• Michał Pazdan - po faulu na Gargule

• Zieliński przekombinował przy linii bocznej z dryblingiem i stracił piłke

• Parieko z trudem odbił strzał z ponad 20 metrów Przybylskiego

• Zamieszanie pod bramką Wisły, piętką próbował uderzać Lamey, ale został zablokowany, a wszystko zakończył niecelnym uderzeniem Sobolewski

• Dwie okazje dla Górnika! Najpierw po strzale Mączyńskieg kiksie Lameya z trudem piłkę sparował Parieko, a po chwili w świetnej sytuacji Nakoulma uderzył obok słupka

• Nakoulma ograł w łatwy sposób Jaliensa i Lameya, zagrał "klepkę" z Milikiem i całą akcję zakończył minimalnie niecelnym strzałem w długi róg

• Wypiąstkował piłkę nie do końca pewnie Skorupski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale dobrze współpracowali z nim obrońcy Górnika i oni wyjaśnili sytuację w polu karnym gospodarzy

• Adam Danch - za faul na Gargule

• Nakoulma sfaulował na linii pola karnego Paljicia i piłkarz Górnika nie zgodził się z taką decyzją

• Andraż Kirm za Daniela Bruda

• Magiera mierzył z wolnego po długim rogu w okienko krakowskiej bramki, ale uderzył obok słupka

• Kew Jaliens - za faul na Nakoulmie

• Górnik w natarciu! Centra Zielińskiego na głowę Nakoulmy, który jednak nie zdołał oddać celnego strzału. Po chwili dośrodkowanie z prawej strony Olkowskiego, ale za mocne. Mają sporo problemów goście w obronie

• Fatalny błąd Lameya i strata piłki w środku pola, wykorzystał to Pazdan i długą piłką "uruchomił" na prawej stronie Nakoulmę. Ten wyszedł sam na sam Pareiką, ale przegrał pojedynek z Estończykiem

• Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Jirsaka z wolnego i piłka odbiła się od poprzeczki!

• Lamey podbiło wysoko piłkę we własnym polu karnym i po chwili była już w rękach Pareiki, któremu jeszcze próbował przeszkadzać Zieliński

• Nakoulma przyjął piłkę przy linii końcowej boiska, spojrzał w pole karne, tam świetnie wbiegał Przybylski i dostał dokładne podanie od reprezentanta Burkina Faso. Przybylskiemu w tej sytuacji nie pozostało nic jak tylko dołożyć nogę i z bliska pokonać Pareikę

• Gooooool! Mariusz Przybylski na 1:0 dla Górnika!

• Dwa razy centrował z rzutu rożnego Paljić, ale w obu przypadkach łatwo zabrzanie poradzili sobie z tymi dośrodkowaniami

• Kolejna długa piłka do Genkowa, ponownie za mocno i Bułgara uprzedził bez problemów Skorupski

• Na spalonym był Małecki według sędziego, bo w rzeczywistości skrzydłowy Wisły był w linii z obrońcami Górnika

• Olkowski prawą stroną próbował przedzierać się w pole karne Wisły, ale zatrzymany przez Pajlicia

• Skorupski szybszy przy piłce niż pędzący co sił do przodu Genkow. Bułgar nie miał żadnych szans w tym pojedynku

• Wiślacy wykonywali dwa rzuty rożne, jednak nie stworzyli zagrożenia pod bramką Skorupskiego.

• Pierwszą akcję prezprowadzili zawodnicy Górnika Zabrze. Próbowali przedostać się prawą stroną boiska. Akcja zatrzymana przez defensorów Wisły.

• Pierwszą połowę rozpoczną zawodnicy Białej Gwiazdy.

• Zaczynamy mecz!!

• Piłkarze obu zespołów są już na boisku. Za chwilę rozpocznie się spotkanie!

• Wisła - rezerwa Jovanić - Nunez, Kirm, Biton, Szewczyk, Arian, Iliev

• Górnik - rezerwa Witkowski - Bębenek, Wodecki, Marciniak, Bemben, Barbus, Płonka

• Górnik walczy z Wisłą bezpośrednio o siódme miejsce w lidze i przed tym meczem traci do krakowian cztery punkty. "Biała Gwiazda" natomiast ma realne szanse na szóstą pozycję, bo ma tylko jedno "oczko" mniej od Polonii Warszawa