Bytovia Bytów

0

• Dziękujemy za uwagę!

• Koniec meczu w Katowicach! Przy Bukowej padł bezbramkowy remis!

• Teraz ostatnia szansę na zdobycie gola mają piłkarze Bytovii. Głębokie podanie z autu, ale piłkę łapie Bucek.

• Znowu groźnie pod bramką Bytovii, ale piłkę przedłużoną przez Pitrego złapał Laskowski.

• Duda ukarany żółtą kartkę, właśnie za te spięcie.

• A wszystko zaczęło się po tym jak Laskowski wybił piłkę i pokazał, że potrzebuje pomocy lekarza, a piłkarze GieKSy rozpoczęli piłkę z autu. Teraz mała przepychanka pomiędzy ławkami trenerskimi.

• Znowu przepychanka pomiędzy zawodnikami! Mamy czerwoną kartkę dla Jasińskiego!

• Sędzia przedłużył spotkanie o cztery minuty.

• A także Pietrzaka.

• Znowu mamy spięcie pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Żółta kartka dla Bajica.

• Duże zamieszanie pod bramką gości po rzucie rożnym. Wydawało się, że któryś z piłkarzy skieruje piłkę do siatki, ale tak się jednak nie stało!

• Bętkowski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale piłka trafiła w sam środek bramki, gdzie stał Laskowski.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Wołkowicza zastępuje Szołtys.

• Ładnie z piłką w pole karne gości wpadł Pietrzak, ale uderzył nad poprzeczką.

• Trzecia zmiana w drużynie gości. Buzałę zmienił Jastrzembski.

• Groźnie mogło być po rzucie wolnym dla Bytovii, ale Bucek poradził sobie z uderzeniem z bliska Surdykowskiego.

• Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Mandrysz, ale piłka powędrowała ponad bramką gospodarzy.

• Piotra Petasza zastępuje Ceglarz.

• Petasz próbował uderzać z rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur.

• I wprowadzony przed chwilą na boisko zawodnik łapie żółtą kartkę.

• Kryszak zmieniony przez Piątka.

• Jasiński ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobre uderzenie Mariusza Kryszaka z rzutu wolnego! Broni wyśmienicie Bucek!

• Mała przepychanka pomiędzy zawodnikami obu drużyn, ale wszystko zostało już wyjaśnione. Obędzie się bez kar.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Dudę na boisku zmienia Bętkowski.

• Poprzeczka! Buzała bliski strzelenia bramki zza pola karnego!

• Dobre podłączenie się do akcji ofensywnej Rafała Pietrzaka, który za mocno dośrodkował w pole karne. Do piłki dopadł Krzysztof Wołkowicz, ale strzelił ponad poprzeczką.

• Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Tadeusz Socha, a pojawia się za niego Michał Jakóbowski.

• Zarysowuje się przewaga gospodarzy w tym spotkaniu. Tym razem próbował uderzać Duda, ale nie trafił dokładnie w piłkę.

• To mogła być bramka dla gospodarzy! Dośrodkowanie Petasza z rzutu rożnego, a Przemysław Pitry będąc ustawiony tyłem do bramki uderzył piętką. Piłka minęła jednak poprzeczkę!

• Na boisku z bólu zwija się Przemysław Pitry, który faulowany był przez Roberta Mandrysza, ale sędzia nie zdecydował się ukarać zawodnika gości.

• Dobrze opanował piłkę przed polem karnym Sławomir Duda i zdecydował się na uderzenie. Ponownie bez większych problemów interweniuje Laskowski.

• Po zakończeniu pierwszej połowy żółtą kartką ukarany został Tadeusz Socha.

• Ofensywne włączenie się Piotra Petasza, który wpadł z piłką w pole karne, ale oddał niecelny strzał.

• Wznawiamy spotkanie w Katowicach. Oby było więcej emocji niż przed przerwą!

