1

Mali

1

• Dziękuję za wspólnie spędzony czas, relacjonował dla państwa Sebastian Chmielak. Dobrej nocy!

• Na drugim stadionie kończy się mecz, Wybrzeże pokonuje Kamerun 1:0 i awansuje do dalszej fazy z pierwszego miejsca.

• I co teraz, kiedy losowanie?

• Koniec meczu, a wiec losowanie rozstrzygnie o awansie jednej z drużyn do ćwierćfinału.

• 3 minuty doliczone.

• N’Diaye opuszcza boisko,a w jego miejsce pojawi się Abdou Traore

• Soumah trafia prosto w mur.

• WKS nadal prowadzi z KAMERUNEM 1:0

• Yattara faulowany przez Keitę, będzie jedna z nielicznych okazji w drugiej połowie dla Gwinei.

• Lanfia Camara za Constanta.

• Sambou Yatabare za Mustapha Yatabare

• Zawodnik Romy trafia tylko w mur.

• Maiga faulowany tuż za polem karny, będzie szansa dla Keity.

• Na ten moment losowanie zadecyduje, czy dalej awansuje Mali, czy Gwinea.

• Keita zagrywał z rzutu wolnego, a futbolówka ląduje w rękawicach Yattary.

• W strzałach celnych 4:3 dla Mali.

• N’Diaye tym razem powalony na murawę.

• Sako za mocno z rzutu rożnego, przesadził Malijczyk z dośrodkowaniem.

• Keita faulowany w środkowej strefie boiska.

• Sako za Daby`ego

• Żólty kartonik dla Daby`ego

• Kapitalna piłka do Daby`ego, ale był on jednak na pozycji spalonej.

• Uraz zgłasza jeden z Malijczyków.

• Podopieczni Dussuyera maja problemy z wyjściem z własnej połowy, Mali mocno przycisnęło.

• Zakotłowało się po kornerze w polu karnym Gwinei, za chwile po raz kolejny z rzutu rożnego rozpocznie Mali.

• Za kontuzjowanego Traore pojawi się Soumah.

• Po raz kolejny lewym skrzydłem atakował Maiga i dośrodkował, ale dobrze broni się Gwinea.

• Ibrahima Traore opatrywany przez medyków.

• W drugiej odsłonie podopieczni Dussuyera nie oddali jeszcze strzału.

• Paye za Sylle, który przed chwilą otrzymał żółtą kartkę.

• Keita z rzutu wolnego, ale wybija defensywa Gwinei. Mali cały czas atakuje.

• Issiaga Sylla przerwał groźny atak Mali, żółta kartka dla defensora Gwinei.

• Mouhamadou N’Diaye po ziemi tuz przy słupku strzelał po ziemi, ale bramkarz Gwinei z trudem broni!

• Boubacar Fofana fauluje jednego z Malijczyków, będzie szansa dla Keity na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Maiga nieczysto trafił w piłkę i przeciągnął dośrodkowanie z lewej strony boiska.

• Mali przycisnęło, ciekawe czy podopieczni Kasperczaka zdołają strzelić druga bramkę.

• Dośrodkowanie z lewej strony jednego z Malijczyków,a le piłka ląduje po drugiej stronie boiska.

• Maiga strzela głową na 1:1!!!!!! Mali wraca do gry!!!! Kapitalne dośrodkowanie Daby`ego

• Obie ekipy przystąpiły do gry bez zmian.

• Wracamy na murawę, od środka zaczną Malijczycy!!!

• Na ten moment z grupy wychodzi Gwinea oraz Wybrzeże Kości Słoniowej.

• Koniec pierwszej połowy, Gwinea prowadzi 1:0 z Mali.

• 1 minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

• Brzydki faul Drissay Diakite, na szczęście dla defensora Mali obyło się bez żółtej kartki.

• Ibrahima Traore strzelał na malijska bramkę, jednak oddał za lekkie uderzenie.

• Malijczycy próbują teraz śmielej atakować rywali na ich połowie.

• Głupia strata jednego z defensorów Mali, który traci piłkę na rzecz Constanta, jednak zawodnik Gwinei nie wykorzystuje dobrej sytuacji.

• Gradel daje prowadzenie Iworyjczykom w spotkaniu z Kamerunem.

• Gwinea jak do tej pory dzielnie odpiera ataki Malijczyków i trzeba powiedzieć, że prowadzi zasłużenie.

• Maiga mocno uderzył, uderzył, ale jedyne co wywalczył to rzut rożny.

• Maiga dośrodkowywał w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękawicach Yattary

• Uspokoiło się tempo spotkania, już nie widzimy huraganowych ataków.

• Podopieczni Kasperczaka stwarzają głownie zagrożenie po rzutach wolnych bitych przez Seydou Keitę

• A tak nie trafił KEITA.

• Bramka Constanta:

• Wrzutka byłego zawodnika Barcelony robi zamieszanie w polu karnym, ale defensywa Gwinei wybija piłkę.

• Fofana fauluje Keytę.

• W strzałach celnych 2:1 dla Gwinei.

• Tym razem na spalonym, jeden z Malijczyków - Diaby.

• Kontra podopiecznych Michela Dussuyera, ale Ibrahima Conte w głupi sposób traci piłkę.

• Modibo Maiga przebijał się prawą stroną, jednak strzał zawodnika Mali w polu karnym został zablokowany.

• W drugim meczu, Kamerun bezbramkowo remisuje z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

• Yattara ucierpiał w jednym ze starć, chwilka przerwy w grze.

• Akcja Gwinei, ale strzał poleciał tuż obok słupka, co za dramatyczny mecz!!!!

• Keita, fatalny strzał broni Naby Yattara!!!

• Reka w polu karnym Gwinei, rzut karny!!! Co tu się dzieje?

• Kevin Constant kapitalnym uderzeniem wyprowadza swoją reprezentację na prowadzenie!

• Karny!!! Piłka odbija się od jednego z Malijczyków, Kasperczak w szoku!!!! Futbolówka uderzył w dłoń jednego z defensorów Mali w polu karnym.

• Długa piłka do Mustapha Yatabare, ale napastnik Mali nie był w stanie opanować piłki.

• Przypomnijmy, ze oprócz Mai i Gwinei w grupie C jest Kamerun oraz Wybrzeże Kości Słoniowej.

• Co ciekawe to Gwinea dłużej wymienia piłkę.

• Drugi korner z rzędu dla Mali, ale przeciwnicy dobrze się spisują w defensywie.

• Diaby strzelał z kilkunastu metrów, ale piłka po odbiciu się od defensywy Gwinei wychodzi tuż obok bramki.

• Pierwsze minuty spotkania pod dyktando Malijczyków, murawa na boisku jest bardzo nierówna i sprawia problemy w opanowywaniu piłki.

• Abdoulay Diaby pociągnął z piłką kilkanaście metrów i mocno uderzył na bramkę, ale futbolówka poleciała and Gwinejską bramką.

• Malijczycy na biało, a Gwinejczycy w czerwonych koszulkach i żółtych spodenkach.

• Zaczynamy!!!!! Ostatnią kolejkę grupy D!!!!

• Rezerwa Mali:

F. Diawara I. Coulibaly T. Doumbia M. Traoré B. Sako S. Diarra O. Coulibaly S. Yatabaré Soumbeïla Diakité M. Konaté A. Traoré

• Rezerwa Gwinei: K. Zayatte Abdoul Camara Idrissa Sylla L. Camara A. Keita S. Soumah F. Kamano M. Diarra Aboubacar Camara D. Paye F. Pogba

• Obie ekipy już czekają w tunelu prowadzącym na murawę!!!

• Pojedynki Gwinei z Mali są bardzo zażarte. W ostatnich pięciu meczach, trzykrotnie lepsi okazywali się Gwinejczycy, a dwa mecze kończyły się zwycięstwem Mali. Ostatni raz obie ekipy grały ze sobą w maju ubiegłego roku. Wówczas Gwinea pokonała ekipę Henryka Kasperczaka 2:1.

• Podopieczni Kasperczaka w pierwszym meczu rywalizowali z Kamerunem. Wszystko układało się po myśli Malijczyków, którzy objęli prowadzenie w 71. minucie. Sambou Yatabare wprawił w euforię malijskich kibiców. Jednak Kamerun wyrównał na kilka minut przed końcem, a na listę strzelców wpisał się Ambroise Oyongo.

Kolejnym rywalem Mali było Wybrzeże Kości Słoniowej, jednak i tym razem mecz zakończył się wynikiem 1:1. Po raz drugi Orły z Bamako dały sobie w końcówce wydrzeć zwycięstwo. Najpierw dla mali trafił Bakary Sako. Iworyjczycy wyrównali dzięki bramce Maxa Grdela i po raz czwarty w grupie D mecz zakończył się rezultatem 1:1.

• Kolejnym rywalem Gwinei była kolejna mocna ekipa, tym razem Kamerun. Co ciekawe również to spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Pierwsi bramkę strzelili Kameruńczycy, ale Gwinea wyrównała dzięki bramce Ibrahima Traore.

• W pierwszym spotkaniu turnieju Gwinejczycy mierzyli się z faworyzowanym Wybrzeżem Kości Słoniowej. Podopieczni Michela Dussuyera w tym spotkaniu krócej utrzymywali się przy piłce, ale to oni pierwsi strzelili bramkę. W 36. minucie Mohamed Yattara wykorzystał niepewną interwencję iworyjskiej defensywy i mocnym strzałem pokonał bramkarza Wybrzeża Kości Słoniowej. Jednak mimo czerwonej kartki dla Gervinho, podopieczni Herve Renarda wyrównali za sprawą Seydou Doumbii - takim wynikiem zakończył się pierwsze spotkanie Gwinejczyków.

• Witamy serdecznie za niespełna 30 minut rozpocznie się ostatnia kolejka fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki, a do rywalizacji przystępuje Gwinea z Mali.