1

Liverpool FC

0

• Na dziś to wszystko, za relację LIVE! dziękuje Filip Błajet!

• Z kolei Liverpool dalej traci 7 punktów do 4 miejsca na cztery kolejki przed końcem sezonu. Champions League wciąż oddala się od ekipy Brendana Rodgersa.

• Hull po dwóch kolejnych zwycięstwach ma już 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Czy Tygrysom uda utrzymać się w angielskiej elicie?

• KONIEC MECZU!!! HULL CITY UTRZYMAŁO KORZYSTNY WYNIK DO OSTATNIEGO GWIZDKA

• Kartka dla Ramireza za przerwanie akcji LFC.

• Z dystansu próbował Coutinho. Harper znowu bez żadnych kłopotów interweniuje.

• Liverpool dalej bije głową w mur. Hull bardzo mądrze się broni, a Harper daje defensywie wiele spokoju.

• Piłkarze Liverpoolu uporczywie szukają Coutinho, który natychmiast jest podwajany.

• Lee Probert doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Za N'Doye wchodzi Rosenior. Bruce ewidentnie broni korzystnego wyniku.

• Huddlestone spróbował swoich sił z dystansu. Niecelnie.

• Dobra kontra Hull, lecz Alen powstrzymał w polu karnym N'Doye. Będzie korner, czas gra na korzyść gospodarzy.

• Dośrodkowanie Coutinho dociera do Lamberta, lecz jego strzał był zbyt anemiczny, aby zagrozić Harperowi.

• W miejsce Aluko na murawie pojawia się Alex Bruce. Ojciec wpuścił syna.

• Lallana strzelał/wrzucał? Trudno stwierdzić, w każdym razie bardzo nieskutecznie.

• Marković wpadł w pole karne, lecz Brady zdążył zainterweniować w ostatniej chwili.

• Ramirez zmienia Quinna.

• Znowu Coutinho znalazł Sterlinga w polu karnym, a ten znowu posłał piłkę wprost w bramkarza Hull.

• Nic z tego. 10 minut nadziei fanów i zawodników The Reds.

• Korner dla Liverpoolu. McShane uprzedził Lamberta.

• Indywidualna akcja Raheema Sterlinga i strzał, lecz zabrakło siły. Golkiper Tygrysów znowuż wyłapał futbolówkę.

• Coutinho prostopadle, ale do nikogo. Harper od bramki.

• Marković zmienia Lovrena. Kolejna ofensywna roszada w talii Rodgersa.

• Z rzutu rożnego Brady i w ostatniej chwili Aluko został uprzedzony przez Skrtela. Hull dalej groźne.

• Rodgers przygotowuje trzecią zmianę. Marković gotowy do wejścia.

• Henderson z dystansu i Harper znowuż bezbłędnie.

• 20 minut!

• Kontra dwójki Aluko - N'Doye, ale świetnie ustawiony Skrtel powstrzymał ofensywny wypad Tygrysów.

• Lambert przez moment jako rozgrywający. W takiej roli go jeszcze nie widzieliśmy.

• Liverpoolczycy zamknęli gospodarzy w polu karnym.

• Lambert pojawia się na murawie w miejsce Mario Balotellego. Kolejny słaby występ Włocha.

• Lallana w miejsce Ibe'a.

• Strzał Hendersona po podaniu Coutinho, ale po raz kolejny genialnie Harper! Gospodarze dalej na prowadzeniu.

• W ostatnich minutach przycisnęła ekipa Rodgersa, lecz brakuje ostatniego dokładnego zagrania.

• Centra Coutinho z rzutu rożnego po raz kolejny nie stworzyła żadnego zagrożenia pod bramką ekipy Bruce'a.

• Głęboka wrzutka Hendersona i rzut rożny. Skrtel nie dał rady oddać strzału.

• Can faulowany przez Quinna 30 metrów od bramki. Okazja dla The Reds.

• Piłka w rękach Harpera. 30 minut do końca.

• Dośrodkowanie Hendersona, lecz Sterling nie dochodzi do piłki. Tylko rzut rożny.

• Wrzutka Brady'ego wybita przez Skrtela. Tygrysy przycisnęły wicemistrzów Anglii.

• Aluko efektownie na małej przestrzeni przedryblował trzech rywali, ale wślizg Allena powstrzymał jego ofensywne zapędy.

• Gra wznowiona, obaj piłkarze wrócili już do gry.

• Na murawie leżą N'Doye i Lovren. Będzie potrzebna pomoc lekarska.

• Ostre dośrodkowanie Brady'ego wypiąstkowane przez Mignoleta.

• Aluko powalony na wysokości pola karnego. Kolejna okazja dla Brady'ego na dośrodkowanie.

• Dwójkowa akcja Sterlinga i Coutinho, ale wmieszał się w to wszystko jeden z defensorów gospodarzy.

• Niecodzienna sytuacja... N'Doye gra w koszulce Abela Hernandeza.

• Hull przy piłce. Aluko szuka gry w środkowej strefie boiska.

• Wracamy na KC Stadium! Drugą połowę rozpoczęli gracze Hull! Czy Liverpool wróci do gry?

• Z kolei Hull konsekwentnie robi swoje. Bez wirtuozerii, ale za to z solidną i dobrze zorganizowaną obroną. Kibice zgromadzeni na KC Stadium mogą być zadowoleni z gry swoich ulubieńców.

• Co może zmienić Rodgers? Lambert, Lallana może Marković?

• Koniec pierwszej części gry. Hull gra konsekwentnie swoją piłkę, a Liverpool bije głową w mur jak w starciu z West Bromem.

• 2 minuty doliczonego czasu gry.

