Krzysztof Głowinkowski
Gryf Słupsk wygrywa przy Zielonej z Jaguarem Gdańsk.
Gryf Słupsk wygrywa przy Zielonej z Jaguarem Gdańsk. Łukasz Capar
W meczu na szczycie pomorskiej IV ligi Gryf Słupsk pewnie pokonał Jaguara Gdańsk 3:0 i awansował na pozycję lidera tabeli. To kolejny ważny krok w drodze do awansu!

Słupszczanie od początku meczu zdominowali rywala z Gdańska. Tworzyli sytuacje bramkowe jedna za drugą. Brakowało tylko wykończenia. W pierwszej połowie licznie zgromadzeni kibice przy Zielonej goli nie zobaczyli.

Drugą połowę podopieczni Krzysztofa Mullera zaczęli doskonale! Przewagę potwierdzili bramką w 54 minucie. Wynik spotkania otworzył Łyszyk.

Gryfici nie zamierzali odpuszczać i szybko strzelili drugiego gola. Prawdziwe wejście smoka zaliczył Klamrowski, który doskonale zagrał do Miecznikowskiego, a ten podwyższył wynik na 2:0. Była to 66 minuta.

W 73 minucie w końcu przełamał się Fabian Słowiński, który swoim golem ustanowił wynik spotkania. Gryf - Jaguar 3:0!

Było to niezwykle cenne zwycięstwo. Po sobotnim meczu Gryfici objęli fotel lidera pomorskiej IV ligi. Kolejny mecz Gryf rozegra w Lęborku z Pogonią. Spotkanie odbędzie się 30 marca o godzinie 12.

Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 3:0 (0:0)

55' Łyszyk, 66' Miecznikowski, 73' Słowiński
Gryf Słupsk: Bartosz Ryngwelski, Dawid Więckowski, Paweł Szmytkiewicz, Joseph Amoah, Dominik Butowski, Kacper Jendruch, Andrzej Łyszyk, Fabian Słowiński, Oskar Zieliński, Maciej Miecznikowski, Wiktor Ciechański. Ławka: Kamil Gołębiewski, Patryk Dąbrowski, Aleks Hendryk, Michał Wiśniewski, Hubert Klamrowski, Nikodem Ciechański, Wojciech Pawlina, Adam Świdroń