• Koniec meczu. Lechia Gdańsk dalej w Pucharze Polski.

• Bogdanka dominuje na boisku. Kolejny rożny i obleganie bramki Lechii.

• Po wrzutce Nikitovicia z rożnego strzela Wojdyga ale za lekko by zagrozić Buchalikowi.

• Seria rzutów rożnych dla Bogdanki.

• Faul na Grzegorzu Wojdydze i rzut wolny z boku pola karnego. Niebezpiecznie blisko dla Lechii.

• Surma po groźnej kontrze sam na sam z bramkarzem ale po raz kolejny Socha wychodzi z opresji obronną ręką.

• Midzierski ukarany żółtą kartką za faul. Zaostrzyła nam się gra w Łęcznej.

• Wolny wykonywany przez Traore był skutkiem faulu Kalkowskiego ukaranego za wejście żółtym kartonikiem.

• Potężna petarda Abdou Traore z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką.

• Kombinacyjna gra Lechii, jednak dobrze rozbijana przez obronę Bogdanki. Chwilę później po powolnej kontrze niecelny strzał Sołdeckiego.

• I mamy początek drugiej części dogrywki.

• Mariusz Korzeb kończy pierwszą część dogrywki.

• W ataku pozycyjnym Bogdanka, ale nie mogą skończyć tego strzałem zawodnicy Piotra Rzepki

• GOOOOL!!! Gol marzenie Piotra Wiśniewskiego. Uderzenie zza szesnastki ląduje w okienku bramki Pawła Sochy. Bramka stadiony swiata

• Ostatnia zmiana w meczu - Airapetian zastępuje Pietrowskiego

• Z dużej odległości zaskoczyć Buchalika próbował Veljko Nikitović, ale strzał przechodzi obok słupka. Dobra próba Serba

• Korner dla Bogdanki po kiksie obrońcy Lechii. Wykonawcą Nikitović

• Dogrywkę rozpoczynają Lechiści

• I mamy dogrywkę przy ulicy Jana Pawła II. Mobilizują się teraz ekipy obu zespołów przed naszym stanowiskiem. Drużyna Lechii zachowała jeszcze 1 zmianę w przeciwieństwie do gospodarzy z Łęcznej. Powrócimy za krótką przerwę.

• Błyskawiczne rozegranie rzutu wolnego przez Pomorzan i znów refleksem popisuje się Paweł Socha

• Waleczny samuraj z Łęcznej pokazuje Lechistom jak walczy się o piłkę i pierwszy po wejściu popisuje się wrzutką w pole karne. Chodzi oczywiście o Toshikazu Irie.

• Druga połowa zostaje przedłużona o ... 6 minut.

• Zanosi się na dogrywkę w dzisiejszym spotkaniu. Przekonamy się, który zespół zachował więcej sił. Tymczasem świetna obrona Sochy i na tablicy wyników nadal remis.

• A także Veljko Nikitović za popularnego "Szałacha"

• Buchalik za kontuzjowanego Małkowskiego

• 10 minut regulaminowego czasu gry zostaje zawodnikom obu zespołów na strzelenie decydującej bramki. Tymczasem groźnej kontuzji doznał bramkarz Sebastian Małkowski przy wybiciu piłki. Przewidujemy skręcenie kostki, ale nie życzymy tego golkiperowi Lechistów.

• Na murawie kontuzjowany leżał Marcin Kalkowski, ale zdołał już wstać o własnych siłach. Kontynuujemy drugą połowę meczu

• Pesir zastępuje Ropiejkę. Brawa na stadionie dla strzelca gola dla GKS-u.

• Robi się nudno na stadionie w Łęcznej. Brak zdecydowania po obu stronach, niecelne strzały i dużo gry w środku. Lekka przewaga Lechii, ale Bogdanka stara się nie odstawać.

• Zakotłowało się po rzucie rożnym dla Lechistów, ale dalekim wybiciem wyjaśnia obrońca Bogdanki.

