę o wybaczenie gdyby pojawiły się jakieś literówki w relacji, ale ze względu na mocno świecące słońce nie widzę nic w matrycy i piszę na wyczucie ;)

• W pierwszym dzisiejszym meczu Widzew uległ na własnym boisku Lechii 0:1 (0:1).

• Na murawę wychodzą właśnie piłkarze i sędziowie. GKS na zielono - biało. Korona żółto - czerwono.

• Niestety ale iście wakacyjna pogoda i nadchodzący długi weekend nie przyciągnęły zbyt wielu osób na ulicę Sportową.

• Już za moment początek spotkania. Czekamy jeszcze tylko na piłkarzy i ... mam nadzieje nieco większą liczbę widzów.

• Po pewnych, ale już usuniętych problemach technicznych, wita Państwa wprost ze stadionu w Bełchatowie Mariusz Roksela.

• Upał w Bełchatowie, atmosfera wakacyjna. Jak w takich warunkach zaprezentują się główni aktorzy dzisiejszego widowiska?

• Mamy już wyjściowe ustawienia obu zespołów. Nie brakuje niespodzianek, przynajmniej na papierze. W ataku gości ma być ustawiony nominalny środkowy obrońca, Pavol Stano.

• Witamy w relacji na żywo z Bełchatowa, gdzie miejscowy GKS podejmuje Koronę Kielce.