Korona Kielce

0

Górnik Zabrze

3

• Jeżeli pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównana, to druga przebiegała pod zdecydowane dyktando Górnika. Zabrzanie wygrali jak najbardziej zasłużenie i odczarowali stadion w Kielcach. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec meczu, Górnik wygrywa w Kielcach 3:0!

• Aankour złapał jakąś kontuzję i mamy przerwę w meczu

• Szybka kontra Górnika, który tuż przed polem stracił piłkę, ale szybko ją odzyskał. Gergel popisał się fantastycznym uderzeniem sprzed linii szesnastego metra i Cerniauskas nie zdołał interweniować

• Mańka wchodzi za Kosznika

• GOOOOL!! Gergel i jest 3:0 dla gości!

• Pietrow! Dobry strzał z dystansu, po którym niepewnie interweniował bramkarz, dzięki czemu gospodarze mają corner

• Janota wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale zrobił to za mocno i minęła ona wszystkich w szesnastce. Grę wznowi Steinbors

• Żółtą kartkę za faul dostał Madej. Poszkodowanym Aankour

• Ależ było blisko gola kontaktowego! Szybka kontra Korony, Janota do Kiełba, ale ten w wyniku pojedynku z Gancarczykiem nie trafił w bramkę!

• Żółta kartka dla Pietrowa

• Marković opuszcza boiska, w jego miejsce widzimy Chiżniczenkę

• Dobre zagranie Kuzery w kierunku Janoty, ale tego uprzedził Gancarczyk

• Po dośrodkowaniu Gancarczyka z narożnika boiska, rywala faulował Augustyn

• Gergel! Dwa świetne strzały tego piłkarza, ale efektem jest tylko rzut rożny!

• Marković przymierzył sprzed pola karnego, ale bramkarz złapał piłkę

• Korona stoi, nie ma ruchu w akcjach ofensywnych. Tak nie da się strzelać goli.

• Tymczasem Aankour zmienił Golańskiego

• Tę bramkę czuć było w powietrzu, Korona aktualnie nie gra nic. Ale do rzeczy. Kosznik zaatakował lewą stroną, dośrodkował płasko w pole karne i znalazł tam Jeża, który spokojnie wpakował piłkę do bramki

• GOOOOL!! Robert Jeż, 2:0 dla gości!

• Długie zagranie Gancarczyka, niedokładne. Piłkę złapał Cerniauskas

• Golański dośrodkowywał z prawej strony, ale poślizgnął się przy tym i zagranie było niedokładne

• Długo, spokojnie piłkę rozgrywają teraz zabrzanie.

• Madej! Po dośrodkowaniu Jeża z prawej strony Madej znalazł się w świetnej sytuacji i oddał niecelny strzał głową!

• Sobolewski przymierzył z dystansu, ale mocno się pomylił. Przy piłce jednak zostają goście, gdyż sędzia dopatrzył się rykoszetu

• To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu Gancarczyka z rzutu rożnego przed niezłą okazją stanął Madej, który jednak przestrzelił!

• Jeż teraz nieźle zagrywał w szesnastkę Korony, ale po małym zamieszaniu kielczanie wybili piłkę

• Teraz ataku lewą stroną spróbował Górnik, ale Kuzera zablokował podanie Kosznika

• Nieporozumienie Kuzery i Golańskiego, Korona traci piłkę na połowie rywala

• Gospodarze wznowili grę!

• Górnik prowadzi 1:0, ale mecz jest dość wyrównany i Korona może żałować swoich niewykorzystanych okazji, a tych nie brakowało. Po przerwie zapowiada nam się ciekawe widowisko, kielczanie na pewno nie odpuszczą tego wyniku.

• Sędzia nie doliczył ani minuty i właśnie zakończył pierwszą połowę.

• Długa piłka od Dejmka do Trytki, ale tego ubiegł Steinbors

• Niedokładne dogranie, zaraz potem faul i przy piłce goście

• Spokojnie, długo wymieniając podania buduje akcję Korona

• Pietrow! Świetny strzał z dystansu, ale ciut za wysoki!

• Kolejna okazja Korony! Trytko sprytnie do Kiełba, ten pędzi na bramkę, przekłada obrońcę i pudłuje!

• Kuzera dośrodkowywał teraz z prawej strony, ale wybili piłkę obrońcy Górnika

• Trytko, jak on tego nie wykorzystał?! Długie zagranie Ouattary, z piłką minął się Augustyn, dzięki czemu Trytko wyszedł sam na sam z bramkarzem i znów z nim przegrał!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w szesnastce Korony było spore zamieszanie. Golański wybijał piłkę sprzed bramki, ta jednak po drodze trafiła do Kosznika, który pewnym strzałem pokonał bramkarza

• GOOOOOL!! Kosznik, 1:0 dla Górnika!

• Teraz groźnie pod bramką Korony! Jeż świetnie dośrodkował z prawej strony, ale w polu karnym pojedynek z obrońcą przegrał Augustyn!

• Ależ kocioł w polu karnym! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego piłkę do bramki starali się wbić Ouattara, Trytko i Marković, wszyscy nieskutecznie! Górnik wybił futbolówkę