• Ciężko cokolwiek powiedzieć o pierwszej połowie meczu rozgrywanego przy Bukowie. Obie drużyny nie wygrały w ostatnim czasie żadnego spotkania i nie zanosi się na to, aby się to zmieniło.

• Koniec pierwszej połowy! Słabe widowisko w Katowicach, co kibice skwitowali gwizdami!

• Uderzenie zza pola karnego Pitrego, ale piłka powędrowała tylko w środek bramki, gdzie stał Tomasz Laskowski.

• Buzała wściekł się teraz na Szewczyka, bo ten nie podał mu piłki, choć wychodził na wolną pozycję. Pomocnik Bytovii zdecydował się na dośrodkowanie. Niezbyt mądry pomysł, zważywszy na fakt, że nie było tam żadnego zawodnika gości.

• Do piłki w polu karnym gospodarzy zdołał dojść Janusz Syrdykowski, ale uderzył wysoko ponad poprzeczką.

• Dobrze do akcji ofensywnej podłączył się Rafał Pietrzak, ale jego uderzenie trafiło wprost w bramkarza gości.

• Po uderzeniu zza pola karnego bliski strzelenia bramki był Mariusz Kryszak, rozwścieczyło to kibiców gospodarzy, którzy skrytykowali grę swoich ulubieńców.

• Dośrodkowanie z prawej strony w kierunku Macieja Szewczyka, ale pomocnik gości nie zdołał dojść do piłki.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika gospodarzy. Tym razem ukarany został Krzysztof Wołkowicz.

• Na stadionie pojawiło się kilka oklasków, ale nie ze względu na grę któreś z drużyn, tylko na informację, że Lechia Gdańsk pokonała Legię Warszawa 1:0.

• Obie drużyny starają się konstruować akcje, ale brakuje tutaj sytuacji stuprocentowych.

• Faulowany Duda. Rzut wolny wykonywał Petasz, dośrodkowanie w pole karne, ale zdołali interweniować zawodnicy gości.

• Kolejny raz rzut wolny wykonywał Mariusz Kryszak. Ponownie dośrodkowywał głęboko piłkę, ale znowu zdołał ją wypiąstkować Bucek.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Jurkowski ukarany za faul na Buzale.

• Kryszak zamiast dośrodkowywać z rzutu wolnego, starał się uderzać na bramkę. Piłkę zdołał wypiąstkować Antonin Bucek.

• Mogło być groźnie, gdy do piłki przedłużonej po dośrodkowaniu z rzutu wolnego starał się dopaść Leimonas. Pomocnikowi gospodarzy zabrakło niewiele, by dojść do podania.

• Z kontrą ruszyła Bytovia. Surdykowski podał na lewą stronę do Buzały, ale zawodnik występujący do niedawna w T-Mobile Ekstraklasie, źle dośrodkował w pole karne gospodarzy.

• Na trybunach przy Bukowej mamy dwa młyny. Pierwszy to oczywiście "Blaszok", a drugi to sektor rodzinny, gdzie dzieciaki starają się dopingować swoich ulubieńców.

• Wołkowicz faulowany w środkowej strefie przez Kryszaka. Sędzia Krasny nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki pomocnikowi gości.

• Próba dalekiego podania do Pawła Buzały, ale tym razem połapali się w tym stoperzy GKS Katowice.

• Znów niepewnie interweniują obrońcy GKS Katowice, tym razem ratuje ich to, że na pozycji spalonej znalazł się Paweł Buzała.

• Mamy przerwę w grze, bo w polu karnym Bytovii ucierpiał Marko Bajić. Nie będzie potrzebna zmiana.

• Pod bramką GKS-u Katowice zrobiło się zamieszanie, gdy niedokładnie piłkę próbował złapać Antonin Bucek, ostatecznie gospodarzom udało się zażegnać zagrożenie.

• W odpowiedzi na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Sławomir Duda, piłka minęła jednak prawy słupek bramki strzeżonej przez Tomasza Laskowskiego.

