Sparing: Górnik Zabrze - Viitorul Constanta 2:0

jac
Górnik Zabrze wygrał z drużyną z Rumunii
Górnik Zabrze wygrał z drużyną z Rumunii Arkadiusz Ławrywianiec
Pewne zwycięstwo nad Viitorulem Constanta odniósł Górnik Zabrze. Podopieczni Roberta Warzychy pokonali jedenastą siłę ligi rumuńskiej 2:0. Obie bramki padły w drugiej połowie. Sparing odbył się w Opalenicy.

Górnik na prowadzenie wyszedł w 50 minucie. Wtedy do siatki trafił Szymon Skrzypczak. W 67 minucie wynik spotkania ustalił z kolei Bartosz Iwan. Udział w sparingu wziął nowy bramkarz zabrzańskiego zespołu, Sebastian Przyrowski. Wczoraj podpisał on roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Górnik Zabrze - Viitorul Constanta 2:0 (0:0)
Szymon Skrzypczak 50' Bartosz Iwan 67'

Górnik Zabrze:
I połowa: Grzegorz Kasprzik - Bartosz Kopacz, Adam Danch, Rafał Kosznik - Kamil Cupriak, Roman Gergel, Mariusz Przybylski, Erik Grendel, Rafał Kurzawa - Marcin Urynowicz, Fabian Piasecki.

II połowa: Sebastian Przyrowski - Mateusz Słodowy, Ołeksandr Szeweluchin, Mariusz Magiera - Dzikamai Gwaze, Radosław Sobolewski, Michał Teichman, Łukasz Madej, Robert Jez - Szymon Skrzypczak, Bartosz Iwan.