Jagiellonia Białystok 2 - 1 Górnik Zabrze

• Sędzia Raczkowski kończy spotkanie w Białymstoku. Jagiellonia po słabym meczu zasłużenie wygrywa z Górnikiem 2:1. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej

• 3 minuty doliczone

• Za nieprzepisowe zatrzymanie Pawłowskiego

• Chaos, chaos dominuje na boisku w ostatnich minutach

• Nudna końcówka meczu. Nikt nie umie stworzyć sobie dogodnej sytuacji podbramkowej.

• Michał Pazdan opuszcza boisko

• Po mocnej wrzutce z prawej strony Kupisza Skorupski z problemami łapie piłkę

• Mariusz Magiera dośrodkowuje wprost na głowę Arkadiusza Milika, który pewnie pokonuje Sandomierskiego!!

• Pejovic leży na boisku - na murawę wejdą masażyści

• Aleksander Kwiek ukarany po raz 4 w tym sezonie żółtą kartką za faul na Grzybie

• Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek Tomasz Frankowski. W jego miejsce Jan Pawłowski

• Niecałe 20 minut do końca tego mało emocjonującego spotkania w którym gospodarze prowadzą zdecydowanie i pewnie a Górnik nie umie stworzyć zagrożenia i sytuacji podbramkowych.

• Oj, oj groźnie dośrodkował Olkowski w pole karne i Sandomierski musiał ratować się wybiciem piłki na rzut rożny

• Jagiellonia dąży do zdobycia 3 bramki a Górnik jakby "przeszedł" obok meczu

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Łukasz Tymiński melduje się na boisku

• Pierwszy po przerwie rzut rożny dla Górnika

• Mamy kolejną zmianę. Na boisko wchodzi Michał Zieliński

• Pazdan po podaniu Olkowskiego trafia po rękach Sandomierskiego w poprzeczkę!!!!!

• Ale Frankowski po podaniu Grzyba marnuje 100% okazję!! Z 7 metrów jego uderzenie pewnie broni tym razem Skorupski

• Przepiękny gol Frankowskiego!! Pejović zagrywa świetnie do Franka, który będąc sam przed bramką pewnie pokonuje Skorupskiego!!

• Piłkarze wracają na boisko

• Koniec pierwszej połowy meczu. Emocji wielkich nie było jednak Jagiellonia po rzucie rożnym i strzale Frankowskiego pewnie prowadzi 1:0. Zapraszam po przerwie!

• Dwie minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy

• Teraz Górnik próbuje zaatakować gospodarzy w końcówce meczu. Jagiellonia spokojnie chce dotrwać do gwizdka a Górnik jak na razie nieumiejętnie próbuje odrobić stratę z 29 minuty

• Prejuce Nakoulma próbuje wrzucić piłkę do Milika w pole karne - piłka jednak przelatuje wysoko nad poprzeczką

• Znów chwila spokoju na boisku

• Burkhardt do Frankowskiego zagrywa za wysoko

• Prejuce Nakoulma uderza - broni Sandomierski w dogodnej sytuacji

• Znów gospodarze próbują wymusić rzut karny za zagranie ręką rywala.

• Mariusz Przybylski fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę

• Tomasz Frankowski po raz 13 pokonuje bramkarza rywali. Piłka kilka razy odbijała się od słupka i poprzeczki aż w końcu super strzelec pokonał Skorupskiego!!

• Oba zespoły witamy na murawie stadionu w Białymstoku - za moment początek spotkania

• W historii oficjalnych spotkań Jagiellonia z Górnikiem zmierzyła się 16 razy. Siedem spotkań wygrał zespół z Zabrza, czterokrotnie zwyciężyła Jaga, a pięć razy mecze zakończyły się remisem.

• Mecz z pewnością nie wywołuje takich emocji jak dzisiejsze Grand Derbi czy polski szlagier Legia-Lech co nie oznacza, że nie możemy spodziewać się emocj.

• Czy Jagiellonia zagwarantuje sobie już praktycznie utrzymanie? Czy pomoże zespołowi Tomasz Frankowski, który wraca do składu? Zapraszam na relację live tam odpowiedź na wszystkie pytania.