1

Real Madryt

2

• Koniec meczu! Po naprawdę dobrym meczu Granada przegrywa z Realem Madryt 1:2!

• Dośrodkowanie Ronaldo pewnie łapie Andres Fernandez. Do końca kilkadziesiąt sekund...

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Varane i wyjaśnił sytuację.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• Nacho wchodzi w miejsce Carvajala.

• Fantastyczne uderzenie Chorwata z 20 metrów! Pod samą poprzeczkę! Czy to zwycięski gol dla Realu?

• GOOOOOOOL!!! Luka Modrić!

• Szybka kontra Realu Madryt. Piłka na prawą stronę pola karnego do Benzemy, ten dośrodkowuje w kierunku Jese, ale niedokładnie!

• Żółta kartka dla Carvajala.

• Akcja Granady kończy się zablokowanym strzałem Successa. Nie było zagrożenia pod bramką Navasa.

• Doucoure wchodzi w miejsce Penaraldy.

• Kovacić zmienia Isco.

• Korner dla Realu kończy się zupełnie nieudanym strzałem głową Ronaldo.

• Krhin zmienia Frana Rico.

• Success fatalnym dośrodkowaniem zepsuł groźną kontrę Granady.

• Kwadrans do końca, wciąż remis. Będzie bardzo ciekawie!

• Success w pojedynku z Navasem przewraca się w polu karnym, ale to była świetna interwencja bramkarza Realu! Nie było faulu!

• Gol dla Granady! Po rzucie rożnym piłka trafia pod nogi El Arabiego, który pakuje ją do siatki! Napastnik gospodarzy był jednak na spalonym!

• Rzut rożny dla Realu! Dobre dośrodkowanie Modricia, ale Ramos nie zdołał oddać celnego strzału głową.

• Real popadł w dość niespodziewane tarapaty. Teraz Królewscy muszą raz jeszcze wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

• Żółta kartka dla Ramosa.

• Żółta kartka dla El Arabiego za zbyt ekspresyjne świętowanie.

• Jese zmienił Jamesa.

• Świetna akcja Rochiny i podanie w pole karne do El Arabiego, który delikatnym płaskim strzałem pokonuje Navasa! 1:1!

• GOOOOOL!!! El Arabi! Co za wejście!

• El Arabi zmienia Barrala.

• Genialne podanie Modricia w pole karne do Benzemy, ale pojedynek z Francuzem kapitalnie wygrał Andres Fernandez!

• Zamieszanie w polu karnym Granady! W końcu strzela z kilku metrów Benzema, ale tylko w boczną siatkę!

• Rochina z dystansu uderzył nieznacznie ponad bramką Navasa!

• Podanie w pole karne do Rochiny, ale ten w dobrej sytuacji zostaje uprzedzony przez Varane'a!

• Modrić! Uderzenie z dystansu Chorwata świetnie odbija Andres Fernandez!

• Strzał głową Barrala odbija Keylor Navas! Mógł być remis!

• Indywidualna akcja Successa kończy się zablokowanym strzałem. Rzut rożny.

• Wznawiamy grę!

• Koniec pierwszej połowy! Granada przegrywa z Realem Madryt 0:1!

• Po podaniu Penarandy piłka trafia na 16. metr do Rochiny, który uderza wysoko ponad bramką!

• Fran Rico dograł piłkę w pole karne do Barrala, ten zostaje zablokowany! Po chwili Granada zdobywa rzut rożny!

• Tym razem na ofsajdzie Ronaldo.

• Na spalonym złapany Marcelo.

• Świetna kombinacja Granady! Success dostaje piłkę w polu karnym, ale przewrócił się bez faulu Ramosa!

• Żółta kartka dla Rubena Pereza.

• Fatalne błędy w defensywie Granady i dobre podanie na wolne pole do Carvajala, ten wykłada piłkę jak na tacy Benzemie, który dopełnia formalności! 0:1!

• GOL! Karim Benzema!

• Krótkie rozegranie, z kilkunastu metrów strzela Ronaldo, ale zostaje zablokowany!

• Ronaldo w walce z Miguelem Lopesem zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Foulquier zabawił się w polu karnym z Carvajalem i zagrał ostro przed bramkę, gdzie to podanie przerwał Varane!

• Mogło być 0:1! Po podaniu Modricia dobrej sytuacji nie wykorzystuje Benzema!

• Groźnie przekoziołkował Sergio Ramos i cierpi teraz na boisku. Krótka przerwa w grze.

• Nie ma na razie swojego rytmu Real Madryt. To nie jest rewelacyjny mecz Królewskich.

• Żółta kartka dla Miguela Lopesa.

• Akcja Granady! Success w polu karnym pada po starciu z rywalem, sędzia nie reaguje! Napastnik Granady jeszcze odzyskał piłkę i uderzył z ostrego kąta obok bramki!

• Naprawdę ciekawy pierwszy kwadrans tego spotkania. Dzieje się z obu stron!

• Ronaldo! Świetne podanie Jamesa i Portugalczyk w dobrej sytuacji uderza płasko nieznacznie obok bramki!

• Starcie Ramosa z napastnikiem Granady. Faul tego drugiego i nieładna reakcja obrońcy Realu. Bez konsekwencji.

• Penaranda! Piłkarz Granady wychodzi sam na sam z Navasem, ale ten uprzedza go przed polem karnym! Po chwili piłka trafia znowu do zawodnika Granady, ten trafia do siatki, ale był spalony!

• Dobra akcja Realu Madryt! Po dośrodkowaniu Carvajala nieznacznie pudłuje Benzema!

• Ma jakiś drobny problem zdrowotny Benzema. Zobaczymy, czy będzie w stanie grać dalej.

• Składna akcja Granady, jednak na lewym skrzydle Penaranda złapany na spalonym,

• Pierwsze minuty tego meczu to dużo walki w środku pola, ale żadna z drużyn nie zdołała jeszcze oddać strzału.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn właśnie wychodzą na murawę Estadio Nuevo Los Carmenes.

• Sędzią tego spotkania będzie pan Jesus Gil Manzano.

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Alvaro Arbeloa, Nacho Fernandez, Mateo Kovacić, Casemiro, Jese Rodriguez, Lucas Vazquez.

• Rezerwowi Granady: Jesus Fernandez, Cristiano Biraghi, Jean-Sylvain Babin, Rene Krhin, Abdoulaye Doucoure, Youssef El Arabi, Isaac Cuenca.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

• To klasyczny mecz Dawida z Goliatem. Granada jest bowiem przedostatnia w ligowej tabeli. Podopieczni Jose Ramona Sandovala zgromadzili dotąd ledwie 20 punktów i do bezpiecznej strefy tracą dwa punkty. Real Madryt za to nie może sobie pozwolić na żadne potknięcia, jeśli chce jeszcze powalczyć o mistrzostwo Hiszpanii. Królewscy są na trzecim miejscu w tabeli i tracą siedem punktów do prowadzącej Barcelony.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 23. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Realem Madryt.