Jagiellonia Białystok

2

ŁKS Łódź

1

• Sędzia kończy spotkanie. Jaga dobrym wynikiem kończy sezon. Przepraszamy za problemy techniczne jakie wystąpiły w drugiej połowie.

• Klepczarek ogląda jeszcze żółtą kartkę.

• za próbę wymuszenia rzutu karnego Saganowski otrzymuje drugą żółtą kartkę

• Kartonik dla Saganowskiego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Kibice Jagi powoli świętują zwycięstwo. Czy ŁKS dojdzie jeszcze do głosu ?

• Przemysław Kita za Kujawę.

• Artur Golański wchodzi w miejsce Łobodzińskiego.

• Wejście smoka Plizgi ! Drugi kontakt z piłką i gol. Beznadziejna postawa defensywy gości we własnym polu karnym

• Wchodzi Plizga za słabego dziś Marcina Burkhardta

• Sagan dostaje kartkę za grę po gwizdku

• Frankowski otrzymuje drugą żółtą kartkę i znowu jest to zagranie ręką. Brzydkie zachowanie doświadczonego zawodnika.

• Nikt nie wie co zrobił Łobodziński. To był strzał czy podanie ? Warto zapytać go o to po meczu.

• Tymiński za Bandrowskiego

• Zaczynamy drugą połowę

• Spotkanie stoi na niezłym poziomie. Tempo meczu jest dobre. Obie ekipy próbują akcji oskrzydlających i z takich sytuacji wychodzi najwięcej zagrożenia. Bramkarze w dzisiejszym meczu są niepewni. Zarówno Olszewski jak i Sandomierski zaliczyli w tym meczu kilka niepewnych interwencji.

• Sędzia kończy pierwszą połowę

• Sędzia doliczył 3 minuty

• Wrzuta w pole karne Jagi. Sandomierski wyszedł dość daleko i minął się z futbolówką. Łukasiewicz idealnie się złożył do tej piłki i trafił w słupek.

• Frankowski dostał podanie górą i przyjął sobie piłkę ręką. Sędzia to zauważył i dał Frankowskiemu żółtą kartkę. Napastnik Jagi wychodził w tej akcji na czystą pozycję i umieścił piłkę w siatce, ale bramka nie jest uznana.

• Mieliśmy krótką przerwę na uzupełnienie płynów

• ŁKS od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Bez większego zagrożenia, ale to goście klepali piłkę.

• Oglądając spotkanie ciężko wskazać drużynę która jest niżej w tabeli. ŁKS prezentuje się dziś solidnie.

• Saganowski do Bonina który szedł na obieg. Były zawodnik Polonii Warszawa zagrał piłkę na pamięć wzdłuż bramki, ale obrońca Jagi przejmuje futbolówkę

• Indywidualna akcja Makuszewskiego lewą stroną, ale jego dośrodkowania lepiej nie komentować

• Miażdżąca przewaga jeśli chodzi o rzuty rożne. Do tej pory mieliśmy 5 rzutów rożnych dla gości. Jaga nie miała jeszcze żadnej okazji by dośrodkować piłkę z rzutu rożnego

• Dośrodkowanie po rzucie rożnym dla ŁKS-u piąstkuje Sandomierski

• Było gorąco w polu karnym Jagi. Kilku zawodników gości próbowało oddać strzał, ale nikt nie mógł wypracować sobie dobrej sytuacji strzeleckiej. Obrońcy blokują strzały i piłka wychodzi za pole karne

• Gieraga w akcji prawym skrzydłem dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale obrońcy Jagi oddalają zagrożenie

• Trzeba przyznać, e mecz stoi na solidnym poziomie. Tempo meczu jest dobre i nie brakuje sytuacji z obu stron

• Romańczuk za kontuzjowanego Gancarczyka

• Gancarczyk doznał kontuzji. Chyba nie obędzie się bez zmiany. Zawodnik łapie się za udo. Prawdopodobnie jakiś uraz mięśniowy.

• Kupisz po rajdzie prawą stroną wrzucał piłkę w pole karne. Futbolówka trafia na głowę Frankowskiego, a ten uderza w poprzeczkę ! Napastnik Jagi udowadnia, że gol z Legią nie był przypadkiem

• Pejović w akcji ofensywnej. Starał się ograć rywala i mogło się wydawać, że był faul .Gwizdek sędziego milczy

• Grzyb próbował dośrodkować, piłka po zamieszaniu w polu karnym i wychodzi za pole karne do Burkhardta. Ten próbował uderzać z dystansu, ale daleko obrok prawego słupka

• Pierwsza kartka w meczu. Obronca ŁKS-u groźne faulował jednego z zawodników Jagi

• Świetna okazja dla ŁKS-u. Piłka po rzucie rożnym wpada na głowę Gieragi, później jeszcze do Saganowskiego, który próbował zmieścić piłkę między słupkiem a Sandomierskim. Bardzo dobra okazja gości.

• Niekonwencjonalne wykonanie i wysunięcie piłki do wbiegającego Bonina. Mamy kolejny rzut rożny dla ŁKS-u

• Łobodziński wrzuta z prawego skrzydła i jeden z obrońców Jagi wybija na rzut rożny

• Rzut wolny dla gospodarzy. Burkhardt wrzucał piłkę w pole karne. Olszewski wyszedł daleko od swojej bramki, ale był faulowany i sędzia odgwizdał faul

• Pierwsza akcji Jagi w meczu. Makuszewski schodził do środka z lewego skrzydła i próbował uderzyć na bramkę. Pomysł dobry, wykonanie gorsze. Od bramki bramkarz ŁKS-u

• Rozpoczynamy spotkanie

• Już za kilkanaście minut rozpocznie się mecz Jagiellonii Białystok z ŁKS-em Łódź. Karty w tym sezonie zostały rozdane i wiadomo już, że ŁKS w przyszłym sezonie zagra w I lidze. Można powiedzieć, że będzie to mecz o przysłowiową pietruszkę, ale czy na pewno ? Piłkarze ŁKS-u będą szukać miejsca w innych klubach więc ostatni mecz sezonu to idealna okazja by się wypromować. Jagiellonia natomiast będzie chciała dać dobry mecz i podziękować swoim kibicom, którzy wspierali zespół.

• Ławka rezerwowych ŁKS: Pavle Velimirović, Olegs Laizans, Przemysław Kita, Agwan Papikjan, Bartosz Romańczuk, Artur Golański, Adrian Jurkowski.

• Ławka rezerwowych Jagiellonii: Tomasz Ptak, Luka Gusić, Paweł Nowotka, Dawid Plizga, Nika Dzalamidze, Łukasz Tymiński, Grzegorz Rasiak.