Jagiellonia Białystok 0 - 0 Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok

0

Legia Warszawa

0

• I sędzia zakończył mecz. Remis wydaję się sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn.

• Korner dla Jagi, ale nic z niego nie wyszło.

• Świetna bomba Vrdoljaka, ale broni Ptak! Z rzutu rożnego dośrodkowanie na głowę po raz kolejny Vrdoljaka i po raz kolejny lepszy Ptak!

• Doliczone 3. minuty.

• A na trybunach "Piłka nożna dla kibiców".

• Ljuboja w ciemno chciał zagrać do swoich partnerów, ale kompletnie niedokładnie.

• Jan Pawłowski ukarany żółtym kartonikiem za ostry faul na jednym z graczy Legii.

• Ljuboja z wolnego nad bramką.

• Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką za łapanie za koszulkę Michała Żyro.

• Cios za cios! Tym razem Rybus wpadł w pole karne jakimś cudem do piłki dopadł Żyro, ale kolejna akcja zmarnowana. Robi nam się coraz lepsze spotkanie.

• Ale akcja Jagi! Najpierw Pawłowski w polu karnym został powstrzymany przed defensorów Legii, ale piłka trafiła pod nogi Kupisza który został zablokowany! Mogło być 1:0 dla Jagi!

• Na boisku zwija się Żyro. Rzut wolny w okolicy środka pola dla Legii.

• No i stało się. Druga roszada w Jadze - za Franka na boisku pojawił się młody perspektywiczny Jan Pawłowski.

• Kolejne za mocne podanie do Frankowskiego który prawdopodobnie zostanie zmieniony za chwilę za Pawłowskiego.

• Do kolejnego wejścia na boisko szykuje się Pawłowski. Kolejny młody as Czesława Michniewicza.

• Kolejną kartką ukarany Ljuboja.

• Ljuboja w polu karnym Jagi szukał podaniem Wolskiego, ale kolejna akcja zmarnowana i od bramki rozpocznie Ptak.

• No i pierwsza zmiana w zespole Czesława Michniewicza - w miejsce Arłukowicza na boisku zameldował się Tymiński.

• Do wejścia na boisko szykuję się Tymiński.

• Kontra Jagi. Podanie w kierunku Frankowskiego, ale tego ubiegli obrońcy.

• Jedni i drudzy starają się coś skonstruować, ale ani jednym i drugim kompletnie to nie wychodzi.

• Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

• Ljuboja wdał się w drybling z obrońcami Jagi no i stracił piłkę na rzecz Porębskiego.

• Debiutujący w Ekstraklasie Arłukowicz oddał celny strzał prosto w golkipera Legii.

• Rybus chciał popędzić prawym skrzydłem, ale powstrzymał go Norambuena.

• Rybus z rzutu rożnego posłał piłkę na głowę Vrdoljaka który minimalnie się pomylił!

• Już druga roszada w szeregach Macieja Skorży. Zobaczymy co Wolski wniesie w poczynania legionistów.

• Kibice Legii coraz głośniejsi na stadionie Jagi.

• Z rzutu różnego jeden z graczy Jagi w kierunku Kupisza który uderzył obok bramki.

• Świetna przebojowa akcja Żyry który zagrał w pole karne do Gola ten wycofał do Ljuboji ale ten minimalnie nad bramką. Świetna akcja Legii!

• Legia konstruowała długo akcję, ale po pierwsze nic z tego nie wyszło a po drugie stracili piłkę na szczęście dla nich bez konsekwencji.

• A kibice Legii głośno śpiewają "Hej Legia gol", zobaczymy czy piłkarze tą przyśpiewkę wezmą sobie do serca i zaczną zdobywać bramki w tym nudnym spotkaniu.

• No i mamy pierwszą roszadę w zespole Macieja Skorży, Żyro zameldował się na boisku w miejsce Kucharczyka.

• Zaczęła Jaga.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Mecz obfituje w dużo żółtych kartoników, dużo walki i dyskusji z arbitrem. Sytuacji jak na lekarstwo.

• Sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania.

• Sędzia doliczył 1. minutę.

• Ale uderzenie Vrdoljaka z dystansu! z kłopotami Ptak sparował piłkę nad poprzeczkę!

• Rzut wolny dla Legii za faul Kupisza w okolicach środka boiska.

• Sędzia jest dzisiaj bardzo pobłażliwy - kolejną ofiarą żółtej kartki Janusz Gol.

• Ljuboja świetnie zauważył z prawej strony Rybusa który wrzucał piłkę w pole karne Jagi, ale Ptak pewnie wyłapał piłkę.

• Frankowski dostał fajna piłkę gdyby zdecydował się wcześniej dograć do wybiegającego Kupisza to zawodnik Jagi mógłby wyjść sam na sam z Kuciakiem, a tak akcja skończyła się na defensorach Legii.

• W tej chwili gra przeniosła się do środkowej części boiska.

• Pierwszy korner dla Legii. Rybus krótko, ale kompletnie nic z tej akcji nie wyszło.

• Świetne podanie od Janusza Gola do Ljuboji, lecz ten na spalonym, mimo tego dziękuje swojemu partnerowi za pomysł.

• W ostatnim okresie gry mnóstwo niedokładności z jednej jak i drugiej strony.

• Kolejnym kartkowiczem Wawrzyniak za faul od tyłu na Arłukowiczu.

• Póki co na boisku dominuje Jagiellonia, ale nie przekłada się to na bramki.

• Porębski ukarany "żółtkiem" za próbę symulowania rzutu karnego.

• Nieźle bita z rzutu rożnego piłka w pole karne - Kuciak poprawnie wypiąstkował futbolówkę.

• Grzyb wykonał rzut wolny, uderzył mocno, ale prosto w mur.

• Kolejna żółta kartka, ale tym razem dla gracza Legii - ukarany Borysiuk za faul na Cetkoviciu.

• Daleka piłka w kierunku Ljuboji, lecz ten na pozycji spalonej.

• Na trybunach słychać już sympatyków z Warszawy którzy na wstępie "pozdrawiają" ITI.

• Ukarany Hermes za faul od tyłu na Borysiuku.

• Norambuena został sfaulowany przez Borysiuka. Z rzutu wolnego Cetković, ale obok bramki.

• Rybus dośrodkowywał z rzutu wolnego, a Porębski wyjaśnił całą sytuację wybijając piłkę z własnego pola karnego.

• Jagiellonia naciska piłkarzy Legii pressingiem już na ich połowie boiska i tym samym wywalczyli rzut z autu.

• Świetna oprawa w wykonaniu kibiców Jagielloni - race plus flagi.

• Pierwsza nieźle zapowiadająca się akcja Jagi, ale podanie Kupisza niedokładne.

• Początek spotkania. Rozpoczęła Legia.

• Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Dzisiejszy mecz, kończący 13. kolejkę, z pewnością będzie ciekawym widowiskiem. Rozpędzona Legia zrobi wszystko aby podtrzymać dobrą passę i powiększyć dorobek punktowy. Jagiellonia natomiast, której atutem będzie z pewnością własny stadion i Tomasz Frankowski łatwo skóry nie sprzeda i zrobi wszystko, aby popsuć podopiecznym Skorży dobre nastroje.

• Witamy serdecznie z Białegostoku gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscową Jagiellonią a Legią Warszawa.