Cracovia

2

Górnik Zabrze

0

• Koniec meczu. Po niezłym spotkaniu Cracovia wygrywa 2-0. Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Schodzi Saidi, żegnają go głośne oklaski i okrzyki "Saidi, Saidi". Wchodzi Kita.

• Kontra Cracovii, ale Saidi za daleko wypuścił sobie piłkę. Nie będzie zagrożenia.

• Zmiana w Cracovii. Za Bernhardta wchodzi Dudzic.

• Druga połowa potrwa trzy minuty dłużej.

• Jak nie padł gol??!! Najpierw strzał po rykoszecie Nakoulmy broni Pilarz a chwilę później gracz z Burkina Faso z 3 metrów trafia w nogę Pilarza! NIEBYWAŁY pech Górnika!!!

• Ostatnia zmiana w Górniku. Schodzi Jeż, wchodzi Łuczak.

• Oba zespoły czekają już chyba na koniec meczu.

• Kontuzjowanego Szeligę zmienia Boljević.

• Kibice Cracovii wyrażają poparcie dla trenera Stawowego. Ten w odpowiedzi macha do fanów.

• Nakoulma z 16 metrów uderzył wysoko nad bramką.

• Strzał Saidiego z 16 metrów w środek bramki, ale radzi sobie Witkowski, chociaż z małymi kłopotami.

• Niezły strzał Drewniaka, ale piłka jednak leci obok bramki Pilarza.

• Zaskakujący strzał Papadopoulosa z najwyższym trudem broki Witkowski.

• 8273 osoby przyszły dzisiaj na mecz.

• Ależ akcja Górnika. Z kontrą wyszedł Nakoulma, dograł do Gwaze, ale jego strzał o centymetry mija słupek bramki Pilarza! Było bardzo groźnie!!!

• Żółta kartka dla Łukasiewicza za faul na Saidim.

• Druga zmiana w Górniku. Za Iwana wchodzi Gwaze.

• Słaba główka Nakoulmy, Pilarz wybija piłkę.

• Cracovia kontroluje grę. W tym meczu nic nie powinno już się stać podopiecznym trenera Stawowego. Teoretycznie, wszak to nasza ekstraklasa ;)

• Powinno być 2-1!! Nakoulma z 12 metrów strzela na pusta bramkę, ale na linii jest Dąbrowski. Jeszcze dobitka Iwana, ale fatalnie nad bramką!!!

• Zmiana w Górniku. Za Małkowskiego wchodzi Madej.

• Jeż z 11 metrów strzela nad bramką w idealnej okazji!

• Pytanie tylko po co Witkowski wychodził do tej piłki? Saidi go minął na 25 metrze.

• GOOOOL!!!! Świetna piłka od Papadopoulosa do Saidiego, ten minął Witkowskiego, trafił w słupek, ale dobitka Bernhardta była już bezbłędna!!!

• Na spalonym Papadopoulos.

• Ależ akcja Bernhardta, który zakręcił obrońcami Górnika i uderzył technicznie. Piłka minęła jednak bramkę Witkowskiego!

• Zółta kartka dla Nykiela.

• Górnik ma swoją kontrę! Popędził Nakoulma, piłka trafiła do Jeża, ale jego strzał został zablokowany. Było groźnie!

• Uderzenie Saidiego z półwoleja leci nad bramką Witkowskiego.

• Górnik jest mocno cofnięty. Zabrzanie liczą na kontrę, ale z taką grą mogą się przeliczyć.

• Na spalonym złapany został teraz Steblecki.

• Młyn Cracovii Zdjęcie młyna Cracovii

• Cracovia w natarciu, ale sporo niedokładności jest w grze krakowian.

• Dobra akcja Pasów, strzela Papadopoulos, przełamuje ręce Witkowskiego, ale wcześniej była sygnalizacja pozycji spalonej.

• @Do Redaktora: Na razie bez oprawy. Zdjęcie za chwilę postaram się dodać.

• Zaczynamy II połowę! Od środka piłkarze Górnika! Obie drużyny na razie bez zmian.

• Piłkarze wracają już na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

• Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Pasy prowadzą z Górnikiem 1-0 po golu Saidiego. Dodatkowo Górnik gra w 10 po czerwonej kartce dla Oziębały. Czekają nas wielkie emocje w drugiej połowie. Zapraszamy za 15 minut!

• Kontra Górnika, Nakoulma biegnie sam na sam, ale wygonił się do boku i strzelił prosto w Pilarza! Mogło być groźnie!

• Nic wielkiego nie wyniknęło ze stałego fragmentu gry.

• Akcja Marciniaka i będzie korner dla Cracovii.

• Cracovia długo rozgrywa piłkę. Oni mają czas.

• Mocny strzał Nakoulmy, rykoszet i będzie korner.

• Akcja Pasów, ale pogubił się Steblecki. Piłka w rękach Witkowskiego.

• W tej sytuacji Górnik ma jeszcze bardziej utrudnione zadanie. Nie dość, że przegrywają 0-1 to jeszcze grają w osłabieniu!

• Oziębała za daleko wypuścił sobie piłę, faulował i ogląda drugą żółtą kartkę. Górnik gra w osłabienie!!!

• Wrzutka Iwana ląduje prosto w rękawicach Pilarza.

• Cracovia - Górnik Zabrze

• Ależ akcja Pasów! Steblecki zagrał prostopadle do Saidiego, ten z linii końcowej wycofał do Papadopuolosa, ale fenomenalnie broni Witkowski! To powinni być 2-0!!!!

• Kosznik strzelił z dystansu, ale daleko obok bramki.

• Ostry faul Oziębały na Marciniaku. Jest żółta kartka.

• Kosznik dośrodkowuje, ale dobrze radzą sobie defensorzy Pasów. Pachnie jednak bramka dla gości.

• Cracovia uspokoiła nieco grę. Nic specjalnego się teraz nie dzieje na murawie.

• Płaski strzał Iwana, ale za słaby i prosto w Pilarza.

• Drewniak uderzył zza pola karnego, ale wysoko nad bramką. Górnik jednak cały czas w natarciu.

• Błyskotliwa akcja Nakoulmy, ale Nykiel spokojnie wybija piłkę poza linię końcową.

• Zbyt mocne podanie Stebleckiego do Marciniaka. Od bramki grę wznowi Witkowski.

• Faul w ataku Ntibazonkizy. Nici z akcji ofensywnej Pasów.

• Dośrodkowanie Oziębały prosto na głowę Żytki.

• Dobra piłka od Saidiego do Bernhardta, ale ten upada. Sedzia nakazuje grać dalej.

• Małkowski zdecydował się teraz na strzał z 30 metrów, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Pilarza.

• Małkowski i Nykiel zderzyli się głowami. Obaj jednak już wstają z murawy.

• W natarciu Górnik, ale podopieczni trenera Warzechy nie są w stanie przedrzeć się przez obronę Cracovii.

• Dobra akcja Górnika, piłkę zagrywał Iwan, ale za plecy Nakoulmy. Nie ma zagrożenia pod bramką Pilarza.

• Dośrodkowanie Marciniaka z lewej strony, ale zupełnie do nikogo.

• Wysoki pressing Cracovii i Górnik gubi się w obronie. Piłka na aucie.

• Dobrze powalczył Bernhardt i Cracovia ma aut.

• Marciniak faulował Małkowskiego. Rzut wolny na środku boiska dla gości.

• Ależ rozpoczęcie meczu ma Cracovia. Saidi pięknie się urwał i "Pasy" mogą spokojnie rozgrywać piłkę. To Górnik musi zaatakować.

• GOOOOL!!!! Pierwsza akcja Pasów, fenomenalne prostopadłe podanie do Saidiego a ten w sytuacji sam na sam mija Witkowskiego i strzela do pustej bramki!!

• Od początku kibice obu zespołów prezentują fantastyczny doping.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Cracovii!

• Oba zespoły wychodzą na murawę. Na przedzie pochodu kroczy sędzia Marcin Borski. Za moment zaczynamy, miejmy nadzieję, wielkie piłkarskie widowisko.

• Dzisiejsza frekwencja na stadionie Cracovii nie powala na kolana. Kibice jednak cały czas schodzą się na trybuny.

• Piłkarze obu zespołów już opuszczają murawę. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 10 minut!

• W pierwszym dzisiejszym meczu Śląsk zremisował 3-3 z Podbeskidziem Bielsko - Biała. Mamy nadzieję, że w meczu Górnik - Cracovia także padnie dużo goli!

• Na dzisiejszy mecz wybrała się spora grupa kibiców Górnika. Na ten moment jest ich w "klatce" około 150, ale pod stadionem jest ich jeszcze dużo więcej.

• Rozgrzewka przed meczem Cracovia - Górnik Rozgrzewka przedmeczowa

• Na murawie rozgrzewają się już piłkarze obu zespołów. W Krakowie dzisiaj mamy niezłą, piłkarską pogodę. Jest około 12 stopni Celsjusza, wieje delikatny wiaterek. Do tego jest jeszcze piątkowy wieczór. Czego chcieć więcej od życia?

• Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz zaczną na ławkach rezerwowych:

Cracovia: Perdijić, Boljević, Kita, Zejdler, Dudzic, Jaroszyński, Kapustka

Górnik: Kasprzik, Madej, Zachara, Gwaze, Wełnicki, Majtan, Łuczak

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu jedenastek. Jak widać, niespodzianek nie brakuje. Zaskakuje powrót do bramki Górnika Witkowskiego i obecność w wyjściowym składzie "Pasów" Ntibazonkizy, który wraca po kontuzji oka.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za około 40 minut początek meczu Cracovia - Górnik Zabrze. Zapraszam do pozostania przy relacji w serwisie Ekstraklasa.net, Krzysztof Orski!