• Na razie w ataku goście. Próbował uderzać Bajić, ale bez powodzenia.

• Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach!

• Za słabe wyniki zarząd GieKSy ukarał zawodników finansowo, nakładając karę 30 tys. złotych na zespół.

• Do kadry meczowej Bytovii wraca Janusz Surdykowski, który w poprzedniej kolejce pauzował za nadmiar żółtych kartek. Niepewny był występ Łukasza Pielorza i Kamil Cholerzyńskiego. Ostatecznie obaj zawodnicy nie znaleźli się w meczowej jedenastce gospodarzy.

• Jesienią w Bytowie spotkanie zakończyło się wyraźnym zwycięstwem GKS Katowice 4:1. Mecz był wyrównany jedynie na początku, później na boisku istnieli tylko goście.

• Ławka rezerwowych Bytovia Bytów: Pawłowski, Mąka, Jakóbowski, Jastrzembski, Piątek, Michalski, Juraszek

• Na pewno jesteśmy w pełni skoncentrowani i chętni na zwycięstwo podczas najbliższego meczu w Katowicach. Wiadomo w jakiej sytuacji się obecnie znajdujemy, dlatego jesteśmy przygotowani na trudne starcie. Oczywiście chcemy wygrać to spotkanie, bo sytuacja, w której tkwimy, nie jest komfortowa. Wszyscy zakładaliśmy co innego, niestety ilość punktów, które dotychczas zdobyliśmy nas nie zadawalają – mówi Mariusz Kryszak, zawodnik Bytovii Bytów.

• Ławka rezerwowych GKS Katowice: Dobroliński, Czerwiński, Wieczorek, Bętkowski, Ceglarz, Bodziony, Szołtys

• Obie drużyny walczą dzisiaj o przełamanie złej passy. GieKSa nie wygrała od trzech spotkań, a ich sobotni rywale od pięciu.

• GKS Katowice zajmuje obecnie dwunastą lokatę w pierwszej lidze i wyprzedza o osiem punktów Bytovię Bytów, która znajduje się na pozycji gwarantującej udział w barażu.

• Na razie na trybunach stadionu w Katowicach nie widać wielu kibiców. Miejmy nadzieję, że nie zapomnieli o tym, że dzisiaj mogą pojawić się przy Bukowej. Poprzednie dwa spotkania rozgrywane były tutaj bez udziału publiczności, co spowodowane było decyzją wojewody.

• Witamy ze stadionu przy ulicy Bukowej w Katowicach, miejscowy GKS podejmować będzie Bytovię Bytów.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - BYTOVIA BYTÓW

Sparing: GKS Katowice - Nadwiślan Góra 3:1

W Katowicach mają już dość słabych wyników osiąganych przez „GieKSę” w ostatnim czasie. W tygodniu klub poinformował, że na piłkarzy została nałożona karta 30 tys. złotych z powodu niezadowalających wyników sportowych w rundzie wiosennej. Co ciekawe, Dodatkowo pierwszy zespół wraz ze sztabem trenerskim do końca rundy wiosennej będzie ponosił koszty za osoby, które zakupiły karnety. Jest to kwota odpowiednio 25% ceny jednostkowego biletu w karnecie za remis oraz 50% ceny jednostkowego biletu w karnecie za porażkę. To pokłosie dość niespodziewanej porażki katowiczan z beniaminkiem 1. ligi, Wigrami Suwałki w meczu poprzedniej kolejki.

W meczu 25. Kolejki GKS zmierzy się z kolejnym beniaminkiem, który jednak w tym sezonie radzi sobie zdecydowanie gorzej, a więc Bytovią. Bytowianie po zmianie szkoleniowca (za Pawła Janasa przyszedł Tomasz Kafarski) przegrali tydzień temu z Olimpią Grudziądz 0:3 i zajmuję piętnaste miejsce w tabeli, tuż nad strefą spadkową.