Chojniczanka Chojnice 1 - 1 GKS Katowice

1

GKS Katowice

1

• KONIEC MECZU! Chojniczanka Chojnice zremisowała z GKS-em Katowice 1:1!

• Kontra katowiczan, z ostrego kąta uderzał Goncerz, ale w ostatniej chwili obronił Damian Podleśny!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Tomasz Mikołajczak ukarany żółtą kartką.

• Dobra wrzutka prosto na głowę Piotra Ceglarza, piłkarz GieKSy przegrał jednak pojedynek o piłkę w polu karnym.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości, Piotra Petasza zastąpi jego imiennik, Piotr Ceglarz.

• Po grze obu drużyn widać, że remis zadowala każdą ze stron. Piłkarze grają już zupełnie bez pomysłu i pudłują nawet, w wydawałoby się, stuprocentowych sytuacjach.

• Rafał Grzelak był bliski pola karnego GieKSy, ale nie zdecydował się na oddanie strzału.

• Krystian Feciuch ukarany żółtą kartką.

• Druga zmiana w zespole z Katowic, Kamil Będkowski pojawi się za Aleksandra Januszkiewicza.

• Ostatnia zmiana w zespole Mariusza Pawlaka,Bartłomiej Niedziela zmieni Łukasza Suchockiego.

• Piotr Petasz z lewej flanki zagrywał płasko, po ziemi w pole karne Chojniczanki. Gospodarze poradzili sobie jednak z wybiciem futbolówki.

• Rafał Grzelak został złapany na spalonym.

• Mikołajczak pędził prawą stroną, oddał futbolówkę do Grzelaka, a ten z pierwszej piłki uderzył na bramkę Chojniczanki. Piłka powędrowała jednak wysoko nad bramką gości z Katowic.

• Grzegorz Goncerz już slkładał się do oddania strzału, ale w porę ubiegł go Krystian Feciuch.

• Mateusz Kamiński ma już żółtą kartkę, a przed chwilą brzydko sfaulował rywala. Piłkarz GieKSy musi uważać, jeśli nie chce wylecieć z boiska.

• Zmiana także w GKS, Leimonas wejdzie w miejsce Dudy.

• Zmiana w Chojniczance, Feciuch zmieni Mrozika.

• Tomasz Mikołajczak znalazł się w sytuacji sam na sam z Buckem, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Wojciech Lisowski uderzał z dystansu, mocno niecelnie.

• Łukasz Pielorz ukarany żółtą kartką.

• Chojniczanka bliska zdobycia gola! Wrzutka w pole karne, do piłki doskoczył Mikołajczak, głową zagrał Gancarczykowi, któremu zabrakło raptem kilku centymetrów, aby skierować futbolówkę do siatki!

• Grzegorz Goncerz sfaulował Pawła Zawistowskiego, grę wznowią gospodarze.

• Adrian Frańczak próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany przez jednego z bocznych obrońców Chojniczanki.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym GKS. Po rzucie rożnym piłka odbiła się od Januszkiewicza, dopadł do niej Wojciech Lisowski, który dał remis Chojniczance.

• GOOOOL! WOJCIECH LISOWSKI!!

• Do ataku ruszyli piłkarze Chojniczanki, którzy zepchnęli katowiczan na ich własną połowę.

• Kamil Cholerzyński w polu karnym zablokował strzał przeciwnika. Gospodarze sprzeczali się z sędzią, za piłkarz GieKSy zagrał ręką. Marek Opaliński nie dał się jednak przekonać.

• Zmiana w Chojniczance, za Rafała Siemaszkę wejdzie Marek Gancarczyk.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chojniczanka Chojnice przegrywa z GKS-em Katowice 0:1. Strzelcem gola Przemysław Pitry.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Sławomir Duda zdecydował się uderzać bezpośrednio na bramkę, ale piłka po jego strzale powędrowała tuż obok lewego słupka.

• Piotr Petasz uderzał z rzutu wolnego, to był dobry strzał gracza GieKSy, do którego nie zdołał dobiec Grzegorz Goncerz. Gdyby to zrobił goście mogliby prowadzić już 2:0.

• Paweł Zawistowski dośrodkowywał w pole karne gości, futbolówkę bez problemów wyłapał Antonin Bucek.

• Mateusz Kamiński ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, gospodarze w żaden sposób nie zagrozili gościom z Katowic.

• Łukasz Suchocki w polu karnym niedokładnie przyjął piłkę. Zawodnik Chojniczanki mógł poważnie zagrozić rywalom.

• Piotr Petasz zagrywał z rzutu wolnego, do piłki wyskoczył Przemysław Pitry, ale nie musnął nawet piłki, która wpadła do siatki. W efekcie gol zapisano na konto defensora GieKSy.

• GOOOOOL!! PIOTR PETASZ!!!!

