Wisła Płock

1

GKS Katowice

1

• Dobry mecz w Płocku. Wisła jednak ostatecznie dzieli się punktami z drużyną z Katowic. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Łukasz Kacała.

• Koniec! Wisła Płock remisuje z GKS 1:1!

• Rzut rożny dla Wisły. Jedna z ostatnich okazji w tym meczu.

• Dwie minuty doliczone.

• Poprzeczka! Po strzale Jabłońskiego!

• Dwie groźne okazje Wisły, najpierw niecelnie uderzał Radić, potem Czerwiński w ostatniej chwili wygarnął piłkę Janusowi.

• Ostatnia zmiana w drużynie GKSu. Na boisku melduje się Bętkowski w miejsce Goncerza.

• Katowiczanie w końcowej fazie meczu dążą do strzelenia zwycięskiej bramki, raz za razem atakując bramkę strzeżoną przez Kiełpina.

• Kolejny strzał Krzywickiego! Tym razem napastnik próbował głową zaskoczyć Wierzbickiego.

• Dwójkowa akcja zawodników gości. Goncerz z Pietrzakiem rozmontowali obronę Wisły. Strzał tego drugiego jednak niecelny.

• Kolejna zmiana w płockiej drużynie. Sadowski zmienia Góralskiego.

• Dobra kontra GKSu! Czerwiński przenosi jednak piłkę nad bramką Kiełpina.

• Ładna akcja gości!, Figiel wykłada piłkę Czerwińskiemu, lecz pomocnik był na spalonym.

• Ostatni kwadrans gry przed nami. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Figiel zmienia Szołtysa.

• W ostatnim fragmencie gry zdecydowanie groźniejsza jest Wisła. Kolejny raz dobrą akcją popisał się Janus i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Od bramki po nieudanej akcji GKSu grę rozpocznie Kiełpin.

• Krzywicki po raz kolejny nie strzela! Kolejna dobra okazja dla Wisły. lecz napastnik kolejny raz jest nieskuteczny.

• Słabszy okres gry obu drużyn. Dużo niedokładności z jednej, jak i z drugiej strony.

• Rzut rożny dla Wisły. Strzał Krzywickiego mija bramkę.

• Dobre dośrodkowanie Wróbla z rzutu rożnego, na bramkę zamienił Duda.

• 1:1! Strzelcem bramki Sławomir Duda!

• Zmiany też w Wiśle. Jabłoński wchodzi za Kaczmarka.

• Pierwsza zmiana w GKS. Z boiska schodzi Wołkowicz, a w jego miejsce na placu gry pojawił się Tomasz Wróbel.

• Świetne podanie w pole karne otrzymał Janus, który z ostrego kąta przegrał pojedynek z Wierzbickim.

• Jurkowski nad bramką! Dobra sytuacja dla GKSu.

• Pierwsza kartka dla zawodników gospodarzy. Ukarany został Sielewski za faul na Dudzie.

• Znowu Janus przedostaje się w pole karne, przewraca się i sugeruje sędziemu, że był faulowany, lecz arbiter nie reaguje.

• Szansa na podwyższenie wyniku dla Wisły! Krzywicki przegrał kolejny pojedynek sam na sam z Wierzbickim.

• Dobre dośrodkowanie Dudy, na długim słupku uderzał z główki Sylwestrzak, minimalnie obok bramki.

• Rzut wolny dla gości. Pietrzak zdecydował się na indywidualną akcję i został sfaulowany przez Magdonia.

• Wołkowicz traci piłkę, psuje tym samą dobrą okazje dla GKSu.

• Wznawiamy grę!

• Obie drużyny drugą połowę zaczną bez zmian.

• Dobry, żywy mecz w Płocku. Jedna i druga drużyna miały swoje okazje. Jednak to gospodarze po bramce Krzysztofa Janusa prowadzą z drużyną GKSu 1:0

• Koniec pierwszej części spotkania. Wisła Płock prowadzi z GKS 1:0 po bramce Janusa.

• Goool! Bramkę dla Wisły zdobył Krzysztof Janus!

