Olimpia Grudziądz

2

GKS Katowice

1

• Koniec meczu! Trzeba przyznać, że oglądaliśmy bardzo dobry mecz z jednej i drugiej strony. Mimo wszystko to Olimpia była o jedną bramkę lepsza od GKS-u Katowice i to grudziądzanie inkasują ważne trzy punkty!

• Kujawa na spalonym.

• Olimpia gra już wyraźnie czas, a ten jest teraz po ich stronie.

• Doliczono aż pięć minut.

• Andelković jeszcze za Smolińskiego.

• Jurkowski fauluje Szczota i ogląda żółtą kartkę.

• Woźniak zatrzymuje Goncerza.

• Zagranie Woźniaka wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do futbolówki.

• Oraz Banasiak za Kaczmarka.

• Bętkowski za Wołkowicza.

• Tempo meczu siadło. Olimpia stara się długo utrzymywać przy piłce.

• Pewnie wyłapał piłkę Sapela i Olimpia tworzy kolejną akcję.

• Świetną paradą popisuje się Dobroliński, który broni strzał Jarocha!

• 10 minut do końca spotkania. Czy GKS zdoła przynajmniej wyrównać?

• Kontra Olimpii. Popović do Rogalskiego, ten chciał uruchomić Kaczmarka, ale podał fatalnie.

• Strzał Pitrego bardzo niecelny.

• Oraz Kujawa za Czerwińskiego.

• Szczot w miejsce Aleksandra.

• Żółty kartonik dla Pitrego.

• Dobroliński piąstkuje wrzutkę Rogalskiego.

• Bodziony w miejsce Dudy.

• Goncerz szukał podaniem Czerwińskiego, ale Woźniak odczytał jego zamiary.

• Bardzo słaba wrzutka Rogalskiego w pole karne.

• Po wrzutce z rożnego do strzału doszedł Aleksander - minimalnie się pomylił!

• Kolejna sytuacja! Dobroliński paruje strzał Kaczmarka na korner!

• Popović do Kaczmarka, ten uderzał z woleja, ale się pomylił!

• Goncerz pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Jurkowski ładnie czyta grę i przecina zagranie do Aleksandra.

• Fatalne podanie Czerwińskiego w pole karne Olimpii.

• Od razu szybka kontra, ale Duda zatrzymany.

• Ciekawe rozwiązanie, ale uderzenie Smolińskiego zablokowane.

• Będzie rzut wolny pośredni dla Olimpii! Do bramki jest jakieś 6 metrów......

• Zamieszanie w polu karnym, piłka padła łupem Dudy na 20 metrze, który zdobywa bramkę kontaktową! Zapowiada się nam jeszcze ciekawsze widowisko!

• GOOOOL! 2-1!

• Mogło być 3-0! Płaskie podanie wzdłuż bramki, ale Aleksander do niej nie doszedł!

• W przerwie odbył się turniej rzutów karnych maskotek obydwu klubów. Konkurs wygrał Gieksik z Bukowej. :)

• Początek drugiej części gry. Zaczyna Olimpia.

• Koniec pierwszej połowy. Oglądamy bardzo dobre spotkanie w Grudziądzu, gdzie Olimpia do przerwy prowadzi z GKS-em Katowice 2-0. Wracamy za 15 minut.

• Doliczono minutę.

• Kolejny korner dla GKS-u. Zamieszanie, kilka oddanych strzałów, ale wszystkie zablokowane. Kamiński pada w polu karnym, ale sędzia odgwizduje faul na obrońcy Olimpii.

• Dośrodkowanie Pietrzaka z rożnego, Aleksander wybija futbolówkę.

• Woźniak do Kaczmarka na prawe skrzydło, a ten stracił futbolówkę.

• Aleksander na spalonym.

• Świetne zagranie do Cholerzyńskiego w pole karne, a ten uderzył minimalnie obok bramki!

• Dobra piłka do Goncerza, ale ten w niezłej sytuacji po strzale głową pudłuje!

• Smoliński zagrał prostopadłe podanie do Popovicia, który strzałem po ziemi podwyższy prowadzenie Olimpii!

• GOOOOL! 2-0!

• Zbyt mocne zagranie Jarocha do Aleksandra.

• Labędzki przebiegł sporo metrów, ale ostatecznie przed polem karnym stracił futbolówkę.

• Rajd Pietrzaka, ale został on zatrzymany.

• Popović wysuwa piłkę do strzału Rogalskiemu, ale ten zamiast uderzyć próbował jeszcze wrzucać.

• Pietrzak z rożnego, ale piłka nie znalazła adresata w polu karnym.

• Kamiński z dystansu, ale zbyt lekko i w środek bramki.

• Tempo meczu lekko siadło.

