Górnik Łęczna 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Górnik Łęczna

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec! Podbeskidzie szczęśliwie wygrało z Górnikiem Łęczna 2:1! Dziękujemy za uwagę.

• Faulował Świerczok i żółta kartka.

• Podbeskidzie broni się już całe na własnej połowie.

• Świetna sytuacja przed Możdżeniem! Strzał zawodnika Podbeskidzia na raty obronił Rodić!

• Jeszcze kartka dla Szczepaniaka za symulowanie faulu.

• Na ostatnie minuty Fabian Hiszpański wchodzi za Jakuba Kowalskiego.

• Zubas za długo celebrował wybicie piłki. Żółta kartka.

• Dariusz Kołodziej wchodzi za Demjana.

• Rozgrywają piłkę długo łęcznianie, szukają jeszcze ten jednej, jedynej okazji do wyrównania.

• Jan Bednarek zastępuje Piesio.

• Jeszcze próbują gospodarze! Piesio uderzył sprzed pola karnego wyraźnie obok słupka.

• Ależ się zaostrzyło spotkanie! Teraz wyleciał z boiska Tymiński, który także otrzymał drugą żółtą kartkę.

• Jurij Szatałow wyrzucony z ławki trenerskiej za protesty, które nie spodobały się arbitrowi.

• Będzie druga żółta i w konsekwencji czerwona dla Śpiączki. Gospodarze będą kończyć w osłabieniu.

• Ała. Śpiączka z Nowakiem zderzyli się w powietrzu, obaj piłkarze mocniej ucierpieli.

• Rozstrzelał się Świerczok. Huknął sprzed pola karnego, ale piłka odchodziła od bramki.

• Adam Deja zastąpił Lukasa Janicia, który wyraźnie osłabł z sił.

• Mógł mieć wejście smoka Świerczok, który sprawdził Zubasa, ale bramkarz gospodarzy sparował uderzenie do boku!

• Jakub Świerczok wchodzi za Sasia w Górniku.

• Tymiński ogląda swój czwarty żółty kartonik w obecnym sezonie. W kolejnym meczu nie zagra.

• Szczepaniak uciszył trybuny w Łęcznej. Z głębi pola naszedł na dośrodkowanie z prawej strony i piłka trafiła do sieci! Niespodziewanie Podbeskidzie na prowadzeniu.

• GOOOOOOOL!!! SZCZEPANIAK I JEST 2:1!!!

• W natarciu łęcznianie, którzy walczą o drugiego gola.

• Efektownie minął jak tyczki rywali Bonin na lewej flance, ale za długo zwlekał i obrońcy Podbeskidzia wybili na korner.

• Znakomity drybling Piesio przed polem karnym, były gracz Dolcanu Ząbku uderzył technicznie, ale nad okienkiem!

• Śpiączka z bardzo ostrego kąta strzelał szczupakiem i z najwyższym trudem nad poprzeczką wybił Zubas!

• Niezłe dośrodkowanie Mierzejewskiego, zaspał nieco Grzegorz Piesio i pałapali się w tym obrońcy, którzy wybili na róg.

• Drugą odsłonę wznowili gospodarze. Liczymy na emocje.

• Koniec pierwszej połowy. Całkiem niezłe spotkanie oglądaliśmy w Łęcznej.

• Świetny strzał z dystansu Możdżenia, parada na notę Rodicia!

• Co i rusz akcja wędruje spod jednego pola karnego pod drugie. Oba zespoły starają się grać z polotem z przodu.

• Łatwa strata Mójty, przejął Sasin, ale zagrał niedokładnie. Mógł to lepiej rozwiązać.

• Ależ groźnie Podbeskidzie! Strzelał w zamieszaniu Szczepaniak, ale futbolówka zatrzymała się w kałuży :)

• Mocne wstrzelenie w pole karne Górnika i wybija na róg jeden z defensorów miejscowych.

• Znowu słupek ratuje ratuje Podbeskidzie! Kompletnie niepilnowany Mierzejewski uderzył z główki prosto w słupek!

• Po drugiej stronie odważnie wyszedł przed pole karne Zubas i wybiciem zażegnał niebezpieczeństwo.

• Błąd przy wyjściu z bramki popełnił Rodić, ale piłkę zmierzającą po kałuży do bramki wybił Leandro.

• Ostre wejście Bartosza Śpiączki w Krystiana Nowaka i sędzia pokazał żółtą kartkę.

• Bonin znakomicie wypuścił Nowaka, który z lewej strony pola karnego uderzył po długim rogu i trafił w słupek!

• GOOOOOOL!!! 1:1!! ADAM MÓJTA W SAM ŚRODEK!

• Mateusz Szczepaniak faulowany w polu karnym i będzie druga jedenastka! Tym razem dla Podbeskidzia!

• Kristian Kolcak zarobił żółty kartonik.

• Najpierw zablokowana próba Roberta Demjana, a poprawka Mateusza Możdżenia była zbyt lekka.

• Dobre, mocne dośrodkowanie z prawej strony Podbeskidzia, ale poradzili sobie defensorzy z Łęcznej.

• Do końca czekał na ruch bramkarza Nowak i ze stoickim spokojem skierował piłkę w przeciwną stronę.

• GOOOOOL!!! TOMASZ NOWAK NA 1:0 Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny dla Górnika Łęczna!

• Wyrzucił się nieco do linii końcowej Grzegorz Bonin. Mogło być groźnie, a za chwilę skończyło się na rogu.

• Szybka żółta kartka dla Roberta Demjana za faul przy linii bocznej w środkowej strefie.

• W powietrznym pojedynku ucierpiał Maciej Szmatiuk. Potrzeba będzie pomoc służb medycznych.

• Mocno nasiąknięta murawa w Łęcznej, cały czas pada. Warunki są trudne. Piłka może płatać figle.

• Od środka rozpoczęli goście z Bielska-Białej.

• Gracze Górnika Łęczna wyszli w koszulkach wspierających kontuzjowanego Adriana Bastę. Ładny gest gospodarzy.

• Zawodnicy wrócili już na murawę, przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Wojciech Kaczmarek, Frank Adu Kwame, Adam Deja, Fabian Hiszpański, Gracjan Horoszkiewicz, Kamil Jonkisz, Dariusz Kołodziej.

• Rezerwowi Górnik: Sergiusz Prusak, Veljko Nikitović, Jakub Świerczok, Jan Bednarek, Wojciech Kalinowski, Kamil Poźniak, Tomislav Bożić.

• Zupełnie inne nastroje panują w Podbeskidziu. Kibice cały czas pamiętają bolesną porażkę z Wisłą Kraków aż 0:6. Jakby tego było mało, w klubie powstały kolejne poważne konflikty. Drużyna została ukarana przez Komisję Ligi za transparent wywieszony przez klub kibica, który postanowił zawiesić doping do momentu odejścia prezesa, Wojciecha Boreckiego oraz kierownika do spraw bezpieczeństwa, Lesława Czyża.

• W poprzedniej kolejce drużyna z Łęcznej pokonała Koronę Kielce 2:0. Już pierwsza sytuacja stworzona przez podopiecznych Jurija Szatałowa zakończyła się zdobyciem bramki przez Grzegorza Bonina. Na drugiego gola kibice musieli czekać do 72. minuty, kiedy to piłka trafiła do Grzegorza Piesio, który bez problemu podwyższył prowadzenie Górnika.

• Witamy z Łęcznej. To tutaj miejscowy Górnik zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Będzie to pierwsze sobotnie spotkanie Ekstraklasy. Zapraszamy na relację na żywo.