Sparing: GKS Bogdanka - Wisła Puławy 1:1 (ZDJĘCIA)

PUKUS/Kurier Lubelski
GKS Bogdanka - Wisła Puławy 1:1
GKS Bogdanka - Wisła Puławy 1:1 Jakub Hereta/Kurier Lubelski
W rozegranym w sobotę sparingu w Łęcznej, pierwszoligowy GKS Bogdanka zremisował z drugoligową Wisłą Puławy 1:1. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził w 8. minucie Sebastian Szałachowski, a w 20. minucie wyrównał Piotr Nowosielski. Trenerzy obydwu zespołów testowali kilku piłkarzy.

Zobacz więcej zdjęć w serwisie KurierLubelski.pl!

Jurij Szatałow, szkoleniowiec klubu z Łęcznej przyglądał się m.in. Maciejowi Szmatiukowi (PGE GKS Bełchatów), Łukaszowi Białożytowi (Jarota Jarocin), Damianowi Szpakowi (Motor Lublin), Matheusowi (Lublinianka-Wieniawa), Mateuszowi Broziowi (Garbarnia Kraków), Wojciechowi Lisowskiemu (Piast Gliwice) i Nikolajsowi Kozačukowi (Daugava Ryga).

Z kolei opiekun Wisły Jacek Magnuszewski sprawdzał m.in. Iwana Litwiniuka (Okocimski Brzesko) i Piotra Prędotę (Motor Lublin). Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją na boisku pojawił się Marcin Popławski.

GKS Bogdanka – Wisła Puławy 1:1 (1:1)

Bramki: Szałachowski 8 - Nowosielski 20

GKS Bogdanka: Prusak - Olczak, Szmatiuk, Midzierski, Mączyński, Szałachowski, Nikitović, Niedziela, Białożyt, Szpak, T. Nowak. Grali także: Socha, Gamla, Oziemczuk, Matheus, Kalkowski, Broź, Witkowski, Wiązowski, Paluch, Tymosiak, Walaszek, Lisowski, Kozacuks.

Wisła: (I połowa) Penkoweć - Edwards, Pielach, Siwak, Budzyński, Zabielski, Wiącek, Maksymiuk, Litwiniuk, Nowosielski, K. Nowak (II połowa) Zolech - Kozieł (70 Czarnecki), Gorskie, Kursa, Kwiatkowski, Popławski, Jabkowski, Piwko, Pożak, Martuś, Prędota.