1

Chrobry Głogów

1

• Ze stadionu przy Bukowej to już wszystko. Za wspólnie spędzoną relację dziękuje serdecznie Tytus Daniluk. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach. Dobranoc!

• Koniec spotkania w Katowicach, gdzie miejscowy GKS zremisował z Chrobrym Głogów 1:1. Choć to gospodarze byli częściej przy piłce i to oni pierwsi wyszli na prowadzenie, to goście wyprowadzili cios kontrujący i obie drużyny podzieliły się punktami.

• Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu spotkania.

• GieKSa nie schodzi z połowy przeciwnika. Gospodarze próbują przedostać się w pole karne z lewej strony boiska, gdzie aktywny jest Bodziony, jednak z prób byłego zawodnika Floty nic nie wynika.

• Rafał Pietrzak dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Kujawy, ale napastnik gospodarzy strzelił niecelnie i piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Krzysztof Ziemniak zmienił Karola Danielaka.

• Kujawa na spalonym.

• Rafał Kujawa zmienił Grzegorza Goncerza. Trener Moskal jest zadowolony z wyniku?

• Bodziony podał piłkę po ziemi w pole karne Chrobrego, tam na futbolówkę czyhał Goncerz, który uderzył wprost w nadbiegającego defensora drużyny gości.

• W miejsce Ulatowskiego pojawił się natomiast Damian Ałdaś.

• Mateusz Szałek pojawił się na boisku w miejsce kapitana Chrobrego.

• Sławomir Duda piekielnie mocno z dystansu, ale wprost w poprzeczkę bramki Janickiego! Dalej w Katowicach mamy remis.

• Za dyskusje z arbitrem.

• W polu karnym Chrobrego zderzyli się Pitry i Michalec.

• Żółta kartka dla strzelca bramki dla Chrobrego.

• Hałambiec główką wprost w Dobrolińskiego.

• Za Piotra Ceglarza na boisku melduje się Michał Nawrot.

• Tiki-taka w wykonaniu katowickiej GieKSy zakończona bardzo niecelnym dośrodkowaniem z lewej flanki.

• GKS ruszył do ataku! Najpierw groźnie strzelał Wołkowicz, ale uderzenie skrzydłowego gospodarzy zablokował wślizgiem obrońca, natomiast chwile później w pole karne wpadł Pietrzak, podał futbolówkę po ziemi w pole karne, jednak tam nie było żadnego kolegi który mógłby zamknąć akcję.

• Za niesportowe zachowanie w stosunku do Krzysztofa Wołkowicza.

• Za nieportowe zachowanie wobec Danielaka.

• Fantastyczna parada Dobrolińskiego! Bramkarz GieKSy piękną interwencją wybronił strzał jednego z zawodników Chrobrego.

• Krzysztof Bodziony za Kamila Bętkowskiego.

• Rzut wolny ze środka wykonał Danielak, a niecelnym strzałem główką popisał się Michalec.

• Początek drugiej połowy nie napawa optymizmem. Poza strzałem Piotrowskiego na boisku nie dzieje się nic co by zasługiwało na komentarz...

• Damian Piotrowski miał idealną okazję do strzelenia gola, ale skrzydłowy Chrobrego strzelił wprost w bramkarza gospodarzy i Dobroliński złapał futbolówkę.

• Ostatnie 45 minut tego meczu zaczęli goście z Głogowa. Liczymy na większe emocje niż te co miały miejsce w pierwszej odsłonie!

• Na boisku są już zawodnicy Chrobrego. Czekamy na drużynę GKS-u.

• Pierwsze 45 minut nie były interesujące. Obie drużyny grały zbyt wolno, nie stwarzały większego zagrożenia bramkarzom. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie wyglądała o niebo lepiej!

• Na murawie są już młodzi adepci piłki nożnej, którzy rozegrają finał akcji ''Zagraj na Bukowej''.

• Koniec pierwszej odsłony spotkania przy Bukowej. Jak dotąd obie drużyny strzeliły po jednej bramce i mamy remis.

• Piłkę ustawił sobie Kamil Bętkowski, strzelił w mur, ale futbolówkę przejął Goncerz i wywalczył jeszcze rzut rożny z którego nic już nie wynikło.

• Rzut wolny dla GieKSy na wprost bramki Janickiego.

