3 1 połowa

MKS Kluczbork

1

• Za wspólnie spędzony czas podczas relacji LIVE ze spotkania w Katowicach dziękuje serdecznie Tytus Daniluk. Spokojnej nocy, dobranoc!

• Koniec demonstracji w wykonaniu GieKSy!!! Gospodarze demolują zespół MKS-u Kluczbork aż 5:1! Kibice w Katowicach dawno nie widzieli tak dobrze grającej drużyny GKS-u. Podopieczni trenera Piekarczyka wzięli sobie do serca hasło "Zagrajcie jak za dawnych lat" i pokazali dzisiaj, że nie składają broni w walce o Ekstraklasę!

• Alan Czerwiński leży na murawie po zderzeniu z kolegą z zespołu.

• Ostatnia szansa na zdobycie gola dla gości. MKS ma rzut rożny.

• Arbiter Borski przedłużył mecz o trzy minuty.

• ''Gonzo'' pokazał w tym meczu, że nie zapomniał jak się zdobywa bramki i przymknął usta wszystkim krytykom, którzy wypominali mu nieskuteczność na początku obecnych rozgrywek.

• Kapitan GieKSy nie myli się w tego typu sytuacjach i odprawia już ostatecznie MKS dzisiejszego wieczora!

• GKS ma rzut karny po faulu na Adrianie Frańczaku.

• A na plac gry za Filipa Burkhardta wszedł Kamil Bętkowski.

• Podwójna i ostatnia roszada w szeregach GieKSy. Krzysztofa Wołkowicza zmienił Aleksander Januszkiewicz.

• Tym razem Adrian Frańczak się nie pomylił! Najpierw sam wstrzelił piłkę w pole karne MKS-u, która trafiła pod nogi Rafała Pietrzaka, który dał powrotne podanie do swojego kolegi z zespołu, a ten mocnym uderzeniem z woleja podwyższa wynik w tym meczu.

• Mogła być od razu odpowiedź gospodarzy, ale Adrian Frańczak trafił w poprzeczkę po podaniu Rafała Pietrzaka z lewej strony pola karnego.

• Piotr Giel strzela bramkę na 1:3 po zamieszaniu w polu karnym GieKSy po rzucie rożnym.

• Wojciech Trochim rozegrał dzisiaj najlepszy jak dotąd mecz w Trójkolorowych barwach.

• Wojciech Trochima przy wielkim aplauzie kibiców GieKSy zmienia Povilas Leimonas.

• Grzegorz Goncerz pokusił się o kolejne trafienie, ale jego odbiór, a później rajd zatrzymał w polu karnym Łukasz Ganowicz.

• Rafał Niziołek przymierzy zza pola karnego, jednak jego strzał był za mocny i niecelny.

• Marcin Nowacki zmienia na ostatnie minuty Kamila Nitkiewicza. To ostatnia zmiana w drużynie MKS-u.

• Mateusz Kamiński zablokował nogą strzał Kamila Nitkiewicza. Uderzenie leciało w światło bramki Kuchty.

• Krzysztof Wołkowicz na spalonym na lewej flance.

• Natomiast Piotra Kasperkiewicza zmienił Sebastian Deja.

• Podwójna zmiana w drużynie gości. Piotr Giel zmienił Michała Kojdera.

• Kontratak MKS-u przerwał wybiciem piłki za linię boczną Alan Czerwiński.

• Tym razem korner będzie miała GieKSa. Pierwszy w drugiej odsłonie.

• Kojder trafił nogą w głowę Kamińskiego przed polem karnym gospodarzy. Piłka dla GieKSy.

• Ponownie w polu karnym GieKSy z piłką odnalazł się Maciej Kowalczyk, jednak jego strzał po ziemi bez problemów obronił Kuchta.

• Krzysztof Wołkowicz spróbował swoich sił ze swojej mocniejszej lewej nogi, ale futbolówka po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką.

• Po rzucie wolnym MKS ma teraz korner.

• Mateusz Kamiński przewrócił rywala z lewej strony pola karnego i goście maja rzut wolny.

• MKS rozpoczął od rzutu rożnego z prawej strony boiska, po którym strzelał Maciej Kowalczyk, ale zbyt mocno i niedokładnie.

• MKS-u rozpoczął drugą połowę spotkania. Miejmy nadzieję, że goście nie złożyli jeszcze broni i dadzą z siebie wszystko!

• Na murawie są już podopieczni trenera Piekarczyka, którzy mobilizują się wspólną naradą.

• W przerwie wydarzeń boiskowych przy Bukowej odbył się konkurs rzutów karnych w którym trzech kibiców GKS-u wygrali m.in. pralkę, aparat fotograficzny i czajnik. Gratulujemy!

• Koniec pierwszej odsłony koncertu w wykonaniu katowickiego GKS-u! Gospodarze prowadzą z MKS-em do przerwy 3:0 po bardzo dobrej grze i pokazie solowym jaki zafundował Grzegorz Goncerz wszystkim zgromadzonym przy Bukowej, popisując się klasycznym hattrickiem.

• Nieudana próba z dystansu w wykonaniu Łukasza Pielorza.

• Sam poszkodowany spróbował ze strojącej piłki, jednak jego uderzenie było zbyt lekkie i piłkę wyłapał młody golkiper MKS-u.

• Faul Rafała Niziołka na Trochimie, którego pociągnął za koszulkę. GKS ma rzut wolny 20 metrów od bramki Pogorzelca.

• Michał Kojder dostał podanie od kolegi z zespołu z prawej flanki i huknął jak z armaty, ale jego strzał zatrzymał się na spojeniu bramki strzeżonej przez Kuchtę.

• Maciej Kowalczyk na spalonej pozycji.

• Filip Burkhardt zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z ok. 30 metrów, ale jego strzał był zbyt mocny i piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Maciej Kowalczyk spróbował zaskoczyć uderzeniem z dystansu Kuchtę, ale jego próba była bardzo niecelna.

• Ależ koncert rozgrywa dzisiaj jak na razie GKS. Dawno nie widzieliśmy tak ładnej gry w wykonaniu Katowiczan. MKS Kluczbork jest na kolanach...ale nie zabierajmy im jeszcze nadziei.

• Warte jest również do odnotowania fantastyczne zagranie zewnętrzną częścią lewej stopy Krzysztofa Wołkowicza, który rozpoczął akcję podaniem do Trochima. Dalej wiemy już jaki był przebieg zdarzeń.

• Hattrick skompletowany!!! Wojciech Trochim idealnie zgrał piłkę głową do ''Gonza'', a kapitan GieKSy przyjął ją na klatkę piersiową, po czym dostawił nogę i pokonał Pogorzelca między jego własnymi nogami! Ależ spektakl w wykonaniu króla strzelców z poprzedniego sezonu!

• Michał Kojder znalazł się w polu karnym GieKSy z futbolówką, ale jego strzał zablokował Mateusz Kamiński.

• GKS po zdobyciu drugiego gola cofnął się lekko do defensywy dając więcej pola drużynie gości.

• ''Gonzo'' wykorzystuje zamieszanie w polu karnym MKS-u po rzucie wolnym wykonanym przez Rafała Pietrzaka i uderzeniem pod porzeczkę wyprowadza swój zespół na dwu bramkowe prowadzenie!

• Przewinienie Uszalewskiego na Frańczaku. Rzut wolny dla GKS-u.

• Adrian Frańczak przymierzył zza pola karnego, ale jego strzał minął bramkę Pogorzelca.

• Kolejna dobra zespołowa akcja gospodarzy przerwana wybiciem futbolówki na rzut rożny dla GieKSy, z którego później jednak już nic nie wynikło.

• Strzały z dystansu, najpierw Pietrzaka z rzutu wolnego oraz Pielorza z wolnej piłki zablokowali obrońcy MKS-u.

• Trener Piekarczyk zmodyfikował ustawienie swojego zespołu i w linii pomocy przed defensywnie ustawionym Pielorzem grają Trochim i Burkhardt.

• Gonzo poszedł za ciosem, ale jego próbę z dystansu odbił na rzut rożny Pogorzelec.

• Grzegorz Goncerz i mamy bramkę dla GKS-u!!! Napastnik gospodarzy ''zatańczył'' w polu karnym MKS-u z dwoma defensorami drużyny gości i pewnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce przy dalszym słupku.

• Pierwszy strzał w meczu wykonał Alan Czerwiński, ale jego uderzenie przyblokowali obrońcy MKS-u i Pogorzelec spokojnie złapał piłkę.

• Przerwana faulem kontra GieKSy na Filipie Burkhardzie.

• Tym razem korner mają goście z Kluczborka.

• Pierwsza akcja w wykonaniu Trochima z prawej strony, ale jego podanie do partnera wybili goście na rzut rożny.

• GieKSa rozpocznie mecz od środka! Lecimy, nie śpimy! Liczymy na emocje!

• GKS w tradycyjnych żółto-czarnych barwach, natomiast MKS w niebieskich spodenkach i białych koszulkach.

• Jak na razie bardzo słaba frekwencja na trybunach stadionu przy Bukowej.

• Rezerwowi GKS-u: Dobroliński, Bętkowski, Januszkiewicz, Szołtys, Duda, Leimonas, Ciechański.

• Ławka rezerwowych MKS-u: Rudnicki, Gierak, Giel, Nowacki, Tomaszewski, Brzęczek, Deja.

• Na ławce rezerwowej MKS-u jest Krystian Rudnicki. Bramkarz występował w poprzedniej rundzie przy Bukowej na zasadzie wypożyczenia.

• Asystentami na liniach arbitra Borskiego będą Jakub Wójcik oraz Maciej Cebulski. Sędzią technicznym jest Krzysztof Korycki.

• Trener Piekarczyk dokonał kilku zmian w składzie w porównaniu do poprzednich spotkań. Choć z Arką zagrał Mateusz Kuchta, to dzisiaj również zagra w bramce GieKSy. Zawodnikami, którzy zagrają dzisiaj od pierwszej minuty jest Wojciech Trochim oraz Adrian Frańczak.

• Witamy serdecznie z pochmurnych Katowic, gdzie już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie w ramach rozgrywek I ligi pomiędzy drużyną GKS-u Katowice a MKS-u Kluczbork! Liczymy na emocjonujące i ciekawe widowisko. Zapraszamy!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - MKS KLUCZBORK

GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0

Piłkarze GKS-u Katowice nie mogą być w dobrych nastrojach po trzech rozegranych dotąd kolejkach. Ekipa z Bukowej ma na swoim koncie tylko trzy punkty i plasuje się na 15. pozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że przed sezonem w Katowicach głośno mówiło się o walce o awans do Ekstraklasy, kibice GKS mają powody do zmartwień.

Złą passę katowiczanie będą chcieli przełamać w starciu z beniaminkiem rozgrywek, MKS-em Kluczbork, który legitymuje się takim samym dorobkiem punktowym.