• W Chojnicach coraz chłodniej, w dodatku zaczyna padać deszcz. To z pewnością nie pomoże widowisku.l

• Rafał Siemaszko został sfaulowany. Piłkarz Chojniczanki na szczęście po chwili podniósł się z murawy i może kontynuować grę.

• Rzut wolny dla Chojniczanki, Paweł Zawistowski dośrodkowywał, ale nie przyniosło to zagrożenia w polu karnym GieKSy.

• Siemaszko zgrał piłkę w kierunku Grzelaka, który zdecydował się dośrodkowywać, ale trafił prosto w Antonina Bucka.

• Piłkę z rzutu rożnego zagrywał Sławomir Duda, dopadł do niej Kamiński, ale nie zagroził bramce Chojniczanki.

• Paweł Zawistowski próbował uderzyć z dystansu, ale został zablokowany przez rywala. Kapitan Chojniczanki ucierpiał w starciu z rywalem i nie podnosi się z murawy.

• Skutecznie funkcjonuje dziś defensywa Chojniczanki. Katowiczanie nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali, a na boisku można odnieść wrażenie, że są podwójnie kryci.

• Piotr Petasz oddał piękny strzał z ponad trzydziestu metrów! Futbolówka minimalnie powędrowała nad poprzeczką. To mógł być piękny gol!

• Grzegorz Goncerz sfaulował Jakuba Mrozika, sędzia spotkania jest dziś bardzo pobłażliwy i po raz kolejny już nie pokazał kartki w takiej sytuacji.

• Nie oglądamy najlepszego widowiska w Chojnicach. Na boisku mamy dużo szarpanej i niedokładnej gry po obu stronach, a dobrych, strzeleckich sytuacji było tyle, że można je policzyć na placach jednaj ręki.

• Rafał Pietrzak podawał piłkę do Grzegorza Goncerza, napastnik gości pięknie złożył się do oddania strzału, który koniec końców został zablokowany. Niemniej jednak katowiczanie stworzyli niezłą sytuację.

• Rzut wolny dla GieKSy, do piłki podszedł Sławomir Duda, ale bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Przemysław Pitry niefortunnie zderzył się głową z rywalem, ale na szczęście nikt nie ucierpiał w tym starciu i gra po chwili została wznowiona.

• Mecz toczy się głównie w środkowej strefie boiska, ale częściej przy piłce utrzymują się piłkarze Chojniczanki.

• Bardzo dużo fauli i twardej gry oglądamy od początku spotkania. Piłkarze obu drużynie odstawiają nogi w żadnej sytuacji, a jeśli mecz dalej będzie tak wyglądał, sędzia z pewnością nie raz będzie musiał wyciągać kartki.

• Mikołajczak wpadł w pole karne GKS, był w dobrej sytuacji i mógł strzelać, ale zdecydował się na podanie do Siemaszki. Zrobił to jednak zbyt mocno i nieprecyzyjnie.

• Pielorz wrzucił piłkę z autu w pole karne w kierunku Pitrego, który niestety nie zdołał do niej dopaść.

• Januszkiewicz został sfaulowany przez Grzelaka w okolicach pola karnego GieKSy. Grę od własnej bramki wznowi Bucek.

• Mikołajczak w padł w pole karne katowickiej drużyny, ale nie zdołał opanować futbolówki, która koniec końców opuściła plac gry.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz! Od środka piłkarze Chojniczanki!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Chojniczanka zagra dziś w czerwono-żółtych trykotach, z kolei katowiczanie zagrają na zielono.

• Rezerwowi GKS Katowice: Rudnicki - Czerwiński, Wieczorek, Będkowski, Ceglarz, Kujawa, Leimonas.

• Rezerwowi Chojniczanki: Misztal - Pietruszka, Niedziela, Feciuch, Gancarczyk, Czerwiński i Gałązka.

• Serdecznie witamy z Chojnic i zapraszamy na popołudnie z pierwszą ligą! Dziś czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, w którym Chojniczanka podejmie GKS Katowice.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - GKS KATOWICE

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice

Tydzień temu katowiczanie po ostatnim, listopadowym zwycięstwie z Miedzią w rundzie jesiennej przy Bukowej, zdobyli komplet punktów na własnym stadionie, pokonując Flotę Świnoujście 2:1. W sobotę piłkarze GieKSy udadzą się do Chojnic by zmierzyć się z Chojniczanką, która przed tygodniem bezbramkowo zremisowała z Olimpią Grudziądz.

- Atmosfera jest coraz lepsza tym bardziej, że z ostatniego meczu w Grudziądzu wynieśliśmy wiele pozytywów. Na pewno nasza gra cieszyła, gorzej ze skutecznością. Mimo to jesteśmy dobrej myśli przed kolejnym spotkaniem z GKS-em Katowice - mówi przed meczem zawodnik Chojniczanki, Rafał Siemaszko.