• Kaczmarek zagrywał do Aleksandra, ten szukał jeszcze płaskim podaniem kolegów, ale defensorzy gości wybili piłkę.

• Do piłki umiejscowionej na 20 metrze podszedł Popović, ale uderzył bardzo źle.

• Duda ukarany kartką za faul na Aleksandrze.

• Kamiński przecina podanie do Aleksandra.

• Tym razem uderzenie Popovicia z rzutu wolnego, ale pewnie broni Dobroliński.

• Mogło być 1-1! Cholerzyński podał do Pitrego, ten mocno uderzył, ale świetną paradą popisał się Sapela!

• Kaczmarek z rożnego do Rogalskiego, ten uderzał z ostrego kąta i się dość znacznie pomylił.

• Pitry do Goncerza, ten jeszcze raz do Pitrego, a kapitan GieKSy fatalnie wrzucił.

• Katowiczanie po niezłym początku meczu są lekko zgaszenie i to Olimpia przejęła kontrolę nad meczem.

• Popović wrzucał z rzutu wolnego, bardzo dobra centra, do strzału doszedł Jaroch, ale niewiele się pomylił!

• Żółta kartka dla Pietrzaka po brzydkim faulu na Kaczmarku.

• Popović dostrzegł daleko wysuniętego Dobrolińskiego, uderzył z około 40 metrów, ale bramkarz GKS-u zdołał wyłapać piłkę.

• Nic nie wskazywało na gola dla Olimpii bo to GKS lepiej rozpoczął ten mecz. Świetne płaskie podanie Jarocha do Rogalskiego, który nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOL! 1-0!

• Wrzutka Popovicia z lewej strony zablokowana.

• GKS rozpoczął z ogromnym animuszem i póki co jest w natarciu. Olimpia wygląda na zaskoczoną takim początkiem gości.

• Dobra akcja katowiczan. Zagranie na prawą stronę do Pitrego, który fatalnie centrował.

• Korner dla gości - krótko wykonany, ale potem zbyt głębokie dośrodkowanie Pietrzaka i już przy piłce Olimpia.

• Wrzutka Pietrzaka z wolnego do Pitrego, ale tego uprzedził Kłus.

• Początek meczu. Od środka goście.

• Na stadionie obecni także kibice z Katowic. Od razu słychać głośne 'Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza GieKSa gra....!' Nie tylko na boisku powinno być ciekawie.

• Piłkarze już na środku płyty boiska.

• Piłkarze zeszli już z rozgrzewki i udali się do szatni.

• Już za 10 minut pierwszy gwizdek w tym meczu. Jaki typujecie wynik? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!

• W Grudziądzu dzisiaj pogoda ładna więc oczekujemy od piłkarzy także dobrej gry i ciekawego spotkania.

• Rezerwowi GKS-u Katowice: Bucek – Nawrot, Bodziony, Kujawa, Ceglarz, Bętkowski, Zapotoczny.

• Rezerwowi Olimpii: Wróbel – Bielawski , Andelković, Banasiak, Żołądź, Szczot, Trzepacz

• Jeśli chodzi właśnie o drużynę z Katowic i o ich ostatnie pięć spotkań to sprawa nie wygląda już tak kolorowo, jak w Olimpii, a to ze względu na to, że w tych meczach aż dwa razy doznali smaku porażki również dwa razy wygrali i tylko raz podzielili się punktami.

• GKS Katowice, drużyna, która przyjeżdża do Grudziądza z zamiarem przerwania passy Olimpii i obalenie powstającej "Twierdzy Grudziądz". Podopieczni Kazimierza Moskala tracą niewiele do Olimpii, gdyż są to tylko dwa punkty, a co za tym idzie - w przypadku wygranej wyprzedzą biało-zielonych i to właśnie drużyna z południa Polski znacznie zbliży się do miejsc premiowanych awansem.

• Piłkarze Olimpii są niezwykle zmotywowani i żądni zwycięstwa jak sami to zapowiadają przed tym pojedynkiem. Takie nastawienie panuję zapewne ze względu nie tylko na dobre rywala, ale i też powód, którym jest dość duża ilość remisów w ostatnim czasie jak i panująca nieskuteczność, która wdarła się w szeregi Olimpii od dwóch spotkań.

• Olimpia jest faworytem spotkania, ze względu na ostatnie wyniki i atut własnego boiska, na którym to jeszcze drużyna z Katowic nie potrafiła wygrać i wywieźć trzech punktów. Do tej pory to biało-zieloni dwa razy wygrywali i tylko raz podzielili się punktami, to tylko, jeśli chodzi o pojedynek tych zespołów na stadionie w Grudziądzu.

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 12. kolejki 1. ligi. W hitowym meczu Olimpia Grudziądz podejmie u siebie GKS Katowice.