• Kanonierzy coraz bliżej wicemistrzostwa Anglii, a Steve Bruce dalej musi się martwić o utrzymanie Hull w Premier League.

• Koniec meczu! Arsenal zdecydowanie lepszy na KC Stadium!

• Kolejna akcja Sancheza, ale nieudany strzał. Blisko Chilijczyk powodzenia.

• Lee Mason doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Oezil próbował dryblingiem wejść w pole karne rywala. Nic z tego.

• Wilshere pada, ale sędzia nie użył gwizdka. Twarda, męska gra z obu stron.

• Walcott w miejsce Girouda.

• Kolejny atak Kanonierów. Najpierw strzał Bellerina, poprawił Wilshere, a na koniec próbował Sanchez. Bezskutecznie.

• Strzał Cazorli pewnie wybroniony przez Harpera.

• Quinn schodzi, za niego Jelavić. Czy Chorwat odwróci losy meczu?

• Oezil wywalczył rzut rożny.

• Brady źle dośrodkował. Nie siedzi mu dziś piłka na nodze.

• Jelavić przygotowany do wejścia na boisko.

• Łatwa strata Coquelina, ale nie wynikło z tego nic groźnego, bo Mertesacker był na posterunku.

• Arsenal naciera, jednak Giroud niedokładnie.

• Meyler wraca na murawę z podbitym okiem.

• Sanchez z wolnego, lecz tym razem wprost w mur, bez fartownego rykoszetu.

• Gracz Hull zalał się krwią.

• Wilshere faulowany tuż przed linią pola karnego. Wcześniej na murawę powalony przez Kościelnego został Meyler, lecz Mason nie przerwał gry.

• Arsenal próbuje uspokoić grę, Hull nie może nawet powąchać piłki.

• Zmiana w ekipie Kanonierów. Za Ramseya na murawie pojawia się Jack Wilshere.

• Robertson za Aluko. Wahadłowy obrońca za napastnika przy stanie 1-3?

• Kolejna efektowna kombinacja Arsenalu, ale Sanchez pomylił się znacząco.

• Sanchez blisko hat-tricka! Dawson w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego pod bramką Chilijczyka.

• Najwyżej wyskoczył Mertesacker, ale odegrał niecelnie. Od bramki Harper.

• Cazorla dośrodkował w pole karne, a McShane wybił na korner.

• Przycisnęły Tygrysy...

• Kolejna okazja Hull! Znowuż dośrodkowanie El-Mohammady'ego, lecz główka McShane'a wysoko ponad poprzeczką.

• Teraz ostra interwencja Coquelina. Sędzia wykazał się jednak sporą łaskawością i nie pokazał Francuzowi kartki.

• Wcześniej Meylera ostro wszedł w nogi Laurenta Kościelnego, ale arbiter nie dopatrzył się faulu. Czy popełnił błąd?

• Quinn dopadł do dośrodkowania El-Mohammady'ego i wpakował piłkę do bramki. Ospina był bezradny!

• GOOOOL!

• Ramsey z powietrza, ale tylko w boczną siatkę. Trudna sytuacja, ale Walijczyk spróbował swoich sił.

• Bellerin w nierównym i przegranym pojedynku z dwoma rywalami.

• Arsenal stara się uspokoić grę i ze spokojem rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

• Dużo fauli od początku drugiej części gry. Tym razem przepisy przekroczył Aluko.

• Bellerin zabiegł drogę Brady'emu, lecz sędzia Mason nie dopatrzył się przewinienia.

• Meyler akcentuje swoją obecność na boisku faulem. Powalony Bellerin.

• Meyler od początku drugiej połowy zmienia Livermore'a.

• Początek drugiej części gry, czekamy na kolejne gole!

• Czy w drugiej połowie gracze Kanonierów będą kontynuować swój trening strzelecki? Wracamy za 15 minut!

• Kibice zgromadzeni na stadionie na liczbę bramek narzekać nie mogę, ale na grę w defensywie swoich ulubieńców już jak najbardziej. Arsenal przedziera się pod bramkę Harpera bez większych problemów.

• Koniec pierwszej połowy na KC Stadium.

• Kolejne prostopadłe zagranie, tym razem Ramseya, do Alexisa, a ten tym razem zdecydował się mijać Harpera. Chilijczyk z łatwością wyprzedził bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki.

• Do dwóch razy sztuka! ALEXIS!

• Doskonałe prostopadłe podanie Cazorli, ale podcinkę Sanchez świetnie wyczuł Harper.

• Sanchez sam na sam z Harperem! Pojedynek wygrywa golkiper Tygrysów!

• Efektowna kombinacja Kanonierów. Ramsey - Sanchez - Oezil, wszystko na jeden kontakt. Strzał Niemca jednak był za słaby, aby zaskoczyć Harpera.

• N'Doye znowuż złapany na spalonym. Senegalczyk nie wyczuwa dziś linii tworzonej przez defensorów gości.

• Akcja El-Mohammady'ego. Egipcjanin wpadł w pole karne, lecz płaskim podaniem nie znalazł żadnego z kolegów. Groźne są jednak ataki Hull.

• N'Doye znalazł się na niezłej pozycji, ale i tak był na spalonym. Przy okazji Senegalczyk i tak fatalnie spudłował.

• N'Doye dobrze się urwał Bellerinowi, lecz jego dogranie zewnętrzną częścią stopy nie dotarło do celu.

• Następne dośrodkowanie Brady'ego. Niezła parabola lotu, ale żaden z kolegów nie był w miejscu, w którym spadła piłka.

