0

Newcastle United

3

• Z mojej strony to już wszystko, zapraszam oczywiście na nasze kolejne relacje live z dzisiejszych spotkań Premier League. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Beznadziejnie wyglądało Hull, w drugiej połowie ani przez chwilę nie wyglądało na drużynę, która mogłaby dzisiaj przynajmniej zremisować. Sroki z Newcastle były zdecydowanie lepsze i ich triumf jest zasłużony

• Ameobi dośrodkował z lewej strony boiska, a obrońcy Hull wybili piłkę z własnej szesnastki

• Yoan Gouffran miną kilku rywali i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka jeszcze po rykoszecie od Elmohamady'ego zmyliła bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yoan Gouffran i goście prowadzą już 3:0!

• Żółta kartka dla Robertsona za faul na Cissoko

• To powinien być gol! Robertson świetnie podał do Ramireza, a ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Piłka jednak tak odbiła się od Krula, że do pustej bramki mógł ją wpakować Jelavić, ale Chorwat nie dał rady tego zrobić!

• Sporo chaosu mamy teraz na boisku, zwłaszcza gdy przy piłce są gospodarze. Nie potrafią oni zagrozić jak na razie zespołowi Newcastle

• Fatalne podanie Colocciniego, który mógł wyprowadzić Aluko na sam na sam z Krulem, ale Holender wybiegł przed bramkę i wybił piłkę

• Kiepskie było to dośrodkowanie z rzutu rożnego i obrońcy Hull wybili piłkę

• McGregor! Świetna interwencja po strzale Pereza z bliskiej odległości, rzut rożny!

• Hernandez spróbował oddać strzał z ostrego kąta, ale piłka poleciała daleko od bramki

• Pierwsza zmiana w meczu, Aluko wchodzi za Meylera. Tymczasem nad stadionem zaczął sypać śnieg

• A teraz Robertson dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

• Są teraz dłużej przy piłce gospodarze, ale rozgrywają ją zbyt daleko bramki rywali, by im w jakiś sposób zagrozić

• I to mógł być gol! Z ostrego kąta o mało własnego bramkarza nie pokonał Coloccini, z linii bramkowej piłkę wybił Anita!

• Ameobi teraz interweniował we własnym polu karnym, po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego. Rzut rożny

• Sammy Ameobi zdecydował się na strzał z dystansu, kiedy wszystkim wydawało się że będzie podawał, a piłka trafiła do bramki przy lewym jej słupku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sammy Ameobi, ależ trafienie!

• Gaston Ramirez oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to fatalnie i piłka poleciała daleko od bramki

• Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

• To była dość kiepska pierwsza połowa, ale jej końcówka jest dość obiecująca. Newcastle prowadzi, ale jakieś wyraźniej przewagi na pewno nie miało. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało po przerwie

• I teraz sędzia kończy pierwszą połowę meczu

• Po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego Elmohamady wpakował piłkę do bramki, ale zrobił to ręką, co nie uszło uwadze sędziego. Gol oczywiście nie został uznany i Egipcjanin dostał za to żółtą kartkę

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy spotkania

• Dośrodkowanie w pole karne Newcastle, ale tam piłki nie sięgnął Jelavić i złapał ją Krul

• Robertson stracił piłkę przed własnym polem karnym, przejął ją Cabella i Francuz świetnym strzałem sprzed pola karnego nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Remy Cabella, 1:0 dla Newcastle!

• Perez był faulowany na własnej połowie boiska przez Daviesa

• A teraz Janmaat próbował sił sprzed szesnastki, ale wyraźnie przestrzelił.

• Cabella oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• To powinien być gol! Elmohamady fantastycznie zaatakowł prawą stroną boiska, dośrodkował, a po strzale głową Daviesa fenomenalnie interweniował Krul, a kolejne dobitki był już blokowane!

• Ameobi faulował Meylera na własnej połowie boiska i dla Hull będzie to dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gości

• Sissoko! Indywidualna akcja zawodnika Newcastle, zakończona minimalnie niecelnym strzałem sprzed pola karnego!

• Gospodarze mają przewagę na początku spotkania, dłużej utrzymują się przy piłce, ale teraz Dawson falował Ayoze Pereza

• Sędzia daje znak, zaczynają goście!

• Arbitrem tego spotkania będzie pan Phil Dowd.

• Obie drużyny w dwóch ostatnich meczach przegrywały, Sroki nie wygrały od trzech kolejek. Kto dzisiaj się przełamie? Obie drużyny już wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy!

• Dziś jednak faworytem są goście. W tabeli ligowej znajdują się na jedenastym miejscu i mają osiem oczek przewagi nad otwierającym strefę spadkową Hull. Gospodarzom zwycięstwo jest dzisiaj bardzo potrzebne i będą bardzo zmotywowani, aby je zdobyć

• Newcastle zwyciężyło tylko w jednym z ostatnich siedmiu meczów we wszystkich rozgrywkach z Hull. Tygrysy wygrywały trzykrotnie i tyle samo razy ich spotkania kończyły się remisami.

• Ławka Newcastle: Alnwick, Santon, Abeid, Obertan, Gouffran, Riviere, Cisse

• Ławka Hull: Harper, Bruce, McShane, Quinn, Brady, Ince, Aluko

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Michał Kozera.

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania otwierającego 23. kolejkę angielskiej Premier League, w którym Hull City podejmie Newcastle United. Początek za około pół godziny.