• Ostry faul Ropiejki, ale tym razem bez kary indywidualnej

• Mamy zapowiadaną zmianę. Toshikazu Irie za Oziemczuka

• Zółta kartka za faul na Oziemczuku, sprawcą Łukasz Surma.

• Szykuje się zmiana. W strój meczowy ubiera się Toshikazu Irie.

• Mamy wyrównanie ! Po rzucie wolnym z 30 metrów Madera szczęśliwie trafia w futbolówkę, a ta wpada do siatki obok Pawła Sochy.

• Po kornerze główkował Wojdyga, ale piłka przeszła obok słupka.

• Od początku Pomorzanie próbują wyrównać wynik spotkania

• Rozpoczynamy drugą część widowiska

• W przerwie spotkania zmiana w drużynie z Gdańska. Wiśniewski za Machaja

• Zawodnicy gości zameldowai się już na płycie boiska. Czekamy na łęcznian.

• Sędzia Mariusz Korzeb zakończył pierwszą połowę spotkania. Patrząc na pierwsze 45 minut meczu szykuje się nielada niespodzianka na stadionie w Łęcznej.

• Lechia gubi się w swojej grze, a Jarosław Bieniuk gubi prawego buta.

• Wreszcie jakakolwiek aktywność ofensywna Lechii, po rzucie wolnym krótkie rozgrywanie Lechistów, groźna wrzutka Nowaka ale poraz kolejny bezbłędnie Socha.

• Bogdanka Łęczna show! Kilka świetnych akcji kombinacyjnych z rzędu rozbitych przez obronę Lechii, ale w końcu przedziera się Szałachowski, ale uderza niecelnie.

• Rasiak sam na sam z bramkarzem po kombinacyjnej grze w jedenastce, ale pewnie broni Paweł Socha.

• Trener Kaczmarek w przerwie z pewnością pouczy swoich zawodników, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

• GOOOOOOOL!!!!!! Piękne uderzenie z główki Macieja Ropiejki po dośrodkowaniu Kamila Oziemczuka!!!

• Fatalny kiks na pustą bramkę Grzegorza Rasiaka.

• Wyrównana gra w środkowej części boiska.

• Samodzielne wdarcie się Ropiejki w pole karne i w ostatniej chwili brokują obrońcy. Chwilę później, kontra gości i Paweł Socha broni strzał Pawła Nowaka.

• Mecz może się podobać kibicom zgromadzonym w Łęcznej. Akcja za akcją, strzał za strzałem. Najpierw niewiele myli się Machaj, a następnie z wolnego niecelnie Kalkowski.

• Po pierwszych 15 minutach meczu nożemy zaobserwować w miarę wyrównany pojedynek z lekką przewagą gości.

• Po rzucie rożnym groźny strzał Mateusza Machaja, odbity od obrońcy i kolejny rożny.

• Indywidualna akcja Grzegorza Wojdygi i pierwszy celny strzał meczu wybroniony przez Małkowskiego.

• Po odbiorze łęcznian zatrzymany strzał Oziemczuka, a dobitka Sołdeckiego wysoko nad poprzeczką

• Wzmożony doping kibiców z Gdańska, a na boisku groźnie uderzał Mandrysz

• Rozpoczynają goś cie.

• Gospodarze wystąpią dziś w strojach czarnych, natomiast goscie - seledynowo-białych. Piłkarze wychodzą już na płytę boiska.

• Ławka rezerwowych Bogdanki : Prusak, Nikitović, Zuber, Żukowski, Pesir, Toshikazu

• Ławka rezerwowych Lechii : Buchalik, Airapetian, Deleu, Ricardinho, Janicki, Grzelczak, Wiśniewski

• Do meczu pozostało około 20 minut. Na trybunie dla gości zasiada około 100 kibiców przyjezdnych.

• Witamy na relacji z meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy GKS Bogdanka a Lechią Gdańsk. Ekipy obu zespołów rozgrzewają się już na boisku. W Łęcznej dziś bez słońca, niebo jest zachmurzone. Na termometrach około 20 stopni, więc warunki do rozgrywania spotkania są naprawde dobre.