• Jedna z nielicznych akcji lewą stroną drużyny z Katowic. Pietrzak jednak nie zdołał przedrzeć się w pole karne rywali.

• Niedokładna, dwójkowa akcja Sadzawickiego z Grzegorzem Goncerzem. Od autu Wiślacy.

• Goncerz faulowany w polu karnym przez Magdonia, gwizdek sędziego milczy.

• Kolejna kartka dla zawodnika GKSu. Tym razem ukarany został Duda.

• Okazja dla GKSu! Goncerz sam na sam przegrał pojedynek z Kiełpinem.

• Mało widoczna lewa strona GKSu. Wołkowicz, jak na razie bezproduktywny.

• Ponad pół godziny gry za nami. Przewagę ma drużyna Wisły. GKS po dobrym początku spotkania cofnął się do głębokiej defensywy.

• Wisła z minuty na minutę coraz śmielej atakuje bramkę gości.

• Po źle rozegranym rzucie rożnym, grę od bramki rozpocznie Wierzbicki.

• Przewaga Wisły Płock w tym spotkaniu coraz bardziej się zarysowuje.

• Sylwestrzak minął się z piłką i z najbliższej odległości nie zdołał pokonać Wierzbickiego.

• Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie Burkhardta jednak niecelne.

• Na stadion nie dojechali jeszcze kibice GKSu.

• Na murawie leży Stefańczyk, przerwa w spotkaniu.

• Po dobrym początku gości, teraz to drużyna Wisły przejęła inicjatywę w tym meczu.

• Kolejna okazja dla gospodarzy! Krzywicki próbował zaskoczyć Wierzbickiego, jednak jego strzał minął bramkę drużyny z Katowic.

• Szansa dla Wisły! Magdoń głową prawie pokonał bramkarza gości, jednak Wierzbicki popisał się wspaniałą interwencją.

• Strzał Burkhardta! Piłka jednak otarła się o boczną siatkę.

• Po pierwszym kwadransie spotkania zdecydowaną przewagę ma drużyna z Katowic.

• Rzut wolny dla gości. Odległość do bramki Kiełpina wynosi ok.25 metrów.

• Pierwszy kartonik w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany został Jurkowski.

• Wisła oddala zagrożenie od swojego pola karnego.

• Tym razem okazja dla Wisły! Strzał Krzywickiego broni jednak Wierzbicki.

• GKS jest zdecydowanie groźniejszy na początku tego spotkania. Katowiczanie stworzyli już sobie 3 dogodne sytuacje.

• Kolejna sytuacja! Tym razem bramkarza gospodarzy po rzucie rożnym próbował pokonać Jurkowski.

• Z wielkim animuszem rozpoczęli to spotkanie podopieczni Kazimierza Moskala.

• Okazja dla gości! W sytuacji 1 na 1 znalazł się Goncerz, ale zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Kiełpin.

• Pierwsza groźna akcja gości. Prawym skrzydłem odważnie ruszył Sadzawicki, ale zatrzymał go obrońca Wisły.

• Wiślacy przy piłce.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Wisła wystąpi w tradycyjnych niebiesko-białych strojach, natomiast GieKSa w strojach żółto-czarnych.

• Obie drużyny właśnie wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego

• Wyjściowa 11 Wisły na to spotkanie: Kiełpin, Stefańczyk, Magdoń, Radić, Hiszpański, Góralski, Sielewski, Janus, Burkhardt, Kaczmarek, Krzywicki

• W poprzednim spotkaniu podopieczni Kazimierza Moskala wygrali z Wisłą Płock 1:0 po bramce nieobecnego dzisiaj Grzegorza Fonfary.

• Znamy już skład GKS: Wierzbicki, Sadzawicki, Jurkowski, Sylwestrzak, Pietrzak, Duda, Cholerzyński, Wołkowicz, Szołtys, Czerwiński, Goncerz.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Paweł Dreschel z Gdańska.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ostatniej kolejki 1 ligi pomiędzy Wisłą Płock oraz GKS Katowice.