• Dośrodkowanie z lewej strony Ceglarza na nogę Wołkowicza, jednak młody skrzydłowy GieKSy źle ustawił się do uderzenia i piłkę spokojnie wyłapał Sławomir Janicki.

• Żółty kartonik dla Bogusławskiego za przerwanie kontry gospodarzy.

• Po gościach nie widać jakiegokolwiek respektu dla wyżej notowanej GieKSy. Widać, że goście wiedza jak grać w Katowicach, bo wygrali już tutaj w rozgrywkach Pucharu Polski 2:1.

• Gospodarze mogą winić za utratę bramki tylko i wyłącznie siebie. Od momentu kiedy strzelili bramkę na 1:0 grają niedokładnie a do tego, również i bardzo chaotycznie w defensywie.

• Reeeemis w Katowicach! Łukasz Szczepaniak zagrał w pole karne do wbiegającego Ilków-Gołąba, a ten mocnym strzałem obok Dobrolińskiego wyrównał stan spotkania!

• Rzut rożny dla Chrobrego, piłkę wybijają gospodarze.

• Piotr Ceglarz popędził z kontratakiem na prawej flance, spróbował minąć obrońcę na swoją mocniejsza prawą nogę, ale stracił futbolówkę i jeszcze na dodatek sfaulował rywala.

• Dla snajpera GieKSy to już 10. gol w tym sezonie!

• Grzeeeeesiuuuuu Goncerz!!! 1:0 dla GKS-u!!! Napastnik Trójkolorowych dostał dobre podanie przed polem karnym od Pitrego, strzelił bardzo mocno i piłka jeszcze po interwencji Janickiego wpadła do siatki.

• Pierwszy groźny strzał w tym spotkaniu. Po rzucie rożnym, bezpańską piłkę przejął jeden z gospodarzy, ale strzelił zbyt mocno i piłka przeleciał tuż nad poprzeczką bramki Janickiego.

• Rajd Wołkowicza z lewej strony boiska zakończony w polu karnym gości na nodze obrońcy Chrobrego.

• Mecz jak dotąd nie porywa kibiców. Bardzo dużo niedokładności z obu stron, żadna z drużyn nie potrafi rozegrać groźnej akcji na bramkę rywala.

• Rzut rożny dla Chrobrego.

• GieKSa w ataku pozycyjnym spokojnie rozgrywa piłkę na całej szerokości boiska. Chrobry czeka na błąd rywala.

• Gospodarze jak na razie w ustawieniu 4-4-2, natomiast Chrobry w 4-2-3-1.

• Od środka GieKSa. Zaczynamy spotkanie w Katowicach!

• GKS na złoto-czarno, natomiast goście na biało-czarno.

• Piłkarze obu drużyn już na płycie boiska. Przywitanie, kilka okrzyków mobilizacyjnych i zaczynamy!

• Na trybunie gości zameldowała się niewielka grupa kibiców Chrobrego. Jest ich około trzydziestu.

• Piłkarze już za chwilę będą na murawie. Czekają na nich już nie tylko kibice, ale również i tancerki katowickiej grupy tanecznej.

• W rezerwie gości jak na razie jest Rafał Figiel, czyli były zawodnik katowickiej GieKSy, który jednak wielkiej furory na Śląsku nie zrobił i dzisiaj być może dostatnie okazję do udowodnienia czegoś, na co w Katowicach nie mógł sobie pozwolić.

• Sędziemu głównemu w dniu dzisiejszym będą asystować: na liniach Marcin Hankiewicz i Paweł Ratuszny, natomiast arbitrem technicznym będzie Jacek Lis.

• Rezerwowi Chrobrego: Skrzyniarz, Ałdaś, Chrzanowski, Figiel, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Ziemniak.

• Ławka rezerwowych GieKSy prezentuje się następująco: Bucek, Cholerzyński, Zapotoczny, Kamiński, Kujawa, Bodziony, Nawrot.

• W stolicy Górnego Śląska dobre warunki atmosferyczne do rozegrania spotkania. Słońce przebija się zza chmur, a temperatura oscyluje w okolicach 20. stopni Celsjusza.

• Witamy z Katowic! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie w ramach rozgrywek I ligi, w którym to GKS Katowice podejmie na własnym stadionie Chrobrego Głogów. Za relację będzie odpowiadał Tytus Daniluk. Zapraszam wszystkich do śledzenia na bieżąco relacji LIVE z tego meczu.