• Malinowski ograł z łatwością Cionka. Wypuścił sobie piłkę do przodu i obiegł obrońcę Jagiellonii tak jak chciał. To obrazuje różnicę jaka dzieli dziś obie drużyny

• Rasiak podał wzdłuż bramki gości ponad Zajacem, jednak spóźniony Kupisz zamiast zdobyć gola, sfaulował rywala

• Dancik strzelił wysoko, ale... wszerz boiska

• Rasiak faulował Cohena w środowej strefie boiska

• Demjan uprzedził Ptaka, umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym

• Boobs - jak na razie Rasiak prezentuje się słabo. Właściwie poza strzałem, który oddał przed momentem niczego konkretnego w ataku nie zrobił. Tak jakby chował się za bielszczanami i ma mało okazji, aby się wykazać

• Celny strzał z siedemnastu metrów Ziajki i tym razem Ptak złapał futbolówkę

• Sacha najpierw uderzy groźnie z powietrza z pięciu metrów, ale piłkę zatrzymał Ptak. Futbolówka trafiła jednak ponownie do Sachy, który spokojnie z zimną krwią pokonał bezradnego bramkarza Jagiellonii

• Goool! 2:0 dla Podbeskidzia! Mariusz Sacha!

• Wkradł nam się jeden błąd. Na ławce rezerwowych jest Tomasz Frankowski, a nie Rafał Grzyb. Przepraszamy za pomyłkę

• Piłkę przejął w środku pola Cohen, zagrał do Demjana, a ten do Ziajki, który zatrzymał akcję, by za chwilę minąć Hermesa i oddać strzał tuż przy słupku z siedemnastu metrów

• Gooool! Sebastian Ziajka i 1:0 prowadzi Podbeskidzie

• Po zamieszaniu w polu karnym Jagiellonii celny strzał oddał Cohen i z dużym trudem obronił Ptak

• Cohen też uderzał z dystansu. I z takim samym skutkiem, czyli z żadnym

• Strzał Demjana z dystansu, ale jego efekt lepiej przemilczeć

• Zamieszanie pod bramką Podbeskidzie bez konsekwencji dla gości, bo żaden z piłkarzy Jagiellonii nie zorientował się w sytuacji i nie oddał nawet strzału

• Niestety w Białymstoku też póki co niewiele się dzieje pod obiema bramkami. Piłkarze Jagiellonii i Podbeskidzie mają kłopoty, aby chociaż stworzyć sobie strzelecką okazję

• Próbowali zagrać "klepką" przed pole karnym Jagiellonii goście, ale na chęciach się skończyło, bo bielszczanie stracili futbolówkę

• Demjan strzelał głową w boczną siatkę po dośrodkowaniu Sokołowskiego. Gdyby trafił lepiej, Podbeskidzie mogło prowadzić

• Jagiellonia ma optyczną przewagę i jak na razie gra toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny mają problemy z akacji ofensywnymi, bo wiele zagrań jest niecelnych i nie do końca przemyślanych

• Dobre podanie Cionka w pole karne do Pawłowskiego, którego odważny wyjściem uprzedził Zajac

• Świetnie tuż zza linii pola karnego uderzył Cetković i piłka minimalnie minęła słupek bramki Podbeskidzia

• Dancik świetnie przejął piłkę, a za jego plecami już pędził do piłki Cetković, który wyszedłby sam na sam z bramkarzem gości

• W pierwszym dzisiejszym meczu Korona Kielce zremisowała bezbramkowo z Cracovią Kraków. W Kielcach zabrakło emocje a spotkanie było po prostu słabe. Miejmy nadzieję, że w Białymstoku będzie dużo lepiej

• Z pierwszej piłki z ponad 20 metrów uderzył Sokołowski. Ale obok słupka i Ptak pewny swego odprowadził piłkę wzrokiem

• Zajac pewnie wyszedł z bramki i przechwycił dośrodkowanie z prawej strony

• Rozpoczęli goście

• Podbeskidzie - rezerwowi: Bąk, Sourek, Malinowski, Patejuk, Cienciała, Rogalski, Sikora

• Jagiellonia - rezerwowi: Baran, Burkhardt, Pejović, Bartczak, Grzyb, Kukol, Gigauri

• W Bielsku punkt dla Podbeskidzia uratowali w ostatnich sekundach Demjan i Cieślinski. W pierwszym składzie jest tylko ten pierwszy, bo Cieślińskiego próżno szukać nawet na ławce rezerwowych

• Jest za to w pierwszym składzie Grzegorz Rasiak, który wreszcie zadebiutuje w barwach Jagiellonii. Były reprezentant Polski musiał długo czekać na ten moment, bo do Białegostoku późno dotarł certyfikat

• W pierwszym spotkaniu obie ekipy podzieliły się punktami, remisując 2:2. Jagiellonia prowadziła wówczas już dwiema bramki po trafieniach Tomasz Frankowskiego. Dziś najlepszego snajpera Jagi zabraknie z powodu kłopotów zdrowotnych