• Tygrysy w krytycznej sytuacji. Czy dadzą radę się podnieść?

• Kolejny rykoszet. Długa piłka Cazorli do Aarona Ramseya, ten świetnie opanował piłkę i uderzył na bramkę. Futbolówka odbiła się od nóg próbującego interweniować Brady'ego i kompletnie zaskoczyła Harpera.

• GOOOOOL!

• Atak Brady'ego lewą flanką, lecz centra niedokładna. Arsenal ponownie w posiadaniu futbolówki.

• N'Doye sfaulował szarżującego Ramseya. Żółty kartonik dla Senegalczyka.

• Uderzał Alexis Sanchez, piłka odbiła się od muru i kompletnie zmyliła Harpera. 1-0 dla gości!

• GOOOOOOOL!

• Alexis Sanchez powalony tuż przed polem karnym. Faul Livermore'a.

• Ramsey wraca na murawę, ale wyraźnie utyka. Czy Walijczyk dotrwa do ostatniego gwizdka?

• Do rozgrzewki ruszył Jack Wilshere.

• Żółtko dla Jake'a Livermore'a.

• Ramsey leży na ziemi z grymasem bólu. Urazu Walijczyk doznał po starciu z Huddlestone'm.

• Groźnie pod bramką Kanonierów! Dośrodkowanie Brady'ego i Aluko dostał piłkę na 5 metrze. Jednak zamiast strzelać, ten zdecydował się zgrywać, a w tym wszystkim połapał się Mertesacker.

• Po pierwszy minutach, kiedy to z impetem ruszyli Kanonierzy, do głosu zaczynają dochodzić gospodarze.

• N'Doye zdecydował się na lobowanie wysuniętego Ospiny. Pomysł niezły, ale wykonanie - fatalne.

• Quinn główkował w polu karnym The Gunners, ale jednocześnie pokazał, że nie jest to jego najlepsza strona. Aut bramkowy.

• Błyskawiczna kontra gości, jednak w zagraniu Coquelina zabrakło celności.

• Centra Brady'ego wybita przez Coquelina.

• Quinn wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego. Przewinienie spóźnionego Mertesackera.

• Oezil efektownym zagraniem piętką szukał w polu karnym rywala Bellerina, ale młody Hiszpan nie odczytał intencji niemieckiego rozgrywającego.

• Dwójkowa akcja Aluko i N'Doye zakończyła się na Mertesackerze, który okazał się skałą nie do przejścia.

• Harper broni groźny strzał Sancheza zza pola karnego! Świetnie urwał się defensorom Chilijczyk i uderzał w krótki róg bramki, jednak golkiper gospodarzy stanął na wysokości zadania.

• El-Mohammady szukał miękkim dośrodkowaniem napastników Hull w polu karnym, jednak nieskutecznie. Kolejna dobra interwencja Ospiny.

• Bardzo głęboko broni ekipa Bruce'a.

• Dośrodkowanie Bellerina uderzyło w piętę Huddlestone'a, lecz na szczęście dla Anglika, Harper z łatwością wyłapał futbolówkę.

• W środku pola faulowany dryblujący Giroud.

• Przy interwencji bramkarza ucierpiał Coquelin, który jest teraz opatrywany poza linią boczną boiska.

• Rzut wolny dla Hull w okolicach środka boiska, lecz Ospina tym razem piąstkowaniem uratował swój zespół przez utratą bramki.

• Długa piłka na przedpole Arsenalu i Ospina zażegnał zagrożenie zagraniem głową. Dobrym zagraniem zza polem karnym popisał się golkiper Kanonierów.

• Coquelin prostopadłym podaniem szukał Girouda, lecz między oboma Francuzami zabrakło zrozumienia.

• Livermore próbował prostopadłym zagraniem uruchomić N'Doye, lecz Senegalczyk spalił.

• Centra Monreala, ale Ramsey nie dał rady skierować piłki w światło bramki.

• Arsenal zaczyna w swoim stylu, długo utrzymując się przy piłce.

• Od środka zaczęli gracze Arsenalu, ruszamy!

• Już za chwilę ruszamy, piłkarze obu drużyn na murawie!

• Dziś jednak liczby, mimo ostatnich dwóch zwycięstw Tygrysów, jednoznacznie świadczą na korzyść londyńczyków. Zespół Wengera wygrał 4 ostatnie wyjazdowe spotkania, a z Hull nie przegrał żadnego z ostatnich 9 meczów.

• Ostatni mecz ligowy obu zespołów zakończył się sensacyjnym remisem, a ekipa Steve'a Bruce'a był wówczas równorzędnym rywalem dla Kanonierów.

• W zespole Arsene'a Wengera brakuje Danny'ego Welbecka, który ma problemy z kolanem.

• Zmiennicy w ekipie Kanonierów: Szczęsny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Wilshere, Rosicky, Walcott

• Po kontuzji do drużyny wraca Nikica Jelavić i w drugiej połowie z pewnością może okazać się sporym wzmocnieniem siły ofensywnej Tygrysów.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: McGregor, Rosenior, Bruce, Robertson, Meyler, Hernández, Jelavić

• Znamy już składy obu zespołów, a szkoleniowcy raczej nikogo nie zaskoczyli, zestawiając identyczne jedenastki, co w poprzednich spotkaniach.

• Do rozpoczęcia starcia na KC Stadium zostało już tylko trochę ponad pół godziny, a na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet!