Hellas Werona

2

Juventus Turyn

2

• Koniec! Emocjonująca końcówka zrekompensowała nie szczególnie ciekawe spotkanie. Na zakończenie sezonu 2014/2015 Hellas Verona remisuje z Juventusem 2:2!

• GOOOL!! Gomez! Wyrównanie! Przepięknie wykończenie akcji głową! Ależ emocje w końcówce!

• Pepe wykonuje bardzo agresywny wślizg i zostaje usunięty z boiska!

• Tevez zbyt lekko uderza i Rafael broni karnego!

• Marquez otrzymuje napomnienie.

• Marquez ewidentnie fauluje Llorente.

• Saviola wbiega na boisko.

• Juventus długo utrzymuje się przy piłce. Goście są najwyraźniej zadowoleni z wyniku.

• Verona próbuje kontrować jednak Toni otrzymuje niedokładne zagranie.

• Allegri wymienił Pereyrę na Simone Pepe.

• Janković zostaje zmieniony przez Valotiego.

• Emil Hallfredsson uderzył z dystansu jednak Buffon był na posterunku.

• Znowu groźnie zrobiło się pod w polu karnym Verony, jednak Rafael uprzedził Lichtsteinera.

• Tevez oddaje strzał jednak zostaje zblokowany.

• Piłka w siatce, po zagraniu ręką Juana Gomeza, który został za to ukarany żółtą kartką.

• Lichtsteiner zastępuje Evrę.

• Greco zmieniony przez Obaddiego.

• Llorente! Kapitalna kombinacja mistrzów Włoch, Hiszpański snajper obsłużony przez Simone Padoin dopełnia formalności.

• Gospodarze w natarciu, tym razem po rzucie wolnym zabrakło dokładności.

• Luca Toni kolejne uderzenie, tym razem nie trafił w bramkę.

• GOOOOL!! Luca Toni doprowadza do wyrównania!

• Zmiana w ekipie Massimiliano Allegriego.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Juventus schodzi na przerwę prowadząc po fantastycznym golu Pereyry, mimo iż mecz jest wyrównany.

• Na zakończenie pierwszej części nieudana wrzutka Pirlo po rzucie wolnym.

• Bliscy podwyższenia wyniku goście, jednak Tevez przegrał pojedynek z Rafaelem.

• GOL! Pereyra kapitalnym strzałem pokonał bramkarza Verony. Argentyńczyk zdjął pajęczynę z prawego okienka!

• Llorente nie skorzystał z kapitalnego podania Teveza. To była najlepsza sytuacja jak dotąd w tym spotkaniu.

• Panagiotis Tachtsidis otrzymuje żółtą kartkę.

• Llorente uderza w poprzeczkę, naprawdę bliski szczęścia był Hiszpan.

• Toni oddaje strzał ze wślizgu jednak nie pokonał Buffona.

• Żółty kartonik obejrzał Tevez za taktyczny faul blisko koła środkowego.

• Ciekawa kombinacja Hellas jednak Gomez nie trafił w bramkę.

• Marchisio uderza z woleja jednak jest to strzał niecelny.

• Wbrew oczekiwaniom w pierwszym kwadransie obie drużyny starają się stworzyć sytuacje. Gra jest wyrównana.

• Celne, lecz zdecydowanie za lekkie uderzenie Teveza.

• Gospodarze którzy odważnie weszli w mecz szybko wypracowali dogodną sytuację Toniemu. Włoski snajper mógł strzelać z bliskiej odległości.