• Kto złamał linię spalonego przy golu dla Hull? Mario Balotelli...

• Coutinho na jeden kontakt ze Sterlingiem, lecz Anglik po raz kolejny stracił piłkę. Rozkojarzenie utalentowanego młodzieńca trwa kolejny mecz.

• Genialna parada Harpera! Ibe zagrała na jedenasty metr, a tam dobrze ustawiony był Henderson. Golkiper Tygrysów jednak, na raty, wyłapał piłkę.

• Kolejna akcja Ibe'a zatrzymana przez Brady'ego. Nie można Anglikowi odmówić ambicji, ale z pewnością brakuje wymiernych efektów jego dryblingów.

• Żółta kartka dla Livermore'a. Anglik powstrzymał przedzierającego się środkiem pola Joe Allena.

• Piłkarz The Reds domagali się odgwizdania spalonego, ale powtórki wyraźnie pokazują, że defensor gospodarzy uniknął ofsajdu. Gol prawidłowo uznany, dobra decyzja sędziego.

• Dośrodkowanie Brady'ego z rzutu rożnego wybite przez Balotellego, lecz El-Mohamady dostał szansę na kolejną centrę. Dośrodkowanie Egipcjanina wylądowało na głowie Michaela Dawsona, a ten celną główką zaskoczył Mignoleta!

• GOOOOL!

• Tygrysy wywalczyły rzut rożny.

• Coutinho próbował zza pola karnego. Harper bez problemów wyłapał uderzenie.

• Tym razem akcja lewą flanka Quinna, lecz Mignolet po raz kolejny pewnie interweniuje. Póki co Can nie imponuje grą w defensywie.

• Na ziemi z grymasem bólu leży Henderson.

• Niesamowicie blisko Hull! Brady efektownie minął Cana, zagrała w pole karne, gdzie dobrze spisał się Mignolet. Piłka spadła jednak wprost na głowę N'Doye, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Johnson!

• Kolejna akcja Ibe'a, ale kolejna zakończona fatalnym dograniem.

• Hull doszło do głosu. Najpierw Mignolet pewnie wypiąstkował dośrodkowanie Brady'ego, a chwilę później wyłapał za lekki strzał Chestera.

• Szarża prawym skrzydłem Ibe'a, lecz dośrodkowanie nie zbyt celne.

• Blisko Liverpool! Po zagraniu z rzutu rożnego próbował Coutinho, lecz Harper popisał się interwencją najwyższej klasy!

• Na spalonym Balotelli. Kolejny frustrujący początek meczu w wykonaniu Włocha.

• Coutinho genialnym prostopadłym podaniem uruchomił Glena Johnsona, jednak centra Anglika wylądowała w rękach golkipera Tygrysów.

• Efektowna kombinacja na lewej flance The Reds, lecz Sterlingowi zaplątała się pod nogami piłka i nic z tego nie wyszło.

• Liverpool wysokim pressingiem próbuje utrudniać rozgrywanie piłki.

• Pierwsza okazja Hull! Do Kolejnego dośrodkowania najwyżej wyskoczył N'Doye, ale Mignolet popisał się świetnym refleksem na linii i zbił piłkę do boku!

• Centra Brady'ego nie sprawiła żadnych trudności Skrtelowi. Słowak daleko wyekspediował piłkę.

• Kolejne przewinienie. Tym razem Allen nieprzepisowo powstrzymywał szarżującego Aluko.

• Po rzucie rożnym nie było żadnego zagrożenia pod bramką Tygrysów, jako że arbiter dopatrzył się faulu jednego z piłkarzy gości.

• Balotelli próbował zaskoczyć Harpera z rzutu wolnego, lecz kropnął wprost w mur. Tylko korner.

• Z drugiej strony faul Huddlestone'a na Balotellim około 35 metrów od bramki. Włoch natychmiast ruszył wściekły na Anglika, ale sędzia szybko uspokoił obu walecznych zawodników.

• Padł w polu karnym Jake Livermore jak rażony piorunem, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia Skrtela. Gramy dalej.

• Zaczynamy! Od środka piłkarze gości!

• Dziś mija dokładnie 25 lat od ostatniego triumfu Liverpoolu w lidze angielskiej. Kiedy The Reds przerwą mistrzowski impas?

• Do pierwszego gwizdka już tylko 10 minut! Na kogo dziś stawiacie?

• W ostatnim meczu obu zespołów rozegranym na Anfield Road padł bezbramkowy remis. Czy dziś piłkarze obu drużyn dostarczą nam więcej emocji?

• Z kolei Hull ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową i desperacko potrzebuje punktów w walce o utrzymanie.

• The Reds jeśli dziś wygrają, to zbliżą się do 4 miejsca premiowanego grą w Champions League na odległość czterech punktów. Czyżby walka o Ligę Mistrzów jeszcze się nie skończyła?

• Zmiennicy w ekipie Tygrysów: McGregor, Figueroa, Rosenior, Bruce, Hernandez, Sagbo, Ramirez.

• Ławka rezerwowych Liverpoolu: Jones, Toure, Lambert, Manquillo, Lallana, Brannagan, Markovic

• Z kolei w ekipie The Reds jedna roszada. Brendan Rodgers za Stevena Gerrarda wprowadza do gry Joe Allena.

• Hull do meczu przystępuje w niezmienionym składzie. Steve Bruce był na tyle zadowolony z postawy swoich podopiecznych w starciu z Crystal Palace, że nie zdecydował się na żadne zmiany personalne.

• Już za 45 minut początek niezwykle ważnego dla układu tabeli starcia Hull City z Liverpoolem. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet!